• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@zvalentova, díky,to je šílená částka,teda pokud jsem jen o způsob aplikace a ne o příplatek za léky :angry: by mě zajímalo,kolik to stojí bez hrazení pojišťovny :frowning2:
28. črc 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daphney mě řikala Langerová, že doplatek je tam tak jako tak, rozdíl cca 3000,-
28. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova @cibka no já platila za pero s gonalem a ještě za cetrotide ale to mám v normální injekci, dohromady 3500 kč ale mám malé dávkování
28. črc 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras já si vezla plnou tašku, dávka jak pro koně :grinning:
28. črc 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuji za info :slight_smile:
28. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no to já taky, stejně jsem posraná, dnes v 16 hod začnu píchat, to pero snad dám ale pak ty injekce, no to je po mě :grinning:
28. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras neboj není to těžký ja se taky bála abych to zvladla poprvé sem se bála abych tgo udělala správně a druhý den jsem vedela do čeho jdu tak sem se bála jestě víc :grinning: ale pak uz ti to ani neprijde
28. črc 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras v 16?? já to dala až večer, v práci bych to dělat nechtěla :angry:
28. črc 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ja to davala taky spíš večer ale vyšlo mi to i do prace :angry:
28. črc 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka to je nepohoda, mě to píchal manžel. Dost pochybuju, že bych donutila některého z kolegů :sunglasses:
28. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova ja si to pichala sama mela sem tezko na výber když delam na směny
28. črc 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daphney tady máš výpis různejch výkonů pro samoplátce, nebo jejichž pojištovna nemá s daným centrem..gennetem smlouvu... a některý dost pálky.. :slight_smile:
http://www.gennet.cz/sqlcache/cenik-142011.pdf
no snad to půjde otevřít..
28. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 a jestli né...tak jukni na www.gennet.cz a pak na úhrady
28. črc 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si to poslala sobě už mi hrabe..
28. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 díky,ten ceník je dost masakr,už jsem na to koukala dřív...zajímala mě konkrétně poměr ceny pero/injekce
28. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka nééé, to mi ani neříkej, se bojim, nejvíc, no jsem sama doma, tak bud to dám nebo sebou šlehnu ale musím kvůlu budoucím mimískům :slight_smile:
28. črc 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no já dostala hned neschopenku, dr.nechtěla abych stimulovala a chodila do práce na 12 že prej jako nic moc, no jsem uplně hotová, doma nuda největší
28. črc 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras děsná nuda, od ET do krevních testů jsem se mohla ukousat, proto jsem si neschopenku ani dřív nebrala.
28. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ale neuděláš nic, mě řekla že to není vhodný prostředíí a kouří se tam, tak má pravdu, tak jsem radši mlčela, no v po jdu na utz, to jsem zvědavá jak stihnu předoperační, jak jsi to měla?? Já právě koukala že tam chtěj i moč na odběr ale jak když mám MS a táhne se mi to a pak už bude OPU, no zítra tam jdu se zeptat ale ty blbý vycházky, mám jen 4 hodky, no a stejně nechci aby mě někdo viděl, každej se stará a jsou hnusní, tohle by asi tady nikdo nepochopil, všichni mají děti normálně a jsou zdraví.
28. črc 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daphney on je i drobny rozdil ve slozeni ne jen ve zpusobu davkoni... ale neptej se jaky tak daleko me znalosti nesahaji a nemelo by to mit vliv
@pentagras to zvladnes a pak uz mezi perem a injekci neni takovy rozdil
28. črc 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras tak jak si to zvladla byla to brnkačka vid
28. črc 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch díky za odpověď, 8/8 jdu k prim.Brandejské tak se jí zeptám
29. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daphney ááá taky k dr. Brandejské chodím :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 jééé super a jak dlouho? Já už rok :frowning2: chystám se cca za 14 dní na naše druhé IUI a koukám,že ty ho máš akorát za sebou...tak hodně štěstí :slight_smile:
29. črc 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka byla jsem hotová, jako můj chlap je fakt dobrej, viděl jak jsem ko, tak mi to píchnul a vůbec to nebolelo, až jsem se divila :slight_smile:
29. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daphney také chodím k primářce Brandejské, je fakt dost dobrá, jsem ráda že jsme tam, hlavně její přístup je super a nechci ani k nikomu jinýmu, můžu říct že je to doktorka na svým místě!!!!
29. črc 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daphney no druhé mě čeká dnes 13.30h...no mi začli chodit minulej rok v červnu ..do srpna nám udělali všechny různý odběry, a vyšetření a že prý jsme zdraví a může to jít normálně, a tak jsme se dohodli, že rok ještě zkusíme normálně...a protože se nezadařilo..tak jsme do gennetu zas přišli koncem června...a 1IUIčko špatný, a ted se chystáme na to druhý..jinak to týhle doby je to 2,5 roku zkoušení
29. črc 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras je dobrá, akorát vždycky kdykoliv jsem objednaná na nějakou hodinu, tak má skluz . ..ve středu teda asi jen půl hodiny, ale minule jsme čekali hodinu a půl, a ještě vzala před náma paní , která vůbec nebyla objednaná.../ abyla trošku neprofesionální, protože před všema co jsme tam seděli..řekla, téhle paní...já tě vzít nemůžu , je tu hodně lidí...no a pak šla na řadu paní přede mnou, a pak vzala tuhle tu dotyčnou )
29. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 fakt, to koukám, njn, já jdu v pondělí na utz tak jsme zvědavá co mě čeká dál :slight_smile:
29. črc 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras určitě to nejlepší :slight_smile:
29. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek