Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
4. lis 2010

@darkwitch: kdyz dr reknes tak ti neschopenku prodlouzi....nema s tim zadny problem

majcam
4. lis 2010

@inza přesně,když je to kvůli úklidu 🙂

inza
4. lis 2010

@majcam: teda ty mas veci s tim uverem. Hele ty bud zapomenes na konzultaci uplne a nebo se ti to kreje.... 😀

majcam
4. lis 2010

@inza no jo no holka stárnem...a tím jak jsem doma,tak mi asi krní pěkně mozek...tobě ne?! 😉

dennisa
4. lis 2010

Ahoj holky.
Mám doma už třetí den manžela a já se vůbec nedostanu k netu 😒 Asi máme doma nějakou ponorku či co, všeho moc škodí 😠 😀
Bohužel nestihnu dočíst, doufám, že se máte všechny dobře.
Včera mi volali úterní výsledky Hcg, tak je to 2610. Za ten týden to není nárůst úplně podle tabulek, ale rozhodla jsem se vykašlat na tabulky 🙂 Prostě v pondělí UTZ a bude jasněji....

majcam
4. lis 2010

@dennisa jejej...já si řikala,kde jsi s tím HCGéčkem...hezký číslíčko!!!!!

inza
4. lis 2010

@majcam: jj obacas si pripadam ze me taky zakrnuje, ale nejvice to vadi manzovi ze jsem doma. Ted tu mel opet nejaky vylev.....

majcam
4. lis 2010

@inza jajajaj....tak u mě si manža myslí,že se dávám stále dohromady po té laparce...,ale jen co se přestěhujeme, tak prostě někam nastoupit musim,bude větší placení a taky kvůli případné mateřské 😠 ,ale řeknu ti,že by mi to doma teda vyhovovalo,a to jsem předtím byla vcelku akční a furt jsem musela něco dělat...

inza
4. lis 2010

@majcam: manza si asi mysli ze jsem doma schvalne....taky hledam, ale v oboru proste je strasne malo.....no jeste ze se mnou doma mluvi alespon pes 😀. Se ani manza nepta jestli me po te laparce jeste neco boli....No vidim ze zitra jdu na UTZ radsi sama 😀 a pak pekne prochazkou domu ze zastavenim nekde na jedno pivicko 😀 a pokec s kamaradem 😀 😎

majcam
4. lis 2010

@inza no to ti nezávidim...,občas mi je to blbý,že jsem na něm závislá, hlavně finančně,na to jsem nikdy nebyla zvyklá a vždycky jsem i vydělávala více...,to byly furt obídky,kafíčka,nákupy a teď prdlajs...,ale nestěžuju si,ale zase vím,že nástup někam do práce bude aspoň pro mě hodně těžkej..
Tak to my zase dneska nemluvíme se psem,jsme mysleli při venčení,že něco čuchá a on zatim něco žral, takže si ho manža pěkně poddal a od rána leží za trest v pelechu...

inza
4. lis 2010

@majcam: tak nas pes skoro po 3 tydnech mimo Phu je totalne mrtvej a chrape tu. By byl nejradeji aby jsme vypadli ven a on mohl v klidu chrapat..... 😀

majcam
4. lis 2010

@inza 😀 chudinka hotovej 😉 ,chci se zeptat,máte taky špinavé zdi od psa,třeba když se napije a oklepe,nebo se otře?! My loni malovali,v předsíni a v kuchyňským koutu máme červenou a zelenou,a vypadá to naprosto katastrofálně,tak přemýšlíme jak to udělat pak v novým bytě,jestli dát podél zdi aspoň v předsíni nějaké obklady či co,ale zase nechci,aby to byla nějaká strašárna...

inza
4. lis 2010

@majcam:no musim rici ze nemame. Nastesti my misky polozene z boku lednice takze se pak otre jenom lednice a kdyz ho celeho mejem tak na nej hodime rucnik a vyzenem ho oklepat na balkon...ale vetsinou se oklepe pred televizi 😀. Hele ale delaj se barvy co se daji omejvat(dela je primalex...mame od nej a neni to spatne....muzu napsat co to primo je). My mame na zdi spise od psa "stenata"..... 😀

darkwitch
4. lis 2010

deni ja myslim, ze to Hcg je pekne 😉
my mame spinavou zed tam kde ma pes pelech a to hodne, jak se zapraseny vali po te stene...

majcam
4. lis 2010

@inza 😀...., to je dobrej nápad s těma barvama,díky,zítra na to mrknu 😉

inza
4. lis 2010

my nastesti ne nas pes spi tam kde upadne a to vetsinou uprostred pokoje 😀 😀

inza
4. lis 2010

@majcam: ja zitra kouknu do sklepa na tu pixlu co mame barvu....doporucil to primo znamej co v tom dela 😀

darkwitch
4. lis 2010

tak nas pes spi i vsude jinde ale pelech ma na chodbe v pristenku 🙂 a taky nam spinka v postylce, potvora chlupata... a manza nema to srdce ho vyhnat a ja pry take nesmim...

majcam
4. lis 2010

@darkwitch hurá další,už jsem si myslela,že my jsme jenom prasátka..my to máme špinavý hlavně v té předsíni, mě přijde,že když si sedne,tak se vždycky opře o zeď,a to si bohužel sedá různě po té předsíni,pak v obýváku už je nábytek,takže nemá šanci a do dalších místností naštěstí moc neleze...

majcam
4. lis 2010

tak k nám teda do postele nesmí...no spíme na patře,takže by tam ani nevyšplhal, takže uvidíme jak se to ukáže v novým bytě...do postele může jedině na chatě,ale to spí u nohou a má tam navíc prostěradlo...,ale to je jen vyjímečné...

darkwitch
4. lis 2010

u nas je to jak v tom vtipu: Psa v zadnem pripade. Dobre, ale nesmi do do baraku. Do baraku smi, ale nesmi do loznice. Do loznice smi, ale nesmi do postele. Dobre do postele smi, ale jen jeden pes... a ten konec si uz ani nepamatuju...

pet.s
4. lis 2010

@sipkova1 našla? 😀 a co poradili?

pet.s
4. lis 2010

@majcam hele náš pes se mnou spal od malinka.odkoukal to od dětí. Takže to nakonec vypadalo tak, že bývalý se roztahoval sám v manželské posteli. Já na rozkládací sedčce 140 cm šíře v obyváku na břichu přlepenou tehdy asi 7 letou Báru, někde za zádama stočeného 4 letého Dana a pes mi ležel na hlavě.Jinam se už nevešel. V nohách kvůli dětem bylo nebezpečno 😀

pet.s
4. lis 2010

@majcam a ted se mi po tom stýská. Bára se mačká na břicho takovému vlasatému výrostkovi, Dáňa moje záda vystřídal za velkou plyšovou merunu, s kterou spí v noci. Pes se přesídlil k našim a je to dědečkův miláček, takže se roztahuje v posteli dědovi a já??? no už pomalu zaučuji Terinku, kde se spinká nejlépe. 😀 Ale zatím nic moc. Dnes pořád fnukala, až ji tatínek vyšoupl do postýlky a strčil ji do ložnice a ta potvora chrní už 4 hodinu. Jediného společníka v pelíšku mi dělá mobil a ovladače od TV. 😢 Máme rozdělené ložnice, takže ani ten můj mužskej se ke mně netulí, chjo. Chodím se jen pomuchlat večer před spaním, a pak mastím k sobě. Protože jak můj chlap usne, tak začne koncert. Hrůůůůza!!Chrápe, hýká, směje se, řve, vyjekává a přitom spí jak neviňátko 😀 A běda když já o dvě místnosti dál bouchnu hrncem, tak je vzhůru. 😀 Doufám, že tohle Teri po něm nezdědí.

betox
5. lis 2010

Dobré ránko,
tak mám odběr za sebou a jako vždy jsem si to "užila".... 😒 Prý jsem na sále hrozně krvácela, tak mě museli znovu uspat a zašít ☹ Lovásová říkala, že jsem byla nejhorší případ 😠 Po probuzení mě děsně bolelo břicho, tak mi před odjezdem dali vodu s Algifenem a já blbec to do sebe kopla, ale pořád mi nic nebylo. Když jsme v autě ujeli pár metrů, tak mi bylo jasný, že je zle - bylo mi strašně špatně od žaludku. Vlezla jsem si proto dozadu, ale moc se to nezlepšilo. Myslela jsem, že tu hodinu cesty nezvládnu. Bylo mi hrozně špatně i v posteli, ale naštěstí se to navečer trochu zlepšilo a teď je to už skoro dobrý. Jinak máme 3 mušketýry a právě mi teď volali, že se všechny oplodnily (s embryologem jsme se dohodli na ICSI) a vyvíjí se dobře 😉
Tak a jdu vás dočíst 😉

darkwitch
5. lis 2010

@betox teda ty sis to zase vyzrala... tak at se musketyri drzi 😉 hodne stesti preju...

betox
5. lis 2010

@darkwitch díky, uvidíme co zítra. Držím ti palce, ať je všechno OK
@dennisa kašli na tabulky, pěkně to narostlo a určitě to bude v pořádku 😉
@majcam tak to jste měli akci "kulový blesk" 😀 Hlavně, že to dobře dopadlo 😉
@inza držím na zítřek palce, ať je tam pěknej macatej folík 😉

Tak a nevím, na koho všeho jsem chtěla ještě reagovat, jste to zase včera rozjely 😒

cibka
5. lis 2010

@betox teda ty ti davaji, ja minule po opu taky krvacela, docela me to vydesilo protože poprve to bylo v pohode ale jak sem přijela domu tak to bylo ok
jinak zdravím všechny

inza
5. lis 2010

@betox: teda ty mas veci 😀, ale hlavne ze mas ty musketyry co vydrzej. No kvalitka bude 😀Kdy bude ET? Nahodou neco ti nezbylo co nebudes potrebovat? Ja jdu na UTZ dneska...

Jo jinak k nam do postele a ani na sedacku pes nesmi....kupodivu jsme i tuto zasadu dodrzeli...

jinak pekne dopolko

petrita83
5. lis 2010

@betox teda Betox ty nemůžeš mít nic jednoduchý..no ale 3 šikovní kousci, to je super! tak gratuluju a držim palce ať bojujou a dáte PK?určitě jsou budou šikovní a zchvilku u Tebe v bříšku 😀