Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
14. říj 2010

@cibka mě hlavně nebaví, že ta cesta trvá celkem dlouho přes Prahu. A když manžel zítra nebude moct autem, tak busem to mám výlet na půl dne.
Opravdu, kdyby mi ten recept poslali poštou, mile ráda zaplatím i poštovný 😀

cibka
14. říj 2010

@dennisa tak to ti veřím

darkwitch
14. říj 2010

@petrita83 teda ja volala jim, protoze mi napsal kolega at jim zavolam... jsem je mela nechat at si zavolaji sami...

darkwitch
14. říj 2010

@dennisa ja bych poste neverila,...

darkwitch
14. říj 2010

@dennisa jsem v archivu, takze vetsinou v kancelari...

dennisa
14. říj 2010

@darkwitch stejně budou šahat na peníze, tak kdyby Tě náhodou vyhodili, tak najdeš něco lepšího 😉
Nebo zůstaneš na mateřský vlastně 😅

majcam
14. říj 2010

@darkwitch tý jo co to čtu,i kdyby ti to teď náhodou nevyšlo,ale opravdu náhodou,buď dál na neschopence!!!! Když řekneš situaci obvodnímu,tak tě nechá..no vidiš,a já si ve správě místo hledám,tak proto nic neni 😉

betox
14. říj 2010

@dennisa neboj, zvlášť pokud se cítíš dobře, tak to bude určitě OK. Té kámošce se strašně zvětšilo břicho....

betox
14. říj 2010

@darkwitch tak to je mi líto. To na klidu moc nepřidá 😒 Jak má pak člověk těhotnět 😖 ?

dennisa
14. říj 2010

@betox hmm, jenže já jsem za poslední půl rok solidně přibrala, takže já ani snad nepoznám, že se mně zvětšilo břicho 😀 Mám pocit, že víc se snad už ani zvětšit nemůže 😲

darkwitch
14. říj 2010

no budu to resit az v pondeli... a kdyz jsem to rikala manzovi, tak chtel na pani cislo, ze si tohle dovolovat nemuzou... takze jsem na tom dobre 😉 mam manzela ktery me miluje, ditko na ceste 😉 muzou mi polibit sos...

petrita83
14. říj 2010

@darkwitch 😀 přesně 😀 to je zlatej!

petrita83
14. říj 2010

@dennisa 😀 tak to jsem na tom podobně, nejhorší je že jsem se hrozně rozežrala a nejde to zastavit 😀 bude z mě otesánek 😀

betox
14. říj 2010

@dennisa ale jo, určitě poznala, jí se zvětšilo břicho ze dne na den fakt hodně, takže vypadala jako by byla už byla v 5. měsíci, fakt najednou ohromnej buben

darkwitch
14. říj 2010

@petrita83 ze me taky... a hlavne jak porad tehotnim tak necvicim tolik co driv... a zajidam to cokoladou na nervy...

mandre
14. říj 2010

no vidíte a my zrovna hledáme spolupracovníky na přivýdělek, zrovna předevčírem jsem je tu měla na pohovoru 🙂

@dennisa já bych jim to takhle řekla, ať to pošlou.....přece nepojedu (já 90km) do Prahy 😲

mandre
14. říj 2010

@petrita83 po té LSK tam pár kilíček necháš, neboj 😀 😀 😀

dennisa
14. říj 2010

@petrita83 si můžem podat ruce, žeru furt a všechno, teď padl jogurt a tatranka k tomu, ráno jsem nelenila skočit si do bufáče pro chlebíčky. Myslím, že prasknu, ale hyperstimulákem to nebude 😀 😀

darkwitch
14. říj 2010

@dennisa ja se ted vesele pustila do cokolady (na nervy 😉 😉 ) a za chvili si pujdu pro pribinaka 😀

dennisa
14. říj 2010

@darkwitch však jo, jen si dej, já si už taky dala do nosu🙂

darkwitch
14. říj 2010

@dennisa si to musime uzit, za chvili prijdou tehu nevolnosti a bude po mlsani...

betox
14. říj 2010

přidávám se do klubu, teď pro změnu žeru směs ořechů 😉 Ale minulý týden to rozlouskla petrita - blíží se tuhá zima a my si jako správný medvědice děláme pořádný zásoby 😀

dennisa
14. říj 2010

@betox já jsem zodpovědná, zásoby jsem začla dělat už na jaře 😀

darkwitch
14. říj 2010

je potreba si delat radne zasoby a kdyz uz neni tehu brisko tak mam aspon OTP 🙂

darkwitch
14. říj 2010

ted mi psala kamaradka, ze se ji zdalo ze jsem je pozvala domu, rekla jim, ze jsem tehu a nutila je aby to sli tancem rict memu muzi 😀

betox
14. říj 2010

@dennisa, @darkwitch od jara je to úplně nejlepší. Přece jen sichr je sichr 😀

kive76
14. říj 2010

@dennisa jejky dostala jsem chut na chlebíček... 🙂

inza
14. říj 2010

je tak to jsem asi exot. ja vubec v tomto obdobi skoro nejim. Uz alespon 14 dni poradne jidlo nemam. Teda dneska jak me vyndali kanicky tak jsem pak jela s kamaradem na obed a do toho jsem dala pivko a mam ji jak ..... Po 14 dnecjh jsme mela normalni jidlo...a pivko. Jak me dneska vyndavali kanicky tak sestra rikala ze me je nejak utahli. Nemohla je vyndat. Jinak ja se ted vejdu do veci co jsem se nenacpala 5 let 😀. Tak jsem ji reka ze si pripadam jak zasekla ryba.. 😀 Takze jsme se nakonec zakecaly a ja v nemocnici byla pres pul hodiny a odchazela jsem skoro pocurana smichy.....Jinak teda ty vyndane provazky me ted docela boli a trosku krvacej.....

mandre: a nechcete me zamestnat? 😀

jste se neja rozkecaly a uz nevim na co jsem chtela reagovat.

mandre
14. říj 2010

@inza no mě taky bolely fest, ale hned se to začalo hojit...tak dávej pozor 😲 ....mě už i opadaly strupy, uvidíš za týden... 😵 .. taky utáhli 😀 😀
Toš zaměstnali, akorát by se ti to dost prodražilo, jezdit do Teplic 😀 😀

lucavka
14. říj 2010

@darkwitch - jéje, jak to tak čtu, tak to máme v práci stejný. Taky jak mi skončí neschopenka mám podepsat dohodu. Teda přesně řečeno chtějí se mě zbavit hned. Jsem devět dní po transferu embryjka. Zatím to vypadá dobře, takže až mi budou z práce zase volat, řeknu že nic podepisovat nebudu. Taky chodím do gennetu.