Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
27. črc 2011

@pentagras joo no jasně, at nám to všem vyjde, a co nejdřív 🙂

kive76
27. črc 2011

@cibka no to je,...dneska mi přítel píchne Pregnyl, a v pátek na to 🙂

cibka
27. črc 2011

@kive76 a tys brala nejaký léky na růst foliků nebo to más v pohode s ovulkou

pentagras
27. črc 2011

@cibka já taky ne, jsem abstinent a ani na silvestra nepiju ale kvůli MS jsem si to dala a můžu ti říct že pohoda a hůavně to splnilo učel, jinak mám injekce, docela vás tady obdivuju, tolik injekcí, je mi blbě jen se kouknu na krabičku, to jsem zvědavá jak si to budu píchat 😒

anlek
27. črc 2011

@pentagras To zvladnes. Ono to dopredu vypada hur nez jake je to ve skutecnosti. Po prvni zjistis, ze jsi se bala zbytecne. 😉

pentagras
27. črc 2011

@anlek jéé, snad máš pravdu, já jsem mega posera 🙂 no ale ono mi nic jiného nezbývá 🙂 než to zvládnout

kive76
27. črc 2011

@cibka no snad to mám v pohodě s ovulkou, nic jsem nebrala, akorát si pak píchám před tím ten Pregnyl..

maarina
27. črc 2011

ahoj holky...clovek tady den neni a uz se to tu rozjelo 🙂
@pentagras tak konecne ti to zacina vid, tak at te to neboli ale neboj , utece to jak voda a mas tu opu 🙂
@kive76 tak to je rychlovka.. tak drzim palce at to vyjde 🙂
@cibka promin ale ja sem asi tupa nebo slepa, ze sem prehledla co pises... tobe se ms zpozduje a ty ji potrebujes popohnat pred tou dovcou? ..a az se vratite co teda zkusite?? fakt se omlouvam ale asi sem to prehledla a zajima me to....promin, ze se tak vyptavam 😕

pentagras
27. črc 2011

@maarina jj, už se bojím 🙂 , ty injekce od 6 dne jsou hustý, a co ty, jak je?? Já jsem to odstala až 32 dc a hned neschopenku od dneška 🙂

maarina
27. črc 2011

@pentagras neboj se , to zvladnes a za chvilku ti to ani neprijde... ja bych si pichala radsi pulrok v kuse kdybych mela tu jistotu, ze to vyjde... dnes jsem 5ty den od ET a ten cas do testovani je fakt drsny ☹ no a ty sis to pero nakonec nevzala a mas injekce? a protokol mas teda dlouhy?? na kolik dni to vychazi? promin, ze mam tolik otazek ale zajima me to ...treba se mi ty informace budou hodit propriste 😒

pentagras
27. črc 2011

@maarina nene, mám krátký protokol a pero mi dala a neptala se mě a od 6 dne mám ještě jiný injekce a ty se ředěj vypadaj jak normální jen maj malou jehlu 😒 jinak se ptej v poho, 6 den jdu na utz, jinak od zítra mám na 8 dní injekce 😒

maarina
27. črc 2011

@pentagras aha, tak ja to blbe pochopila.. ja myslela, ze zacinas pichat az 6den.....stejne je to veda... jak doktori poznaji, co na koho bude zabirat...bohuzel nekdy se trefi az ma holcina vycerpane pokusy pojistovnou ☹ ja osobne jsem docela zklamana, ze nam nezbylo nic na zamrazeni.....asi bych ted byla trochu klidnejsi...

pentagras
27. črc 2011

@maarina třeba to vyjde ted a budou hned dvojčátka a nebude potřeba žádnej zmrzlík 🙂

pentagras
27. črc 2011

@maarina to jo ale musím říct že opravdu ta věda i za těch deset let hodně pokročila, tenkrát jsem chodila na injekce velký a do zadku a pak do břicha ale to bolelo ale zas mi to píchali v caru 😉 nevíš kolik stojí ted ICSI??

maarina
27. črc 2011

@pentagras 10 oocytu stoji 7000 ale nad 10 je 2000 navic.... ale to jsem nejak nepochopila jestli je to za kazde..... to kdyz bys jich mela treba 15 tak by to tedy vyslo na 17000 a to pak je rana... ja sem se po tom ale nepidila protoze sem jich mela presne 10

cibka
27. črc 2011

@pentagras neboj to zvladnes nic to není
@kive76 ja taky mela pregnyl jendou jo jednou ne nevim podle čeho to určujou

cibka
27. črc 2011

@maarina to je v poho minulý mesíc přisla o týden dřív tedy 23 den a tento mesic zatim nic jsem 34 dc a stale nic takže pokud nedorazí do pondělí musi pro léky abych to nedostala na dovče to bych byla fakt nastvana takže kdyby dorazila jak má bylo by to v pohode a nic bych neřešila a az se vrátíme mám se objednat na 19 - 21 dc na utz a při další ms jdeme do 3 ivf

pentagras
27. črc 2011

@maarina jo tak to je jak před lety, taky za 10 chtěli 7tis. 🙂

kive76
28. črc 2011

@maarina díky

kive76
28. črc 2011

ahojky, přeji hezký den..
no včerejší injekce Pregnylu..mě teda docela bolela, a dneska po ránu mi teda není moc dobře...a trošku mě ta strana pobolívá..posledně to bylo ok...teda kromě unavenosti... taky Vás ten další den to trošku pobolívá, a je vám tak nějak divně? no ale dnešní horoskop na radiu relax bude sedět...prý budu unavená...a to po PRegnylu další den bejvám...no posledně když jsem přišla z práce, tak jsem si na chvíli lehla, a hned jsem z toho usnula..co vy?

daphney
28. črc 2011

Dobré ráno,
olouvám se, že vám vstupuji do diskuze... Léčíme se také v gennetu a pomalu se připravujeme (doufám,že v září) na naše první IVF
Chtěla bych se zeptat jaký je finanční rozdíl mezi klasickou injekcí a mezi perem se stimulací... jakou s tím máte zkušenost. Děkuji a ještě jednou se omlouvám,že vám sem lezu 🙂

cibka
28. črc 2011

@kive76 me nepřišlo že bych byla unavena ale píchla jsem si jí jednou tak blbě že me 3 dny bolelo stehno to se píchala do stehna ted uz to změnili a nemohla sem porádně 3 dny chodit

cibka
28. črc 2011

@daphney ahoj ja mela pokaždé tedy jen injekce ale rodil tam bude kolem 5000 kč

daphney
28. črc 2011

@cibka ty bláho,tak to je hodně,myslela jsem,že to nebude tolik a pokud je opravdu jen rozdíl ve způsobu aplikace a ne ve složení,tak asi sáhnu po té levnější variantě ☹
díky za odpověď

pentagras
28. črc 2011

@cibka prosím tě a kolik stojí ty normální injekce???

pentagras
28. črc 2011

@daphney ahojky, no ono asi i záleží na dávce co ti napíšou, já dostala pero a platila jsem 35OO ale vtom jsou ještě ty ostatní injekce tak asi 311O za pero ale ještě nemám po stimulce tak uvidím, no ale mě ani nikdo normální injekce nenabídl, já jsem hned bez diskuze dostala pero

zvalentova
28. črc 2011

krásné ráno všem 🙂

daphney
28. črc 2011

@pentagras chodím k prim.Brandejské,tak se jí na to zeptám,kolik by případně bylo injekcí a kolikrát denně bych si to musela píchat kdybych neměla pero, děkuji za odpověď 🙂

cibka
28. črc 2011

@pentagras loni jsem za ně platila asi 3500 kč ale záleží jaký máš dávkování může to být i víc když jsem šla po 2 tak mi dokonce zbyli protože sem sla na opu dřív no a to pero vyjde myslim kolem 7 - 8 tisíc asi tak ale taky záleží na dávkování. záleží jak na stimulku reaguješ

zvalentova
28. črc 2011

@daphney @pentagras já loni v září platila za pero s Gonalem a Ovitrel 6200,-