Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
6. lis 2010

Pěkné poledne,
tak 3 mušketýři se pořád drží, tím pádem bude PK a ET buď pondělí nebo úterý, v pondělí se rozhodne 😉
@majcam kupodivu to zvládám v pohodě, jen dneska si dali na čas a volali až v 10:45 😉
@pet.s takovýhle přístup je asi nejlepší, sice pro rodiče to musí být maso, ale výsledek určitě stojí za ty nervy a utrpení. Spoustu známých to takhle praktikovalo a dneska je dítě v pohodě a oni nejsou jeho otroci 😉

darkwitch
6. lis 2010

@betox parada 🙂 tak at se drzi dal, ja to mela stejne s tou sobotou... a cekani do pondeli me malem zabilo, tak se drz, my meli ET nakonec v utery...

dennisa
6. lis 2010

@betox tak to je dobře, že se prckové držej a bude i PK 🙂
Taky jsem to měla na vlas stejně, v sobotu volali dopoledne, neděle nic a ET byl nakonec v úterý.

betox
6. lis 2010

@darkwitch, @dennisa - holky díky moc. Zatím jsem víceméně v klidu, což teda nechápu, protože jinak jsem neuvěřitelnej nervák 😉

anlek
6. lis 2010

@betox To je fajn, aspon se poradne zahojis po OPU a budes mit vic sili na mrnousky. 😵

@pet.s Jasne, ze je je potreba vychovat, ale i tak jsou zlaticka, ne? A ja to vetsinou beru tak, ze ne ze vychovavam, ale ze ucim treba spat v noci. 😉

betox
6. lis 2010

@anlek - taky jsem ráda, že to není dneska, nějak se po tom OPU nemůžu dát dohromady 😒 A co buchty? Já vím, že byl určitě velký úspěch 😉

anlek
6. lis 2010

Buchty chutnaly. Jak jinak, malokdo pohrdne sladkym. 😀

betox
6. lis 2010

@anlek 😀

betox
6. lis 2010

@anlek Ještě jsem se Tě chtěla zeptat na zvýšený progesteron. Dívala jsem se Ti do alba a tam píšeš, že jsi ho měla po ET vysoký. Měla jsi nějaké příznaky?

anlek
6. lis 2010

@betox Bylo mi celkove divne a uz z drivejska jsem vedela, ze mi stacili dve kulicky a narovnaly mi delku cyklu. Takze tech 6, co jsem mela predepsane po OPU byla konska davka pro me. Ale nikdo to nechtel slyset. A kvuli segriny svatbe jsem sla na krev - hcg, tak jsem si nechala nabrat i progesteron a byl hooodne vysoky. Bohuzel, kdyz jsem tenkrat volala do Gennetu, co s tim. Tak se mnou dr. odmitla bavit (byla sobota), tak jsem opatrne si utrogestan snizovala a sla opet jako samoplatce na krev, abych vedela, jestli to klesa do normalu.

zvalentova
6. lis 2010

@petrita83 ahojky, tak to budeš rychlejší. Mám nástup 17.11. a už teď mám hrachy 😀

zvalentova
6. lis 2010

Jinak ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Neustálé návštěvy doktorů mě fest unavují. Úterní výlet na Homolku byl jen pro otrlé jedince. Skoro jsem získala dojem, že v Praze jiná nemocnice není.

No a co naše budou matky? Jaké jsou přírůstky?

inza
6. lis 2010

@zvalentova: jsi tam nebyla spokojena na te Homolce?

pet.s
6. lis 2010

@anlek vychovávat děti???? naivko 😀 po zkušenostech s těma velkýma? Taky jsem si myslela, jak je vychovávám. Drilovala jsem je,aby uměly pozdravit, poděkovat, večer se umyly a uklidily pokoje. Aby děkovaly a prosily. Dnes když se kouknu do pokojíčků na ten bordel. Kluka do vany abych rvala za uši. Místo pozdravu a poděkování, slyším jen hučení. Tak si říkám, že jsem si místo výchovy nesedla k TV a nedala nohy na stůl. 😀
To moje děti mají jiné úspěchy v mé výchově. Jsem vycepovaná na jedničku : Mluvím pouze, když jsem tázána. Přikazy vykonávám rychle a svědomitě. Jejich přání plním s oddaností středně velkého pudla (nevrtím pouze ocáskem neb ho nemám).Zdravím a děkuji hlasitě a srozumitelně. 😀 😀 😀 😀
Tak se tak nějak obávám věřit ještě na výchovu dětí. Výchova rodičů dětmi...Ono zase odporuj jim, když víš, že to budou jednou oni, kdo ti bude za pár let vybírat domov důchodců 😀 😀 😀 😀 😀

darkwitch
6. lis 2010

@pet.s neboj ona se ta vychova projevi, az budou vychovavat vlastni deti 😉

anlek
6. lis 2010

@pet.s ja mam rada tu tvoji nadsazku. Ale priznam se, ze obcas Robina cepuju, nechci mit urvance urvaneho, ktery me bude teorizovat. 😀 Zvlaste, kdyz chceme sourozence, co nejdriv. Btw. na testu jen jedna / a jsem 35 DC. Jak se to resi u kojicich? Asi jit na vyvolavacku je blbost, ze? 😖

darkwitch
6. lis 2010

@anlek u kojicich se to neresi, kojeni muze zpusobit, ze mas delsi cyklus...

pet.s
6. lis 2010

@anlek no u nás je situace horší...malá zavrní, já bych pro ní nešla,ale okamžitě vyskočí starší děti nebo tatínek,aby ji šli pošušňat.Tatínkovi jsem to vysvtělila, ale dětem to zakazovat nechci. Vidí ji vždy až odpoledne a to ona azse už brzy usíná na ten noční spánek.Víš, aby si nemyslely, že jim ji nechci půjčovat. Když vidím, jaký k ní mají hezký vztah, tak jsem fajt strašně šťastná. Snad slečinka brzy pochopí, že si to může zkoušet na ně,ale se mnou to bude mít těžké. 😀

anlek
6. lis 2010

@pet.s Pochopi. Mamka rikala, ze po tydnu s babickou na chate jsme ji vsechny tri vysvetlovaly, ze rano ma vypadat tak, ze dostane rozpecene rohlicky s maslem a medem do postele a pri jidle se budeme divat na pohadku. Tak nam pry vysvetlila, ze jina pravidla jsou s babickou a jina s ni. A pry jsme to pochopily hned. 😀

pet.s
6. lis 2010

@anlek no jo,ale vysvětluj něco 7 týdennímu kojenci, který řve jak když ho na nože berou. Mám pocit, že mi náležitě nenaslouchá 😀 😀 😀

majcam
7. lis 2010

@betox gratuluju!!!!!! Taky se mi 3 drželi dlouho...,a super,že si klidná,já šedivěla i přes čerstvě nabarvené vlasy 😉
@pet.s moc hezky píšeš,si to úplně představuju 😲 😲
@zvalentova a jaké jsou tedy plány dál?

majcam
7. lis 2010

Jo a dobré upršené ránko,,,

inza
7. lis 2010

preji dobre dopolko...... 😀
@majcam: me rano do toho nejvetsino deste vyhnal pes..a kachna nechtel domu.....co ten vas?

majcam
7. lis 2010

@inza byl s nim manža 😀 a do dvanácti doufám,že přestane,protože to budu muset já,manža šel do práce...,ale mě to naštěstí až tak nevadí,akorát je pak pes zacákanej a utírat a vysušovat 😠 ,no ale ty to nemáš jiné 😉

betox
7. lis 2010

Dobré poledne,
@anlek díky. mě je právě od včerejška taky dost divně. Dneska v noci se to teda vyhrotilo, strašně mě bolí hlava, záda, kůže se nemůžu ani dotknout a teplota 37,6 °C 😒 Teď se mi trochu ulevilo po Ibalginu. Zítra radši zavolám do Gennetu, ale doufám, že ET proběhne 😠 Už mě to začíná točit, u mě nemá nic hladký průběh 😢

inza
7. lis 2010

@majcam: no my mame po kazdem venceni mycku(vanu) hlavne ma zaprasenej podvozek a dlouhe chlupy nez vysusovat je lepsi vzit sprchou a pak utrit....nastesti jde ted manza ja delam obed 😀
@betox: neboj to prejde a kdyz na ET bude trosku snizena imunita nevadi spise lepe

majcam
7. lis 2010

@inza nj vy přece jenom máte delší chlupy,tak to máte horší...
@betox to je pěkný teda,ale myslim,že něco podobného měla tenkrát před ET Vveru,bála se,aby došlo k ET.protože také měla teplotu a nakonec to bylo vítězné 😉 ,a Inza má pravdu s tou sníženou imunitou,ale bylo by dobrý srazit tu teplotu...

betox
7. lis 2010

@inza, @majcam - díky holky. Teplota šla docela dolů, ale stejně je mi teda bídně. Tak jsem zalezlá v pelechu 😉

inza
7. lis 2010

@betox: a nejlepe potit telo na telo 😀

zvalentova
7. lis 2010

@inza byla i nebyla, pan primář buď neměl náladu nebo nevím. Nic mi neřekl, pokud odpovídal, bylo to uvidíme, domluvíme se potom a pod. Zachránila mě sestra od které jse vyfasovala papíry kde jsem se dočetla skoro všeho.