Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
30. zář 2010

@ahojkyy hele a když žádala dr. o pojištovnu podepisovala jsi něco?

inza
30. zář 2010

@ajriska:kdyz se zada pojistovna tak ty nic nepodepisujes.dr ti pak jenom rekne ze bylo schvaleno.jinak ke spmg ten je promenny,podle pohody partnera.projevi se jakekoliv nachlazeni,stres atd.takze se klidne muze stat ze jednou je strasny a podrune bude daleko lepsi atd.u nas treba nekdy vcelku dobry a pak stoji za h......si proste nevyberes.

ajriska
30. zář 2010

@inza njn, tak to asi je fakt. Manžílek je dneska pěkně nachcípanej, tak doufám, že se brzo vykurýruje, aby ty jeho potvůrky si už taky u nás našly místo...teda až potom, co se umoudřej ty mý folikuly

cibka
30. zář 2010

@ahojkyy ja to taky tak minule mela meli sme jich 16 oplodnilo 10 a zustali jen 2 ale to jsme nemeli icsi ani pk a ted z 8 po icsi i pk zustali taky 2 ptala jsem se proc takhle odpadají ale oni neví

ahojkyy
30. zář 2010

@ajriska - nie, len posielal Dr. Daněk papiere a potom mi len zdelil výsledok..

ahojkyy
30. zář 2010

@cibka - no a práve ten pocit.. jeden deň máš 7 "detí" a prídeš na transfer a 1,5, lebo to 2é bolo slabé..
Dôvod - to vraj nikto nevie. Až som v tom momente mala pocit, že s nimi niečo urobili..

ahojkyy
30. zář 2010

@ajriska - a reakcia na lieky, tak Dr. už ti to dajú, ako treba - iný liek, alebo vyššie dávky, upravia podľa ultrazvuku, neboj

ahojkyy
30. zář 2010

@darkwitch - jo, jo, tak pekne odpočívaj a pohlaď bruško 🙂

pet.s
30. zář 2010

Ahojky holky, rychlé zprávy z Podolí.Dnes nás sestěhovali s Terinkou dohromady na jednolůžák, tak si užívám mateřství na plné pecky. 😀 pokud se do zítra nezhorší žloutenka, tak bychom mohly jít domů. Už se strašně těšíme. Hlavně já. Chybí mi děti a ten můj mužský. Asi není normální, že jsem na něm takový závislák,ale hormony k tomu přidávají. 😀

lita
30. zář 2010

@pet.s - po hoooodne dlouhe dobe jsem zase nakoukla a co to nevidim, ty uz jsi korunovana maminka! 😉 😀 Toz velka gratulka, Terinka je nadherna, preji vam obema holkam hodne zdravicka a stistka. Uzasne, jak jste to nevzdali a ted za tu za tu svou nezdolnou snahu a vytrvalost mate Terinku 🙂

Vsem ostatnim holkam preji hodne stesti na ceste za miminkem/miminky, tem co cekaji, at je vse v poradku a tem, co uz jsou maminkami, hodne sil a radosti.

My se za mesic uz stehujeme za ocean, takze je to ted u nas docela kovbojka, uz jsme zacali balit. Kluci vesele rostou, pribiraji a jsou to ted opravdove zvedaliny 😀

darkwitch
30. zář 2010

a to ICSI je presne k cemu dobre? jenom k tomu aby se oplodnilo vic vajicek, nebo to ma nejaky vliv i potom? ja myslela, ze to ma vliv jen na pocet oplodnenych vajicek...

pet.s
1. říj 2010

@darkwitch ICSI je vložení spermie přímo do vajucha. ..dělá se, když se spermie samy nedokáží prokousat do vajíčka.když koukám na Terinku, která je z ICSI, tak až na to, že je celý tatínek, tak vliv potom už nemá 😀

@lita moc děkujeme, malou si vážně užívám..dnes ji mám první noc u sebe a nějak mě děsí to spaní po dvou hodinách..já když se proberu, tak nemůžu usnout, takže to doma budu muset nějak zjednodušit. 😀
obdivuji tě, že se stěhuješ za oceán, já bych se nestěhovala ze své rodné hroudy ani o 20 km. Jsem mamánek a domabýlek. A proč se ta stěhuješ?

cibka
1. říj 2010

krásné ranko holky
@pet.s jen si to pekně užívej a at jste brzy doma určitě se na vás taky už těší

darkwitch
1. říj 2010

@pet.s dekuju za vysvetleni, me jak tady vsichni zacly propagovat ICSI napadlo, jestli to pak nema vliv jeste na to aby se vajicka udrzela...
jinak drzim palecky, abyste sly dneska domu, tam se urcite rezim pozmenite...

zvalentova
1. říj 2010

krásné páteční ráno 🙂

petrita83
1. říj 2010

@pet.s 😀 tak to jsou parádní zprávičky!!držim palce ať jste už dnes doma!závislák? to je dobře, to já jsem taky..je jasný, že se všichni těšíte až budete zase psolu, navíc + další jeden kousek..Terinka 😀

petrita83
1. říj 2010

jo joo dobré ránko!!! 😀

majcam
1. říj 2010

@pet.s jé to je super,že už jste spolu 😲 ,jj začíná ti mamka na plný úvazek.. 😲

majcam
1. říj 2010

Jo a dobré ráno všem mamkám,těhulím i netěhulím..

majcam
1. říj 2010

@lita děkujeme za přání 😉

nannynka
1. říj 2010

@ajriska Jak ses ptala na cenu - ja mela kratky protokol - Puregon pero a nic jineho jsme neplatili( ICSI nebylo treba, PK by vysla na nedeli a to nedelaji, takze to bylo bez PK) a vyslo nas to asi na 5 000.

nannynka
1. říj 2010

@pet.s Peto, to je super! Doufam, ze Ti brisko po sekci nedava moc zabrat. Na to ne/spani si zvyknes a casem se to zlepsi. I kdyz me se to zvani, me spal malej od narozeni celou noc (teda na jedno probuzeni kolem treti). Jsem moc rada, ze se to vsechno povedlo a ze se ted pomaminkujes.

@lita Jak jsem slysela, tak kluci jsou jak buci. Doufam, ze to stehovani zvladnete v pohode a ze se tam rychle zabydlite. Urcite se sem obcas ozvi 😉.

pet.s
1. říj 2010

@nannynka a nebudila jsi ho na jídlo? mně tady všichni tvrdí, že ji musím v noci budit na jídlo,ale ona si evidentně říká sama, kdy chce jíst.Tak nevím proč bych ji měla budit 😖

nannynka
1. říj 2010

@pet.s Peto, me toho v porodnici rekli 😉. Ne, nebudila, protoze si myslim, ze pokud dite prospiva, tak neni duvod nejak blbnout. A moje deckarka mi to odsouhlasila. Ted treba Vojta sam od sebe basti 5x denne. Proste vic nechce. Jen ja mu kvuli anemii pridavam v noci jedno kojeni z lahvicky s materskym mlekem a zelezem v nem. Takze ji 6x denne. A kdyz byl malinkej, tak jedl 8x, pri rustovych spustech 9x.

ajriska
1. říj 2010

Zdravíčko,
tak jsem si zacvičila Mojžíšovou, a od pondělka jdu tvrdě cvičit pilates a na míči. Půjčila jsem si o tom i knížku, ale od pondělka budu chodit na pilates cvíčo a v úterý na jógu . No a jako bonus si doma budu cvičit Mojžíšku
Pestrej program.
No a teď se jdu podívat na svoje oblíbený Vyprávěj a pak se pokusím svést svého nemocného manžílkaa musí se přece potit, ne ? A prevence je důležitá :D

darkwitch
1. říj 2010

@ajriska tak je to spravne poceni a prevence a trenink se nesmi podcenovat 😀

anlek
1. říj 2010

Pet.s pokud ti bude dobre pribirat, tak bych nebudila .... Robin byl trochu jiny pripad, tam jsme i budit museli. 😖 Btw. po dnesni poradne vime, ze v 6m ma 6,22 kg.

inza
1. říj 2010

@ajriska:hele pokud cvicis mojzu tak to chce jit i k fyzioterapeutce ta ti rekne a ukaze pekne cviky jak a kolik mas spravne cvicit a ukaze jak spravne dychat.pak jsou potreba i mobilizace.

Jinak musim rici ze jsme si s manzou dneska uzili pekne nervy u basketu.jsme na barfaku a nemame telku a tak jsme sledovali on-line na internetu a to je snad horsi nez cucet na bednu.pak jsme si museli dat panaka a pokud nasi hrajou zitra musime hledat v okoli hospodu kde to pustej....🙂preji pekny vecer

cibka
2. říj 2010

krásnou sobotu všem,
u nás svítí sluníčko

ajriska
2. říj 2010

@inza já jsem byla přímo u paní, která se u Mojžíšové "vyučila" a koupila jsem si i DVD. Je do PHDr. Jarmila Novotná