• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
@zvalentova LSK anit HSK ani průchodnost dělanou nemám, řekli mi, že jsem otěhotněla přirozeně, tak to není potřeba…. SPG střídavě úžasný/nic moc, HP OK a z imuno protilátky proti spermiím.
11. říj 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@sipkova1 tak ja si myslim ze by ti to mohlo vyjit s IUI :slight_smile:
11. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlek ja nevím ja tehotná jeste nikdy nebyla po 1ivf to bylo biochemický na testu taky nic nebylo videt takze fakt nevim a kdyz je to v krvi tak to musí být i na testu ne vubec tomu nerozumim
11. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Inza - tak gratulace k nalezení ničeho :grinning: . Tak to bude asi ten manža, no jo no... u nás to jsem spíš já :pensive: . Jdu na konzultaci 22.10. k Brandejský, tak uvidíme.
Jinak holky, je to hrozný už ....snad Dennisa nebo Dark, šup, šup... :slight_smile: Vy už musíte být těhu.
11. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mandre: diky :wink:. proste nic teda asi az na tu boreliozu :grinning:. Ja jdu na konzultaci uz 19.10. a 21 jdu pak na mobilizaci. Na vyndani snurek jdu asi ve ctvrtek. Jak se citis ty?
11. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch Dekuji . :slight_smile: Sance je asi na zacatku pristiho roku. Protoze na konci listopadu jdeme na kontrolni odbery do Podoli, a pak se na vysledky ceka mesic. A na první konzultaci do Gennetu na zacatku prosince a kamarádka mi rikala, ze od 17.12. je Gennet zavreny.

S tím testování jste asi zkušenější než já. Ale já když byla těhotná (než došlo k zamlknutí ), :frowning2: tak jsem na testu nejdřív taky nic neměla, duch tam byl až někdy po 4denním zpoždění menstruace a pak už byla čárka každým dnem jasnější. Takže mě to Vaše testování přijde hrozně brzo, ale po ET je to asi jiný než po přirozeným…
11. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sipkova1 oni ti reknou kdy más testovat vetšinou ríkají za 14 po et
11. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka Zalezi, jak vylucujes hcg do moci. Vim o par holkach, ackoliv tehotne, tak test snehobily. Coz teda neni muj pripad uplne, ale podle toho kolik jsem mela hcg v krvi, tak na testu mela byt poradna carka a ja mela ducha. :confounded: Zadne krasne fotky, ktere jsem tak vsem zavidela.

Sipkova a u vas byl problem jen v imunologii?
11. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sipkova1 tak ja vim, ze je to docela brzo i podle nich, ale ja mam prasky jen do zitra tak chci vedet jestli ma smysl si je jeste nechat psat nebo ne...
11. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlek takže rikas po krvi budu moudrejsí no tak to mam do patku jeste dost času
11. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka Krev je jistota, ty curaci testy nemusi byt stoprocentni, ale bohuzel vetsinou maji pravdu.
11. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlek No zatim mame zjistenou jen tu imunologii. Ale jak jsem psala: LSK anit HSK ani průchodnost dělanou nemám, řekli mi, že jsem otěhotněla přirozeně, tak to není potřeba…. SPG střídavě dobrý/nic moc, HP OK a z imuno protilátky proti spermiím. léčba Prednisonem a pouze kondom.styk
11. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlek no taky si uz zádnou nadeji nedávám, jen nevím jestli mam čekat do pátku abych se objedlala k dr nebo si tam zavolat zítra
11. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch: hele ja mam jeste myslim 2 krabicky estrofemu volne pokud by jsi mela zajem. |Je to ten modry 2mg
11. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka Ještě vydrž na krev
11. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka tak jak ti je? asi nic moc,co? :frowning2: Holky mi je to tak líto dneska celý den.
Cibka a co je to to biochemické těhotenství? Že v krvi je vidět a na testu ne
11. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza vidis kdyby mi to doslo tak jsem si dneska zajela k tobe pro estrofem a mohla jsem testovat az ve stredu :grinning:
11. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivula21 ze jsi tehotna a v prvni fazi samo zkonci...
inza takhle uvidim jak dopadne krev jestli ho budu potrebovat...
11. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mi je to holky moc moc líto,jsem si ještě na ráno nařídila budík, abych přivítala nové občánky :astonished: ...
11. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam to ses mela radsi vyspat... i za me ja se dneska porad budila, jako pokazde pred testem...
11. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivula21 dark to napslala spravne krev ukazuje hce ale na utz nic není
11. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky skoro nespala...
dark:tak kdybys potrebovala tak muzu kdyztak zitra dodat
11. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
inza tak pokud budu potrebovat tak se dohodnem :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza no ale v naší situaci: my se můžem teď dospat kdykoliv,že..?! Kolikátého tak chodí peníze z pracáku?
11. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam: nekdy v polovine mesice myslim
11. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza děkuji.. :wink:
11. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza cítím se dobře, včera jsme byli na výletě Žebrák - Točník - Krakovec :slight_smile: a dnes jsem poprvé v práci, jeden strup už odpadl :sweat_smile: , manža všechno nosí za mě, nemám nosit věci těžší než 2kg :slight_smile: ...jinak snad dobrý. Jinak klistýr (jak se to píše :astonished: ) mi taky dávali, v pohodě, proti mobilizaci přes k... :sweat_smile:
11. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo holky, tak volali z Gennetu, že musím na tu krev rozhodně přijet :angry: Já to beru jako absolutně zbytečnou cestu, když by ji mohli nabrat zítra ráno.
Aspoň, že manžel dojel domů dřív a pojedeme autem.
11. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@dennisa tak aspoň něco!tak hlavně aby to bylo ok!
11. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mandre: jo za me taky vse nosi manza. S tou hmotnosti to mam stejne. Na papirech co me dali mam cca 2 tydny byt v klidu a pak delat vse skoro normalne. Pry domaci snazenicko muze byt za 2-3 tydny :grinning:. JJ klistyr proti mobilizaci naprosta pohoda :grinning: :grinning:
11. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek