Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
29. zář 2010

@zvalentova tys byla včera na et ja taky

cibka
29. zář 2010

dobré ráno
@darkwitch ahojky držim palečky at zavolají co nejdřív

darkwitch
29. zář 2010

@cibka dekuju, to cekani je strasne... v kolik volali tobe?

cibka
29. zář 2010

@darkwitch me až kolem 9 ale včera uz po půl

cibka
29. zář 2010

jinak ja kdyz sem sla na opu tak sem byla vzhuru uz v půl 3 😀

majcam
29. zář 2010

@darkwitch tak co..ještě nic..? jsem jak na trní..

majcam
29. zář 2010

Inza :promiň mě to s tou krví neseplo..,takže IUI nevyšlo..?!

darkwitch
29. zář 2010

@majcam jeste nic... to je nervak vzdycky... ja jsem si davala velky pozor abych hezky spinkala... ale taky mi to dalo zabrat a od pul osme uz jsem nemela sanci usnout....

cibka
29. zář 2010

@darkwitch tak si lehnes po obídku 😉

darkwitch
29. zář 2010

@cibka jasne a v pristich dnech to dospim, ale ted bych radsi spala, nez se nervovala

dennisa
29. zář 2010

Dobré ráno!

@darkwitch držím palce na dnešek!!!

Já tam jedu taky, ale jen na UTZ a až po obědě.

zvalentova
29. zář 2010

@cibka fakt?? byla jsem včera kolem dvanácté

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch 😀 a vyřídíš? nakonec jooo protože musíš, viď? 😀 tak to je podobné..no já už ho ani nepřemlouvala, jsem velká holka tak to zvládnu, ne? 😀
@majcam 😀 je fakt když je tam se mnou tak stejně neví o čem Bok-lovás mluví 😀 tak jen sedí a tváří se přítomně..a někdy se ptá (a to já omdlívám 😀 )..

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch tak už volali??? 😀 držim palce!

darkwitch
29. zář 2010

@petrita83 jasne vzdycky se zeptam na to co potrebuju 🙂 i kdyz mam pocit, ze manza si nekdy mysli, ze sam by to vyridil lepe... jeste nevolali, se me zase snazi znicit...

darkwitch
29. zář 2010

ja to vidim me zas budou volat v deset ☹

majcam
29. zář 2010

@petrita83 jj přesně,naposled teď na imunologii se nás dr.ptala na choroby v rodině a manža vytáhl papírek,(který měl napsaný na genetiku) a začal jí tam číst kdo kdy a na co umřel,tak jsme byly s dr. pěkně vyvalený.je z toho všeho tak popletenej,že vůbec nevěděl kam jdeme.. 🙂

petrita83
29. zář 2010

@majcam 😀 😀 😀 to bych se asi počůrala smíchy..ale to mi nehrozí..vždyť já když někam jdem musim kontrolovat i to jestli má doklady 😀 a co se dělá na té imuno?

darkwitch
29. zář 2010

petrita ja taky musim kontrolovat doklady, do gennetu chodi zasadne bez obcanky... mi malem neudelali IUI...

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch je to příšerný..ale určitě mají pro tebe tu nej zprávu!!!vydrž prťka vydrž 😀

darkwitch
29. zář 2010

@petrita83 jasne miminka jsou vporadku a uz se tesi na maminku...

betox
29. zář 2010

Ahojky holky,
je mi po té antiko pěkně blbě, navíc jsem si včera přečetla příbal. leták a nehodlám to dál brát (prokázaný infarkt, embolie a rakovina prsu...). Navíc po 35 by se to brát vůbec nemělo.....Psala jsem ráno do Gennetu, tak se mi prý ozve Vykysalá
Jinak všem držím palce, je toho tady teď nějak hodně 😉

majcam
29. zář 2010

@petrita83 no vlastně skoro nic..jen si napíše nemoci a alergie(u nás žádné nejsou) a pak chlapi chodí v úterý na spermio a rovnou až tam pojedeme s tím spermiem,tak nám odeberou krev a v listopadu budou výsledky..,to kdyby řekli dřív,tak tu krev a to spermio jsme si mohli oběhnout dřív.. 😒 ,jsem si právě myslela,že mi tam budou dělat nějaké stěry a tak,a poznat z krve jestli jsem alergická na manžovi ocásky,to mi přijde takový divný,no nic oni jsou odborníci.. 😉

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch 😀 no tak je to všude stejné, to se mi ulevilo 😀 a taky nepere a nežehlí 😀 😀 😀
nee vážně teď už vim, že musim na vše myslet..protože před tím jsme někam vyjeli a v autě to bylo, máš můj mobil?já proč bych měla tvůj mobil...tak jsme se vrátili..vyjedem znova a je to , ale mojí peněženku máš? 😀 😀 to je naše klasika..ale teď už to mám docela pod palcem.a vše beru k sobě 😀 ale co dělat když si z peněženky vytáhne občanku a já o tom nevim 😀 minule se sestřička hodně nasmála...a on z toho byl tak rozhozenej že když nás vzala doktorka do ordinace nechal na chodbě peněženku 😀 ale jsou tam hodní lidé..a nikdo jí nečórnul 😀

majcam
29. zář 2010

@darkwitch jj vydrž,já když si vzpomenu,než se mi rozmrazí balíček z mrazáku 😖 --- blbý přirovnání,viď 😉

majcam
29. zář 2010

@betox jj je to svinstvo... 😠

darkwitch
29. zář 2010

@majcam tak to je dobre prirovnani 😀 me by zajimalo jestli to rozmrazuji dnes nebo jestli to uz udelali vcera...

petrita83
29. zář 2010

@majcam 😀 😀 tak pak taky nechápu proč nás tam už dávno neposlali???zase budeme čekat 😖 ..no já myslela že oni zjistí na co jsem alergická, nebo tak..?já to totiž úplně přesně nevim 😖 a krev berou teda oběma...tak to asi zjistěj jestli se k sobě hodíme/nehodíme podle krve..to může být někdy problém, třeba u našich byl..a já pak měla po narození velký problémy 😠 tak snad to teď bude ok..a to spermio je asi prostě jen spermio 😀

dennisa
29. zář 2010

@petrita83 to mě rozesmálo, to je přesně jak u nás. Pořád dokola....."nevidělas moje klíče, nevíš, kde mám peněženku, nevíš, kam jsem si dal klíče?" 😀 😀

cibka
29. zář 2010

@zvalentova ja tam byla ve čtvrt ale na sale jsem byla kolem 12