• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Přidávám nějaké fotečky
13. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. pro 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s roztomilá :slight_smile:
13. pro 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s: je krasna :grinning:, pekne se Vam povedla :wink:
13. pro 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s Uz mi bezi druhy cyklus po porodu, takze druhy cyklus se snazime doma. :wink: Ja bych brala sourozence hned. S malym zvladame vse, jak jsme zvladali pred nim (tancovani, cestovani, akce ...). Jen mam dlouhe cykly, poprve jsem nemerila teplotu, ted se snazim. A moc tomu nerozumim. Ova dva cykly jsem cca 12. den spinila (ocekavala bych to k ovulaci), ale cyklus byl poprve dlouhy 39 dnu, ted 33. den. Udajne podle mereni teploty byla ovulace 24. den. A ja nevim, jestli s timhle je mozne otehotnet nebo jestli se fakt mam objednavat do Gennetu. Dr. mi rikala, ze hormonalni brouri - tehotenstvi/porod/kojeni se muze moje anovulace zmenit ... Navic maly se rozhodl, ze se odstavi, pres den si uz prso nevezme, takze uz i je realne premyslet o pripadnem dalsim pokusu v Gennetu a budu vedet, ze mu neberu neco, na co ma narok. A navic ja bych miminko brala hned. :sweat_smile:
13. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s Prohlidla jsem fotky a Terinka je moc roztromila. Mate stejnou hraci deku jako Robin. :dizzy_face:
13. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek Určitě i s dlouhými cykly otěhotnět jde... Já měla cykly kolem 35 dnů, ovulaci jsem si myslela, že vůbec nemám... a koukni na mě :wink: Ale asi bych možná zašla aspoň na hormonální profil a když budou všechny hormony v pořádku, můžete to zkoušet chvilku doma. Na druhou stranu, pokud bude nějaký "bordel" v hormonech, tak asi nemá moc cenu ztrácet čas.
13. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se,že sem vám tak vpadám :slight_smile: . Chodím do Gennetu,ale v Liberci. Teď sem zjistila,že v G v Praze nabízejí metodu IMSI,je to teda pálka,ale co v tomto případě není,že.Nemáte některá zkušenost s touto metodou, je to poměrně mladá metoda,ale nicméně by mě zajímal váš názor. Jsme teprve před prvním ivf,ale bohužel jsem se na to moc upla a nechci nic podcenit. Peněz nemáme na vyhazování,ale na toto je ráda obětuju.Jen když nám to dodá větší jistotu otěhotnění :slight_smile:
14. pro 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

monn: tak co testila jsi a jak jsi dopadla?
14. pro 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem.
pořád sem čučím jak blbec jak dopadla monn a furt nic. :frowning2:
14. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda a v čem spočívá ta metoda IMSI?
14. pro 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivula21- nevím zda to dobře vysvětlím,neumím se moc vyjadřovat :grinning: Spermošky se daj na misku do nějakého roztoku,kde se mnohem líp zjistí,která je opravdu ta the best :slight_smile: . A ta se pak použije na vpíchnutí jako u ICSI.Stojí to asi dvanáct a půl.
14. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda aha, já myslela, že když se dělá u IVF ICSI, tak že už rovnou vpíchávají ty the best :slight_smile: spermije. Ale vidím, že asi ne, že asi teda berou ty , které mají po ruce :unamused:
14. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda tak to je teda darda o tomhle slyším poprvé takže neporadím
14. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka- dnes sem to zjistila na ceníku pražského gennetu, doposavad to dělali jen v Brně. Je to nová,mladá metoda. :slight_smile:

ivula - při ISCI taky píchají ty výběrové,které mají tu správnou hlavičku :slight_smile: ,ale u toho IMSI mnohem líp zjistěj,která s tou správnou hlavičkou je ta nejvíc ok.Jak to se mně neptej, je to jen nějaké vylepšení. :slight_smile:
14. pro 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda ty už nevědí jak by z nás tahali prachy :frowning2:
14. pro 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka - pravda pravdoucí :cry:

Holky a mohu se vás zeptat tu, jak jste na tom vy, máte tu nějakou šťastně těhotnou nebo jste jako já pokusnými králíky? :slight_smile:
14. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hernajs a kde je ta monn? Ať přijde jenom s dobrou zprávou prosíííííííííím :slight_smile:

@cibka jo to máš pravdu. Místo toho, aby se člověk zařizoval , furt jenom uvažuje kde ušetřit na další pokusy. :slight_smile: Raději se nerozčilovat :wink:
14. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u toho IMSI si je zvetsi jeste vice nez u "normalniho"ISCI" a tudiz je jeste lepe videt morfologie spermone :wink: . Je je to mlada metoda a v Gennetu v Pze ji delaj myslim teprve od zari
14. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda ja sem pokusnej králík mrkni na muj článek
@inza se divim že mi to nenabídli
14. pro 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka: no je to docela hodne penez...nam to taky nenabidli...
14. pro 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza kdybych vedela ze to zabere tak do toho jdu hned
14. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka: hele tohle o tom pisou.....IMSI provádíme se především v případech opakovaných neúspěchů po IVF a opakovaných potratech bez zjevné příčiny, nebo nízké (90%) určené při konvenčním hodnocení..podle nekterych expertu muze byt u nekterych paru az dvounasobna sance na uspech
14. pro 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no my už máme za sebou 2 ivf a 1 iui :frowning2: v pondělí jedu na ko a zjistit co bude dál
14. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka - úplně sem u toho zapotila. Máš to teda pestrý :frowning2:
14. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajda myslim že to většina z nás věřim že se jednou taky dočkam nebo se tomu aspon pokoušim věřit ikdyž nekdy ztracim nadeji
14. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka: no my 3 IVF a letos myslim ze 3 nebo 4 IUI ani ted presne nevim...
14. pro 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza a ty 3 ivf byli taky letos? takže do dalšího pokusu jdete za svý :frowning2: a ke komu chodís
14. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka: jedno loni a dve letos. K Langerovy. Jo jdeme za svy.pokud nevyjde IUI....pekna palka to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:. To ja jeste jsem stale bez prace...
14. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no manža řekl že kdyz nevyjde posledni ivf ze uz do toho nejde :frowning2:
14. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek