• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

17. ledna 2017 
@lenkakubickova já bych dvojčata nechtěla ani zadarmo...nemáš čas ani na jedno. Já se s Terezkou pořád ňuňánkuju a mucínkuju.-)))To bych se dvěma nezvládla.-)))
11. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s dělala by jsi to dvojnásobně :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...já si je i docela přeju, abych neměla jedináčka,ale jak jsem už psala, budu šťastná i za jedno zdravé miminko!!! :dizzy_face:
11. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova já tipuju dvojky a byslím že to bude páreček :wink:
11. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak všem přeji krásný pohodový den
11. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka díky :slight_smile: I tobě krásný a pohodový den :slight_smile:
11. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Nevim, o cem se chces sazet, to jsou jasne dvojcata. :grinning:
11. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s Uprimne, jsme rada za mono ditko. Ale i dvojcata "zadarmo" bych brala. :wink: Porad lepsi nez nic. :grinning:
11. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek aby jste nebyli překvapené :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Ja bych rekla, ze ted je nejdulezitejsi, ze jsi tehotna. :dizzy_face: Jestli jedno nebo dve, to je jen otazka volby kocarku a podobnych drobnosti. :grinning:
11. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek asi tak, všechno má své výhody, ale hlavně, ať je vše vpořádku a miminko/ka vpořádku odnosím :dizzy_face:
11. kvě 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Presne. Byla jsem rada, ze cekame jedno. Ale kdyby byly dve, tak jsem mela jistotu, ze uz ne nikdy neceka kolotoc doktoru. :pensive:
11. kvě 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anlek no právě, když budou dvě, nebudem mít jedináčka a odbydu si to najednou :slight_smile: A když budeme mít jedno, tak do toho podruhé už nepůjdem, ale lepší jedno než žádné :slight_smile: ...necháme to osudu :grinning:
11. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:sweat_smile: v sobotu odsátí vajíček.
11. kvě 2011 ve 12:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha supeeeer!!! Jsme ti říkali s Inzou, že půjdeš v sobotu :grinning: :grinning: :grinning: A kolik máš foliků?
11. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova A nebo to po jednom dopadne u vas jako u nas. :wink:

@raducha Na kolik foliku to vypada?
11. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek nebo,ale ja už bych pak kvůli věku nechtěla :pensive: ....vím, že to dnes není nic zvláštního, ale porodím ve 36 a když mi bude 55, našemu dítěti bude 19 a máme na krku hypotéku, která nás dost svazuje a nemáš dneska jistou práci a v rodině je dost zdrav.problémů, tak bůh ví, jak na tom budu zdravotně ve "stáří"...asi jsem pesimista, ale v těhle směrech se snažím raději stát nohama na zemi :confounded: Nám nemá kdo finančně pomáhat, ani nemáme možnost dědit bydlení a z toho co máme se nedá moc šetřit....tak je to těžký. Někdo mě chápe, někdo ne, ale to jen můj osobní názor :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha: jsme rikaly ze to bude sobota.....:slight_smile:
11. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: dobře.holky vy máte vždy pravdu.
11. kvě 2011 ve 12:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova děkuji kočko jsem jak alenka v říši divů.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2011 ve 12:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha nemáš zač, to je v pohodě :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holčiny,tak jsem dnes dopadla jak jsem čekala :frowning2: ,budeme se muset nejspíš spokojit s tím naším cipískem,žádné druhé mimi :frowning2: ,máte tu samé hezké zprávy tak to nebudu kazit :wink: ,no co penízky co jsme měli našetřené na IVF s PGD půjdou na dovču asi poletíme za sluníčkem :sweat_smile:
11. kvě 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Chapu, z dost podobnych duvodu my zustane u dvou. :cry: Ikdyz ja bych osobne vic decek klidne brala.

@monnn Copak? Jetu misto i na smutne zpravy. Pokud se chces vypovidat.
11. kvě 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky začala jsem chodit do gennetu a chci se vás zeptat jak je to tam přes léto s dovolenou?Děláj se výkony-IVF i řes to léto nebo je to nějak omezené?A ještě jedna otázka ohledně genetiky,tam jdeme 27.5.Kdy se pak jde ohledně výsledků?Na imunologii jdeme až po 5 týdnech.
Můžete mi poradit na jaký ty všechny choroby bych se mněla rodičů zeptat když půjdem na tu genetiku?Moc děkuju
11. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim, ze ke kasilku se pridala rymicka, doufam, ze se jim u me nebude libit a brzy pujdou zase o dum dal...

a jinak nemam silu vas docitat, takze jestli se stalo neco duleziteho prectu si to pozdeji nebo mi to napiste znovu :grinning:

vally dik snad to bude v pohode...
11. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch beruškooooo,neeeee!!!! Nejsi alergik? Třeba na práci? :grinning: :grinning: :grinning: Držím palce, ať je oboje co nejdřív pryč, ať si konečně tu laparku odbydeš!!!! :wink: :slight_smile:
@biris ahoj, nevím, jak je to v létě s dovolenýma,ale Gennet funguje celé léto jako normálně, jen se tam třeba střídá míň doktorů,ale normálně jedou :slight_smile: My když jsme byli na genetice, tak jsem měli výsledky za 3 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nevím, jesti je to pořád stejné, my tam byli v r.2009. A nemoci si pro jistotu napiš všechny, lepší toho mít víc než nic, ale dle mého názoru jde spíš o nějaké vážnější a dědičné choroby :wink:
11. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek : tak tak, já bych brala klidně 3 i 4 děti,ale....hold jsem stará :wink: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Moc děkuju :dizzy_face: Pochopila jsem jako vážnější choroby třeba rakovinu,nebo ty dědičné že mamka má cukrovku?Horší bude to že můj táta třeba ani neví na co umřela jeho máma.
S tou genetikou si mi vyrazila dech,to je mazec jestli to tak ještě bude dlouho trvat!!! :frowning2:
11. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova alergik hlavne na praci jsem :grinning: ale tohle alergie neni, to poznam... premyslim, jestli nemam nejaky zvraceny syndrom bileho plaste :grinning:
11. kvě 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biris určitě to nebude nic vážného, na co babička umřela, to by jste asi věděli a na tý genetice to snad vyšetří, od toho tam jsou :slight_smile: ...jasně, myslím, že i cukrovku je lepší nahlásit....já hlásila cukrovku dědečka, rakovinu taťky a máma je epileptik, jinak nic v rodině nemáme. Určitě ti poradí s tím, co je zajímá, neboj. Fakt nevím jak to teď dlouho trvá, třeba ti někdo z holek napíše kratší dobu, pokud byl někdo letos na genetice :slight_smile:
@darkwitch to bude ten syndrom bílého pláště :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova JJ ... my mame jednu malou holcicku ... ted jdem zkouset dalsi mimi (uz potreti) koncem kvetna ... kdyz to nevyjde uz asi taky zustanem jen u jednoho mimca, taky nejsem nejmladsi. To nase prvni ditko se povedlo na druhy pokus. Druhy ditko se ne a ne povest ... ale taky uz nejsem nejmladsi ... Souhlasim, ze lepsi mit jedno nez zadne, protoze nase Andulka je zlaticko. Preju ti at ti miminko/ka vyjde/ou zdrave/va :wink:
11. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek