Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
19. dub 2011

akorát holky vymyslet, kam zajdeme, jestli kafčo, nebo jak píše zvalentova rezervovat třeba pizzerii?? 😅

inza
19. dub 2011

@lenkakubickova: nebud nervozni bude vse v pohode. Hele ja tam chodim v manzelove rugby dresu mam to jako nocni kosili...🙂 a nikdo to neresi...

lenkakubickova
19. dub 2011

@inza: 😀 😀 😀 tak to musí být super ve drezu manžela 😀 ...můj manžel má jen běžecký elastický kalhoty a krátká trička, což bych fakt nevyužila 😀 ...tak mám takový dlouhý triko s medvědama 😅 😀 😀 ....nějak to holka dopadne, už se těším, až budu vědět kolik vajuch nakonec bude a kdy bude transfer 🙂 ...píchala jsi si Pregnyl?

inza
19. dub 2011

@lenkakubickova: jj ted naposled ano a to 10000 jednotek...teda pichal manza a ten to hazel jak sipky 🙂 😀...jo drez je super...nebo bych si mohl avzit svuj fotbalovej....ja nocni kosili nevlastnim a neminim si ji kupovat...tricka jsou lepsi....
jo ve ctvrtek pak hlas stav atd....jsem zvedava kolik nakonec "sneses"
dark: ta co pujdes na tu Homolku ci ne?

lenkakubickova
19. dub 2011

@inza: kolik snesu 😀 😀 😀 😀 Jasne, ze to nahlasim! ...ja mam taky 10.000 jednotek, picham to dnes ve 20:30. Jen si to nejspis pichnu do stehna, jako pri poslednim IVF. Sestricka rikala, ze by byl lepsi zadek a at mi to pichne manzel nebo nekdo..manzel se boji, aby mi pry neco nepropichnul 😅 ...a nevim, kde bych koho ve 20.30 nahanela 😀 😀 ....takze skoncim u stehna...ja taky kosile moc nenosim, mam takovy vytahany pansky pizama, kdyz je chladno, jinak nic na spani nepotrebuju 😀 😀 😀

darkwitch
19. dub 2011

@inza spis si myslim, ze ne, jsem sice dneska cely den poctive lezela, ale rymu a kasel mam porad pekny, takze smolicek pacholicek... myslim, ze zitrek uz to nevytrhne...

lenkakubickova
19. dub 2011

@darkwitch: treba jeste ten zitrek pomuze, zkus tam zavolat, treba to nebude takovej problem...budu ti moooc drzet palce, at to nemusis odkladat! To je pech... ☹

darkwitch
19. dub 2011

@lenkakubickova no, kamarad anesteziolog rika, ze pokud budu mit rymu a kasel tak me neuspej... jako stve me to...

darkwitch
19. dub 2011

ale v zazrak porad doufam 😉

monnn
19. dub 2011

@lenkakubickova 😀 jsem právě přemýšlela,že bych si taky nějakou novou košilku koupila - pro štěští 🙂 ,já mám doma dvě hezký z úzkýma ramínkama,ale sem by se nehodila 😔 .Leni já se vždycky na OPU těšila,uspávala mě vždy velmi šikovná paní Dr. škoda,že ani jednou jsem si nezapamatovala její jméno,no jo ta pamět -už mi toliko neslouží a všichni se diví,že nechci CA 😕 ,já někde četla,že se s každou CA ztrácí mozkové bunky a po třicítce se už neobnovují 😕 😅 😀 ,a ještě já jim prvně říkala,že mě stačí praštit jen něčím po hlavince a budu spát jak miminko se mi smáli a nechápu proč 😅 😀 😀

anlek
19. dub 2011

@lenkakubickova Ja se priznam, ze svuj jediny pregnyl, co jsem mela pichat doma, tak jsem jela na pohotovost. 😅 Pri IVF jsem mela to druhe a to bylo jako ty injekce, co se pichaji, aby folici predcasne nepopraskaly ...

@darkwitch Tak sup breberky utikejte pryc!!!

Jinak koukam, ze se sejdete a ja vas neuvidim. 😔 Nj. co se da delat, treba se dohodneme pak jeste nekdy.

anlek
19. dub 2011

@lenkakubickova Nocni kosili jsem pri OPU mela manzelovu, svoji jsem nemohla najit ... A dotedka jsme ji nenasla, zrejme mame doma cernou diru. 😕 Byla jsem z toho samozrejme na prasky, byla mi velka a jeste na ni je napsano: Zivot je pes. A k tomu obrazek psa s pullitrem. 😀

petaloudi
19. dub 2011

@darkwitch já když jsem byla vloni na OPU tak jsem ještě den předtím měla šílený chrchlák. Cibulí s cukrem jsem se ho narychlo trošku zbavila a paní anestezioložce jsem řekla, že jsem ho měla, ale že už je vyléčený 🤐 Jinak by mě taky neuspali, jenže při představě, že celá stimulka byla naprd, jsem to radši takhle zatajila. Musím ale říct, že když mě napíchli tu narkozu, tak to nebylo moc příjemný, začala jsem kašlat a měla jsem pocit, že se udusím. Ale pak už jsem jen spinkala, takže to dopadlo dobře. Držím palce, ať to vyléčíš.

darkwitch
19. dub 2011

@petaloudi ono pri te laparce vadi i to jak do tebe pousti nejaky ten plyn, proto si davaji velky pozor, aby clovek nebyl nemocny... zkusim tam zitra zavolat a uvidi se...

monnn
19. dub 2011

@petaloudi čau jak se cítíš? 😉
holky nedalo mi to a moje poslední včelka byla Ovitrelle bez dopladku a byla do břicha 😝
@anlek tak toje mazec,taky bych brala takovou košilku 😀 možná jsi pobavila i Dr. co Ty víš když jsi spala 😀 jo Leni nebyla jsi náhodou v pá kolem 12 s malým Robčou na obchůzce kousek pod Genn.?jsme tam s Lenčou potkaly mamču s klučíkem 😉

monnn
19. dub 2011

😉

petaloudi
19. dub 2011

@monnn nestěžuju si, cítím se celkem dobře, ale je to čím dál tím náročnější. V noci se budím, protože nevím, jak bych si lehla. Při chůzi mě strašně bolí stydká kost, jak už je břicho veliký a taky mě trápí bolavé a nateklé prsty na rukou... No už se těším, až bude malá venku 🙂

Posílám vám jednoho pupíka pro štěstí, aby se to tady taky konečně prolomilo a těhotnělo se!!

lenkakubickova
19. dub 2011

@darkwitch tak doufej, ja drzim vsechny palce!!! 😉
@anlek: jooo, tak to byla dobra kosile 😀 😀 😀 😀
@petaloudi: hlavně, že to dobře dopadlo!!! 😉

lenkakubickova
19. dub 2011

@petaloudi : kráááásnej pupíček 😉 😵

lenkakubickova
19. dub 2011

@anlek : Leni, pichla jsem to do stehna, jako tehdy a je to tam!! Ono to sice trochu bolelo,ale stoji to za to ,kurna! 😀

anlek
19. dub 2011

@monnn Nebyla jsem u Gennetu. Ale jinak na sale pred OPU byla legrace velka (tohle mi prijde, ze zvladaji pekne ... dost me tim uklidnili, ze delali vtipy). Co se delo pri OPU, to uz nevim, to jsem zaspala. 😀

anlek
19. dub 2011

@lenkakubickova No ale vubec mi nebylo dobre z te kosile. Mi to nejdriv prislo fakt nemistne mit tam takovou, 😀 Ale kdyz zjistite vecer pred OPU, ze vase jedina nocni kosile je fuc, tak uz neslo delat nic jineho ....

pet.s
19. dub 2011

@lenkakubickova my se taky těšíme.-))))

lenkakubickova
19. dub 2011

@monnn : 😀 😀 😀 aspon s tebou meli pri uspavani srandu 😉 😀 😀 ...ja taky pak vystrachala jednu kosilku, ale byla s raminkama, jak natelnik na leto a s obrovskou zirafou 😀 😀 😀 ...tak mam novou kosilku pro stesti 😉 ...ja jsem zvedava hlavne kolik vajuch bude a oplodni se, kdyz uz mam tolik foliku 🙂

lenkakubickova
19. dub 2011

@pet.s 🙂

pet.s
19. dub 2011

@lenkakubickova 11.4.,?????????????????? 😀 To už nestihnu.-)))) holky mně je jedno kde ale uvědomte si, že tam budou mimča. Jen hezky trénujte až budete mít svoje mimina.

pet.s
19. dub 2011

@anlek mě před narkozou sestřička pohladila po vlasech a popřála dobrou noc.-))))))za to když mě dělali potrat, tak na sále byli všichni moc hodní, já děsně brečela, když mě vezl sanitář zpět po zákroku na pokoj, tak jsem se slyšela jak brečím úplně nahlas a to mě vezl chodbami, kde byli ambulatní pacienti. A ještě se tvářil jako že jsme hysterka. No tak nějak sorry jsem v tu chvíli přišla o svého chlapečka. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenkakubickova
19. dub 2011

@pet.s jak nestihneš?????? Musííííííííííííííš 😉 😀 😀 😀 😀 ...v tu dobu už bych měla vědet, jak to u nás dopadlo 😕 😕

lenkakubickova
19. dub 2011

@pet.s ☹ ☹ ....podobnou situaci znám....když jsem byla na potratu a 2x to mimodelozni....sice to neni tak hrozny oproti tve zkusenosti ☹ ...ale i tak, uplne jsem vzlikala nahlas a vsechno me tak sr... a oni na me koukali jak na hysterku a toho nejvetsiho vola 😢

pet.s
19. dub 2011

leni,..protože 11.4. už bylo.-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))někdy minulý týden.-))) pěvně věřím, že v to další 11.4. už sedíš vyplácaná u postýlky a žasneš.-)))))