Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
4. říj 2010

@pet.s ta kamaradka tam davala rovnou rozmichane mleko, ona teda mela nejaky futral na lahvicku, kde to vydrzelo teple a stacilo to pak z toho obalu vyndat a dat malemu...

pet.s
4. říj 2010

@darkwitch no správně bys měla dělat vždy čerstvou várku..ještě si nelajznu to ošulit...malá má jen 2,20kg a je tak křehoučká... 😉

darkwitch
4. říj 2010

@pet.s jasne kamaradka to tak delala taky az pozdeji... asi ve trech mesicich a klucik byl veliky...

inza
5. říj 2010

preji pekne rano

petrita83
5. říj 2010

@majcam 😀 😀 asi aby jste se u toho i pobavili 😀 😀

petrita83
5. říj 2010

@pet.s 😀 😀 😀 to je úžasný!jen si to užívejte 😀 já myslim, že to určitě zvládáš i po slepu 😉

cibka
5. říj 2010

krasné rano

petrita83
5. říj 2010

@inza tak tak dobré ránečko 😉 jsem nějáká nemocná 😠 asi to bude i tím včerejším beachvolejbalem 😒 😲

dennisa
5. říj 2010

Dobré ráno holky 🙂

betox
5. říj 2010

Dobré ránko,

k tomu připravování mléka. Nemělo by se vůbec dávat do termosky, protože v tom teple se strašně rychle množí bakterie. Zrovna v neděli jsem si četla návod od nové termosky a psali tam, že se tam nemá dávat mléko ani dětská výživa, tak mě to zarazilo, samotnou by mě to nenapadlo.... 😒

petrita83
5. říj 2010

@betox ještě že někdo čte ty návody 😀 a pak nám to tady řekne 😀 😀

betox
5. říj 2010

@petrita83 chacháá, já bych to dobrovolně neudělala, ale ta termoska je našich a byla nová, tak jsem se dívala, jestli je tam něco o tom, čím jí prvně umýt a zaujalo mě tohle.... 😉

betox
5. říj 2010

@dennisa tak jak pokračuješ?

inza
5. říj 2010

@dennisa: mysli na me se zbytkama pls 😀 😀pokud je nebudes potrebovat

petrita83
5. říj 2010

@betox 😀

zvalentova
5. říj 2010

ahoj holky, tak jsem to ráno nevydržela a volala do Genentu. V noci mě budily křeče do břicha, píchání v podbřišku neustávalo. Sice mě uklidnili, že to může být standardní projev, že mám víc chodit ven a běžně fungovat, ale moc fajn mi není.Snad to všechno klapne 🙂

petrita83
5. říj 2010

@zvalentova to bude určitě dobrý, já když tohle měla cca kolem 7dne po ET jen se zavrtávali a stejně tak kamarádka, tak hlavně klid 😉 všechno je určitě v nejlepšim pořáádku!

cibka
5. říj 2010

@petrita83 to už by měli být zavrtaný ne

zvalentova
5. říj 2010

@petrita83 jen at se zabydluje, ale rychle, druhou noc takhle vyděsná už nechci 😀

cibka
5. říj 2010

@zvalentova nezkusís teda testnout dřív 😉

dennisa
5. říj 2010

@betox včera jsem byla už na třetím UTZ, opět to neroste úplně předpisově, nicméně mi Langerová už naplánovala OPU na čtvrtek, takže uvidím, jestli tentokrát ze mě něco vydolujou. Folíků celkem dost (asi 15), ale největší měl 18mm. No mám zvýšený dávky, prej ještě vyrostou....

@inza já na Tebe myslela, jenže mi prodloužili stimulku o 2 dny, takže jsem si Gonal ještě dokupovala a včera mi dávali z darů, protože jsem už překročila množství na pojišťovnu, tím, že mám vysoký dávky. Takže dneska píchám poslední zbytek z pera a nic mi nezbyde

zvalentova
5. říj 2010

@cibka ee, neděle rozhodne, snad to vydržím 😀

cibka
5. říj 2010

@dennisa myslim že velikost 18 je dobrá do čtvrtka jeste povyrostou neboj

inza
5. říj 2010

@dennisa: tak at pekne jeste dorostou po tech vyssich davkach 😀

cibka
5. říj 2010

@zvalentova jak to že nedele to budes testovat nebo by mela dorait ms

zvalentova
5. říj 2010

@cibka večer čekám mrchu, dosud byla pravidelná jak hodinky

dennisa
5. říj 2010

@cibka no ale většina je menších. To zas budou nervy na OPU.
Dneska už píchám i Pregnyl, takže si dám na závěr hezky 3 injekce za večer 😀

A na OPU musím jít až poslední, že na mě prý asi zabírá i ten Pregnyl nějak pomalu, tak aby se stihly vejce uvolnit.
Teda co já to mám za tělo fakt netuším 😀

dennisa
5. říj 2010

@zvalentova jakou mrchu?! Ta nepřijde, když budou // 😉 🙂

cibka
5. říj 2010

@dennisa neboj budou dobrý ja si taky pořád rikam co to to telo se mnou zase vyvádí to snad není možný to je furt neco

cibka
5. říj 2010

@zvalentova myslim že by ti stejne nepřisla kdyz se berou ty léky a kdyz budou// a kdyz mrcha nedorazí udeláš test?