Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
28. zář 2010

majcam a necetla si jaka je pravdepodobnost, ze se embryjka udrzi pred KET? a na cem to zavisi?

majcam
28. zář 2010

@ivula21 s věkem nepanikař,mě bude v listopadu 35 😒 ,akorát se tím budeš nervovat, a bát se,že něco nestíháš... Já už teď na věk kašlu,hlavní je dočkat se.. 😉

majcam
28. zář 2010

@darkwitch myslím si,že to záleží jak vypadali před zamražením,ale ty se neboj,máš tři a to je dobrý počet...a navíc měli PK 😉

majcam
28. zář 2010

@petrita83 četla jsem to dokonce tady na koníkovi,ale už si samozřejmě nemůžu vybavit kde to bylo 😒

petrita83
28. zář 2010

@majcam to je škoda 😀 ale navadí však ono to zase někde vyplave..já jdu zítra v buk-lovás 😀 tak se třeba zeptám..měla bych si napsat seznam otázek 😀 to bude křížovej výslech 😀

majcam
28. zář 2010

@petrita83 já to zkouším hledat... 😉

inza
28. zář 2010

@majcam: ja to taky nekde slysela...ze zacatek vajzcha a pak ocasky...

cibka
28. zář 2010

@majcam to jsem taky nevedela ale kod ví jak to je ze

cibka
28. zář 2010

@petrita83 děkuju snad to uteče nesmim na to tolik myslet

petrita83
28. zář 2010

@cibka to je jasné, ale zkus si to vyhnat z hlavy 😀 😀

inza
28. zář 2010

@cibka: jasne ze to utece jak voda...

se me ted pujde dobre na predoperacni kdyz je mrcha.....🙂

darkwitch
28. zář 2010

inza potvora jedna nidky nevi kdy ma dorazit, by si mela nastudovat nejaky kodex slusnych prichodu... musis mit na predoperacni i gyndu?

petrita83
28. zář 2010

@darkwitch 😀 😀 😀

inza
28. zář 2010

@darkwitch:nemusim, jsem se na to jeste ptala a neni potreba, ale stejne ji po me chce Langerova....az tam pujdu za ni... 😀
No nevim zda to nenecham az na patek

dark: na zitra drzim na rano palce at mas dobre info po telefonu a pak at se bobani drzi

darkwitch
28. zář 2010

@inza dekuju 🙂

majcam
28. zář 2010

@inza ié tak to jsem ráda,že jsem to neslyšela sama,a když se nad tim zamyslím,tak na tom něco bude, mě se dlouho drželi ty 3 a pátý den zbylo jedno a v tu dobu našli v manžových spermoních ty buňky a měl úplně nejhorší spg, za celou tu dobu...

majcam
28. zář 2010

@inza jakto,že nemusíš mít gyndu..?

zvalentova
28. zář 2010

ahoj holky, tak jsem skoro tři.
Ráno mi volali, že do rána přežilo jediné embryo a je čas na transfer.
Bohužel jsem narazila na novou sestru, která mi řekla, že jsme chtěji jen jedno bez prodloužené kultivace a ostatní zničili.
Můj a manželův vztek neznal mezí. Na sále byla Brandejská,která nám to spolu s embryoložkou vysvětla, omluvila nezkušenou holčinu a vrátila mi jedno krásné osmibuněčné embryo.
Ted ležím a hrozně moc doufám.

darkwitch
28. zář 2010

@zvalentova tak drzim palecky at se krasne uhnizdi 🙂

zvalentova
28. zář 2010

@darkwitch dík moc, za ty nervy to musí vyjít 😎

darkwitch
28. zář 2010

@zvalentova jasne ze vyjde 🙂

inza
28. zář 2010

@majcam: nevim, jenom me rekli kdyz jsem se zeptala tak ze to nepotrebuji...ted akorat premejslim kdy zajdu na to predoperacni kdyz mrcha prisla drive nez mela.... 😲
@zvalentova: tak at to vyjde 😉

majcam
28. zář 2010

@inza já byla před IVF na předoperačním taky v době mrchy,nasadila jsem špunt kvůli moči a bylo to 😉
@zvalentova tak držím pěsti,takže to bylo bez PK?

majcam
28. zář 2010

Tak kočky..Mandre- ráno vykroč pravou a neboj ani se nenaděješ a budeš doma u manži 😉
Dark-držím pěstičky ať ty své mrazáčky pěkně u sebe zahřeješ...a dej ráno vědět!
Petrita-pěknou konzultaci,jsem zvědavá co s tebou vymyslí.. 🙂

ajriska
28. zář 2010

@inza ahoj
mohla bys mi prosím napsat ten postup? Jestli teda moc neotravuju.
děkuju

petrita83
28. zář 2010

@zvalentova držim palce!!!

petrita83
28. zář 2010

@majcam mi povídej..teď mi řekl drahoušek jestli bych tam mohla jít sama, že má práci 😒 no nevadí, tak půjdu sama..stejně tam vždy jen sedí s očima na vrch hlavy 😀

darkwitch
28. zář 2010

@petrita83 ja taky chodim sama, protoze je manza v praci, ale on vzdycky premysli, jestli si nema vzit dovcu a jit se mnou, si myslim, ze nic nevyridim...

majcam
28. zář 2010

jj taky poslední dobou chodim sama, a on pak vždycky nechápe postupy,které nám Lovás vymyslí,a furt se mě ptá proč a nač...no copak já to vim... 😅 ,se tady vždycky musim zeptat a pak mu řikám,že už jsem si vzpoměla,proč to musíme absolvovat 🙂

darkwitch
29. zář 2010

Ač jsem se snazila spát co nejdéle tak uz jsem vzhůru a cekam na telefon snad budou volat brzy...