Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
11. říj 2010

@anlek: tak se pridej at je co nejdrive sourozenec....ti to pujde ted samo doma 😀

cibka
11. říj 2010

@darkwitch me by to taky atačilo kdyby mi rekla jo je tam neaký hcg prijdte za týden ale ona mi rekla tohle takze s tim nic nenadelam

darkwitch
11. říj 2010

@anlek takhle brzy? ty jo 🙂

darkwitch
11. říj 2010

@cibka jasne kdyz ti to takhle reknou co nadelas, leda by se ti chtelo se tahnout do Prahy a komu by se chtelo...

anlek
11. říj 2010

No jen aby to slo. 😉

Kdyz vas ctu, tak mi prijde, ze ted je Gennet nejaky jiny nez pred rokem. Ze ted je to nejake moc hekticke. 😅 Nebo jsme si odvykla.

cibka
11. říj 2010

@darkwitch no prave, teba se do tý doby rozjede ms a bude to, no myslim že kdybych byla tehule ze by na testu neco bylo a stale sem bez priznaku

darkwitch
11. říj 2010

@anlek si spis myslim, ze jsi si odvykla 😉

dennisa
11. říj 2010

@anlek hmm, to jsem měla hrát blbou a ani tam dneska nevolat a mohli mi vzít krev zítra. Jsem posera, jsem se sama napráskala 😀
To by bylo super, že by jste hned zas zkoušeli druhý mimi 😉

@sipkova1 mně to všechno, co jsi vyjmenovala taky vadí, ale už toho mám za sebou tolik, že jsem prostě otupěla a tak nějak se to stalo součástí mýho života, aspoň v týhle etapě...

betox
11. říj 2010

@inza kéž by byla ta bestie fuč, ale pořád mě bolí podbřišek, tak tam asi furt mrcha je 😠

darkwitch
11. říj 2010

@betox bude pryc...

betox
11. říj 2010

@darkwitch díkec 😉

anlek
11. říj 2010

Cibka, ja mela maximalne nejakeho ducha, ikdyz jsme z krve mela uz hcg pekne vysoke. Nejsi ten pripad take, ze curaci testy na tebe spatne funguji?

Prave bych chtela se snahou o sourozence zacit,co nejdrive. Moc dobre si uvedomuju, ze jsme meli velke stesti, ze se nam prvni pide povedlo takhle rychle.

Deniso, ja jsem si to tenkrat pohledala na netu, ze jsem tesne mimo mez, u me to byl problem s CRP, ze bylo vyssi. A navic me bolelo v krku, coz jsem hlasila, ale nikdo me nebral vazne. Tak jsem hrala blbou. Protoze jsem se rozhodla, ze si nebudu tehotenstvi kazit nejakymi stresy.

inza
11. říj 2010

anlek: me teda taky prijde vice hekticky nez pred rokem. To me tam prisla takova pohodicka. Jinak ja jsem uplne proti vysetrenim uz otupela a beru to tak ze to musi byt

zvalentova
11. říj 2010

@sipkova1 ahojky, na začátku jsem měla stejný pocit, bohužel (nebo bohudík) si velmi rychle zvykneš. Seš tam tak často, že ti to ani nepřijde.
Jinak mám stejné pocity jako @cibka , IVf byla de facto sranda, nic mě nebolelo, hlava se nepotala, žádné zvracení a jiné hrůzy.

zvalentova
11. říj 2010

@cibka jj, vyrazím hned ráno, abych měla odpoledne výsledky, jinak teď chodím k Langerové a jsem max. spokojená

anlek
11. říj 2010

Ja pred tim rokem a pul, kdy jsme zacali chodit do Gennetu, tak nez jsem odtamtud odchazela, tak jsem mela pocit, ze kdyz jdu k dr. a neroztahuju nohy, ze je nekde neco spatne. 😀

darkwitch
11. říj 2010

@sipkova1 jak rikaji holky clovek strasne rychle otupi a pak bere vyysetreni tak jak lezi a bezi hlavne at se nekam pohne...

zvalentova
11. říj 2010

@darkwitch jj, moje řeč.... když tam nejdu alespoň jednou za měsíc, mám pocit že se to někde zadrhlo 😀

sipkova1
11. říj 2010

Tak se zda, ze clovek otupi, az kdyz toho v dany oblasti vic zazije. No teda, ale ja to ho nechci vic zazit !!!

dennisa
11. říj 2010

@anlek 😀 😀 mám to podobně.....u obvoďačky mi teď pomalu bylo divný, že se chce podívat jen do krku 😀

darkwitch
11. říj 2010

@sipkova1 ja myslim, ze toho nemusis zazivat tak moc, me stacilo jedno IUI a to bylo hned po druhe kontrole...
@dennisa jeste ze jsi na ni neroztahovala nozky 😀

dennisa
11. říj 2010

@darkwitch no skoro, v podstatě přijdu kamkoliv k doktorovi a hned bych si odkládala spodek oblečení 😀

darkwitch
11. říj 2010

@dennisa i kdyz me se obcas stava ze si sundam boty kalhoty a pak kdyz se hrabu na kreslo tak si vzpomenu ze bych si mela sundat jeste neco...

sipkova1
11. říj 2010

@darkwitch Taky bychom chtěli nejdřív zkusit IUI, ale píšou tam, že pravděpodobnosti je jen 11%. Snažíme se přirozeně 2 roky, v rámci toho jsem jednou měla zamlkle těhotenství. Momentálně je 3 měsíce pauza, protože pojídám Prednison na základě vyšetření z Podolí.

inza
11. říj 2010

@dennisa: clovek dobre zblbne.. Ja jestevsude cpu ruce zz me budou brat krev 😀

zvalentova
11. říj 2010

ženský, mějte se tu krásně, hezky těhotněte, jedu na kosmetiku a udělat si radost nákupem 🙂

inza
11. říj 2010

@sipkova1: sice na IUI je mala sance ale porad to nejaka sance je

zvalentova
11. říj 2010

@sipkova1 my třeba IUI vůbec neměli, po vyšetření průchodnosti vejcovodů rovnou na IVF

darkwitch
11. říj 2010

@sipkova1 porad je tam o neco vetsi sance nez prirozene a nic to neni, takze si myslim, ze pokud nevite zatim o zavaznejsim problemu tak byste to meli zkusit...

sipkova1
11. říj 2010

@darkwitch No zkusit to chceme. Moc těm pravděpodobnostem nerozumím. Někde na webu jsem četla, že pravděpodobnost otěhotnění u zdravého páru v jednom cyklu je 15-20%. A tady je IUI 11% ??? Asi je to tím, že v CARu se IUI dělá lidem, kteří nějaký problém mají…