Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
16. říj 2010

@petrita83: 😀 😀

petrita83
16. říj 2010

@darkwitch bordel v bytě šťastné dítě 😀

pet.s
16. říj 2010

@darkwitch no holka, co to vidím v tvém popisu 😀 😀 😀 Tak moooooc gratuluji,ale velmi potichu a držím palečky.-))už bylo na čase...
tsss neboj bordel v bytě....já tedy zatím nemám pocit, že bych s malou nestíhala, ale asi jsem hodně ubrala na volume ze svého rychlého života.Podstatná část rodiny vstává kolem 7. Terinka se většinou tak nějak budí na jídlo. Tak ji nakrmím a všechny vyházíme do školy a jdeme si ještě lehnout. Vstaneme tak mezi 9-10(to bych před malou asi neudělala).Dám malé najíst a rychle pokldím to nejnutnější.Hodím něco rychlého do hrnce.U nás stačí být uvařeno až kolem 2 hod. Do 3 hod většinou přijede muž z práce a jdeme s malou ven. Nebo jen já a táta pracuje doma.Kolem 6 hod přijdu domů. Na stůl vysypu housky a něco k nim. Nakrmím velké dravce a malou berušku. Kolem 7 jdeme koupat(ale ne každý den).Pak vrazím malou tatínkovi,aby se sní taky užil a já si rychle sklidím kuchyň a co je potřeba. Kolem 8 hod už sedím u TV s malou na ruce a mucínkuju se s ní. Miluje když si ji položím na břicho a jemně se kolébám. Vedle si sedne muž a povídáme si nebo čučíme na Tv. Ve 22 malá většinou jí a pak usíná, tak to jdu na PC a nebo pokud mám svoji nějakou práci na PC, tak jdu makat. Spát chodím kolem půlnoci po další krmení. Samozřejmě malou mám v posteli. Neb spíme v obyváku na sedačce. pokojík sice už máme hotový, ale zatím jsme se zabydleli v obyváku, který máme spojený s kuchyní, kvůli dělání mlíčka.
Sice asi přijde doba, kdy nebudu stíhat..ale hlavní je, se z toho NEPOSRAT 😀 😀 😀

inza
17. říj 2010

Preji dobre ranko

pet.s: teda ty to mas zarizene super 😉

anlek
17. říj 2010

Pet.s to zvladas s prehledem. 😉 Ono toi pakl horsi nebude. 😵

vveru
17. říj 2010

@darkwitch Dark, super! Přidávám se k tichounké gratulce 😉

@pet.s Teda holky, Vy to ale krásně zvládáte. Často na Vás myslím, držte se.

darkwitch
17. říj 2010

@petrita83 to si musim zapamatovat 😀
@pet.s ty jo zvladas to skvele

petaloudi
17. říj 2010

Dobré ránko! Dneska to vypadá, že bude krásný den, u nás svítí sluníčko o stošest. Akorát já nějak nemám sílu vyhrabat se z postele, včera jsem prospala skoro celý den 🙂 Dokonce jsem zaspala i volby a pak večer jsem to stejně zalomila asi v deset. Ten Utrouš mi dává tentokrát nějak zabrat 😀 Už se nemůžu dočkat zítřka, ať už utz dopadne jakkoliv, budeme aspoň vědět na čem jsme 🙂

darkwitch
17. říj 2010

@petaloudi ja se ti nedivim a s tim utrosem jsem na tom podobne, rano si naridim budika na osm a dam si utros a pak do deseti opet sladce spinkam...

petaloudi
17. říj 2010

@darkwitch já právě vždycky Utroš snášela dobře, nebylo mi ani špatně od žaludku, ani žádná únava. Až teď mám veškeré nežádoucí účinky, co jsou v příbalovym letáku 🙂 tak si myslím, že v tom má asi prsty i ten zavrtávající se drobek 😀

darkwitch
17. říj 2010

@petaloudi ja si taky myslim, ze za to trosku muze drobek, ale me to nevadi...

anlek
17. říj 2010

Petaloudi, Darkwitch, ja bych ted rekla, ze unava neni nezadouci ucinek Utrogestanu, ale ze je to neco jineho. 😉

darkwitch
17. říj 2010

@anlek myslis, ze uz tak brzo? ale tak je to mozne...

anlek
17. říj 2010

Dark, pide ti chce ukazat, jak budes jendou nevyspala. 😀

darkwitch
17. říj 2010

anlek nebo mi chce doprat spanek dokud je cas, za chvili budu vstavat na zachod nekolikrat za noc... a pak uz se budu budit na krmeni... holky tehulky maminky kdy vam zacali tehu nevolnosti?

anlek
17. říj 2010

Napriklad ja jsem byla bez nevolnosti, jen jsem prvni trimestr prospala. 😉

anlek
17. říj 2010

Jo a na zachod jsem nevstavala vubec. Za to ted, kdyz rostou zoubky, tak je to o necem jinem.

darkwitch
17. říj 2010

anlek koukam, ze si mela idealni tehotenstvi... sestra to mela taky tak...

sichatka
17. říj 2010

@darkwitch - mě začaly kolem 7 týdne, nemohla jsem se podívat na oběd, vždy jsem se odbyla jogurtem a 2 rohlíky. Ale nezvracela jsem. Řekla bych, že únava sktuečně není po Utroši, jen si vaše tělo musí zvyknout na větší zátěž a mimi si začne brát vše nejlepší z maminky 🙂 A víš, že tam máš jen jedno nebo náhodou dvě mimi?

@analek - zuby jsou potvory. Zkus mu dát na noc sirup Ibuprofen pro kojence - nám ho doktorka doporučovala. Vždy jsem to střídala, jednu noc sirup, druhou jsme byly vzhůru. Někomu ještě pomáhá čaj na klidný spánek, ale holky mi ho nechtěly pít.

@petaloudi - to vypadá nadějně. Já měla hrozné chutě na kyselé a to jsem nevěděla, že se transfer zadařil.

darkwitch
17. říj 2010

@sichatka zavadeli mi jedno a ani hcg neni tak vysoke, aby to byla dve...

petaloudi
17. říj 2010

@darkwitch @sichatka mě je teď o víkendu trošku špatně od žaludku, ale ani ne na zvracení, spíš takový ten pocit, že mám žaludek na vodě.

Jinak po obědě jsem si lehla a teď jsem se vzbudila... Takže vůbec nevím, jak to zítra zvládnu v práci 😝 A to bych ještě potřebovala tam zůstat dýl, protože v 11 jdu na endokrinologii a v 13 do gennetu, takže třičtvrtě dne strávim po doktorech.

sichatka
17. říj 2010

@petaloudi - nevim co děláš, ale proč nemáš neschopenku? Jinak máš nárok na 4 hodiny létání po doktorech.

@darkwitch - tak to je dobrý, mě zavedli dvě a obě se chytla.

monnn
17. říj 2010

@darwitch @petaloudi oběma držím pěstě!!!!!!!!Tak sem hlavně zítra písněte!!!!!! 😉 😉

darkwitch
17. říj 2010

@monnn ja jdu na krev az ve stredu, zitra jdu na genetika a na utz jdu az 5.listopadu, do te doby budu na chocholouska...

monnn
17. říj 2010

@pet.s tý brdo..to je prima,že Terinka tak hezky spinká 😉 🙂

darkwitch
17. říj 2010

anlek tak mas pravdu utrosem to nebude... jsem mrtva a utros si budu brat az za hodinu...

petaloudi
17. říj 2010

@sichatka dělám účetní, takže celý den sedím v klídku na zadku. Já nemám v plánu být v těhu na neschopence (pokud teda nebudou nějaké komplikace). Nebo pak můžu v pohodě dělat z domova. S doktorama není problém, že by mě nepustili, u nás se na žádný propustky a tak nehraje, jsme malá přátelská firma o šesti lidech. Ale řešila jsem teď různý resty, tak se mi tam práce trochu nahromadila a potřebovala bych trochu máknout no...

pet.s
17. říj 2010

@petaloudi vítej v klubu.-))hele, mně kdysi v Caru říkali, že snad nejčastější povolání u jejjich pacientek je učitelka, ale jak na to koukám, tak tady to je samá účetní 😀
@darkwitch mně začalo být blbě asi od 6 tt a přesně do 12tt.pak už jen někdy. Hele ale pokud vím, tak holky říkali,že po utrouši jsou utahané a spavé.

darkwitch
18. říj 2010

dobre ranko
tak to jsem zvedava jestli mi bude spatne... ale treba to budu mit stejne jako sestra bez problemu... jen me zajimalo kdy to asi tak muzu cekat, ale to mam jeste chvili cas 😉

petrita83
18. říj 2010

Dobré ránko! tak koukám, že těhule a maminy vstávají jako první 😀