Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
29. zář 2010

@betox to joo pěkně se to tady rozjíždí..a co to bereš?já ty příbal.letáky radši nečtu, vždycky tě tam vyděsej...ale je dobře že se ptáš..tohle vypadá, že je fakt mimo a těch možností co ti napsat je přeci bambilion..

dennisa
29. zář 2010

@betox no jo, antikoncepce má dost vedlejších účinků, je to pěkná chemie. Já ji brala naposledy někdy před 8 lety, pak jsem přestala, protože mi nedělala dobře.

petrita83
29. zář 2010

@dennisa 😀 přesně..jen nevim proč si myslim, že je to jinde jinak 😀 vlastně je to poklad, když ještě nikde nezapoměl mě 😀

dennisa
29. zář 2010

@petrita83 tak to mě už jednou zapomněl, u benzínky, když jsem šla na záchod a pán si prostě odjel 😀
Ale měl štěstí, že si to rychle uvědomil 😅

petrita83
29. zář 2010

@majcam, @darkwitch to bylo pěkný přirovnání 😀 ale v mikrovlnce je to hnedka 😀 myslim, že ty ledňáčky taky někam strčej do nějákýho ohřívače 😀 být tu mezi náma doktor tak se asi počůrá smíchy z těch našich vědeckej poznatků! 😀

cibka
29. zář 2010

holky me poslali na imuno samotnou manža tam vůbec nebyl

petrita83
29. zář 2010

@dennisa 😀 😀 ahaaa, tak to mě čekaj pěkný věci..tak že řikáš u benzinky radši sebrat klíče 😀 rozumim, rozumim 😀 😀

darkwitch
29. zář 2010

@cibka me taky poslali samotnou

petrita83
29. zář 2010

@cibka no ale to je úplně divný ne?to teda nechápu..jdu o tom něco vyhledat 😖

darkwitch
29. zář 2010

@petrita83 me rikala, ze kdyz ma manza vporadku spermio tak na imuno se mnou nemusi...

majcam
29. zář 2010

@petrita83 😀 😀 to jo musíme si vše nějak odůvodnit..
Dark: já myslim,že je rozmrazujou dnes,aby byli fresh 😉

cibka
29. zář 2010

@darkwitch no asi to tak bude manža ma spermio taky ok, ješte sem se na to ptala jestli tam mame jít spolu a sestra rika ne zadanka je jen pro vás

cibka
29. zář 2010

@majcam 😀 ty ses kousek 😀

cibka
29. zář 2010

@darkwitch neboj budouv v porádku

cibka
29. zář 2010

jsem zapomela jak se tam jezdí na tu imunologii jela jste tam nekterá metrem

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch, @cibka to jsem z toho jelen..¨ 😠
ale tady o tom něco píšou..jak to tak chápu, tak možná pokud mají vaši mužíčkové dobré spermio tak k tomu nebyl důvod 😀 ..ale neviim
http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51

darkwitch
29. zář 2010

tak ve 12.30 je KET, zavedeme jen jedno embryjko, prezil jeden silny bojovnicek

darkwitch
29. zář 2010

@cibka a byla jsi v imunii? to je zastavka metra krizikova

majcam
29. zář 2010

@cibka metro Křižíkova...z jedné strany je ta hlavní jak jezdí tramvaje a z druhé je ta Křižíková(metro je uprostřed) akorát nechápu, že teď jsme byli v čísle 109 a na ty odběry jdeme do čísla 77 a pak se sejdem zase v 109.. 😨

majcam
29. zář 2010

@darkwitch SUPER!!!!!!!!!!!!!!

dennisa
29. zář 2010

@darkwitch a kolik jich rozmražovali?

Tak to se tam mineme, já jsem objednaná na 13:45.

betox
29. zář 2010

@petrita83 - já myslím, že na značce až tak nezáleží, že tohle způsobuje antiko veškerá. A to mi Lovás. napsala něco se sníženýma hormonama....
@dennisa - já jí taky brala před 8 lety. Sama bych se k tomu nikdy nevrátila...
@cibka tuším, že jsi měla před IVF taky cystu, nebo se pletu?

petrita83
29. zář 2010

@darkwitch ale ten nejsilenější!!!to je paráda, budu moc držet palce!zachvilku tu s náma bude další těhulka, hurááá 😀

betox
29. zář 2010

@darkwitch velká gratulace k mimískům, takže dneska půjdou k mamince?

petrita83
29. zář 2010

@betox to bude asi pravda svinstvo to bude všechno..ale co naděláš..zase to odbourá tu cystu a pak ti bude hej!já už bych to taky nechtěla brát..ale někdy není na výběr..ale máš jí jen na měsíc ne?

petrita83
29. zář 2010

@dennisa já tam jdu v 15 😀 dneska tam teda bude nával 😀 😀

darkwitch
29. zář 2010

@betox jojo dneska pujde miminko k mamince, snad se mu tam bude libit....

@dennisa mela jsem tri mrazacky

dennisa
29. zář 2010

@petrita83 koukám, že si tam dneska budeme podávat kliku od dveří 😀

Akorát manžel je v práci, nemám auto, takže musím vyrazit už za hodinu a budu v Praze moc brzy, ale jinak se tam nedostanu, snad někde nezmrznu.

cibka
29. zář 2010

@darkwitch tak vidíš držím palečky at je to bojovníček určo bude kdyz vydržel
jo jo to je ono metro křižíkova

dennisa
29. zář 2010

@darkwitch Tak aspoň ten jeden bojovník vydržel! To někdy bohatě stačí 😉