Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

marryline
23. srp 2017

@janca84 dekuhi🙂🙂

marryline
23. srp 2017

@elony já měla kdysi dávno clostik, ale taky mi nedělal dobře. Měla jsem po něm hodně nízkou děl. Sliznici. Měla bych mít injekce Global. Pichaji se od 2DC. Takže ty Teda tento měsíc půjdeš bez stimulace? Protože kdybys chtěla pichat injekce, tak abys zítra začala nebo nejpozději v pátek. Ty jo, tak to budeme fakt kousek od sebe. Doufám, že nám 3 IUI vyjde🍀🙏

fialka77
23. srp 2017

Ahojky holky, já také zatím počítám, že někdy v tom týdnu od 4.9. půjdu na 4. iui, pokud dobře dopadne kontrolní ultrazvuk.

elony
23. srp 2017

@fialka77 moc držím palce!! 😉

elony
23. srp 2017

@marryline no uvidíme, čekám na info od dr. Na sliznici pravidelne piju kontryhel a mam kolem 10mm vetsinou takze to je ok. Já právě pořád zvažuju, že bych šla bez stimulace. Ještě počkám, jak se vyjádří dr. Moc ti budu držet palce, ať jsi úspěšná tento cyklus!! 😊

marryline
23. srp 2017

@elony a můžu se zeptat jak se pije ten kontryhel? Od 1DC?Jen do ovulky? . Mě řekl dr. Že iui bez stimulace nemá cenu. Úspěšnost prej 5-10%a se stimulaci 10az 15%. To jsem vůbec nevěděla. Byla jsem totiž 1x u jiného dr. Protože moje dr. Byla na dovolené a tohle mi řekl, tak nevím co je na tom pravdy. Chtela bych využít všech 6 iui než se rozhodnu pro ivf. V podstatě u nás žádný velký problém není. U mě vše ok jen přítel pomalejší spermie, ale to je prej v dnešní době normální.

elony
23. srp 2017

@marryline ano ano, pije se od prvního dne cyklu do ovulky 😉 Já o té úspěšnosti vím, taky jsem to četla, ale jaktože mi tedy vyšlo první IUI bez stimulace a druhé se stimulací nic 😃

marryline
23. srp 2017

@elony to je taky pravda. Podle mě hodně záleží asi na správném okamžiku. Říkala mi moje gyn.ze měla pacientů co byla na 3 ivf všechny bez úspěchu. Pak odjela na 3 týdny do thajská s tím že jak se vrátí půjde do 4 ivf a dojela těhotná přirozeně. Je to fakt zvláštní. Většinou je to tehdy kdy to člověk nejmíň čeká.

marryline
23. srp 2017

@elony *pacientku

elony
23. srp 2017

@marryline asi to tak bude. Když jsem šla na první IUI, nic jsem od toho nečekala a vyšlo to. A právě teď jsem do toho možná vkládala zas až moc velké naděje a moc jsem se na to upínala. Jak říkáš - určitě hodně záleží na správném okamžiku 😉

marryline
23. srp 2017

@elony tak pak nezapomeň dát vědět jak jsi dopadla. Snažím se na to taky neupinat, ale vždy když se blíží iui, tak na to myslím víc a víc :/

elony
23. srp 2017

@marryline no mám to stejně, co ti budu vykládat 😃 Ano, dám info co napsala dr. Drž se 😊

volfici
23. srp 2017

Holky, tak koukám, že týden od 4.9. bude akční 😉 tak snad se zadaří ✊

marryline
23. srp 2017

@volfici taky jdeš v září na iui? 🙂

volfici
23. srp 2017

@marryline já doufám, že už nikam nejdu. Maximálně 4. září na kontrolní odběry, jestli se povedl transfer 😉

dolly82
24. srp 2017

Zdravím. Prosím poraďte mi v tomto směru, manžel má azoospermii, jsme objednaní na první konzultaci do car, chtěli bychom iui dárcem. Nemám žádná vyšetření, ani horm. profil. Můj gyn.dr. říkal že ovulace dle utz probíhá a nic mi nenašel. Řekněte mi, jak dlouho trvá než se od první konzultace dostaneme k iui? Děkuji

babeta1
24. srp 2017

@dolly82 Ahoj, to zalezi, kam chodis do CARu podle mne. Tebe by meli take vysetrit, profil se dela v urcity den cyklu, stejne tak nabrani krve, jestli opravdu ovulace probiha. Takze po dalsi ms na krev muzes jit a vysledky jsou rychle. Mozna ti udelaji dalsi testy - pruchodnost, imunologii. Drzim palce!🍀

sukiv
24. srp 2017

Tak první inseminace bez úspěchu, ale u nás se to dalo čekat.
Jsem 13dní po iui a začala jsem špinit, volala jsem do CAR a mám vysadit léky...

janca84
24. srp 2017

@sukiv to je mi lito, co mate dal v planu, dalsi iui?

sukiv
24. srp 2017

@janca84 snažíme se už dva roky, tak už mi docházejí síly a chceme jít rovnou do ivf....

janca84
24. srp 2017

@sukiv to chapu, u nas je to pres rok a pul a taky uz toho mam plne zuby...

volfici
24. srp 2017

@sukiv to mě mrzí 😔 Tak ať to vyjde příště, IUI nebo IVF, držím pěsti 🙏

sukiv
24. srp 2017

@janca84
@volfici
holky, já to jako nevzdávám, jen občas propadám depresím 🙂

volfici
24. srp 2017

@sukiv znám 😕, ale to by se z toho člověk musel zbláznit

marryline
24. srp 2017

@volfici a jak se cítíš? Nějaké příznaky 🙂 moc držím palce ať máš // 🙂

marryline
24. srp 2017

@dolly82 ahojky, proč dárce? Azospermie neznamena, že nemůže mít děti. Jsou to jen pomalejší spermie. To má i můj přítel.

janca84
24. srp 2017

@sukiv ivf uz musi vyjit 🙂

dolly82
24. srp 2017

@marryline můj manžel nemá žádné a na Mesa/tese nechce, proto dárce, ale zajímalo by mě jak to časově probíhá než se člověk prokouše k samotnému iui

janca84
24. srp 2017

@dolly82 a byli jste opakovane na spermiogram? Muze se to treba zlepsit.

babeta1
24. srp 2017

@dolly82 Kamaradky manzel na tom zakroku byl a ted maji krasnou holcicku po IVF🙂 Opravdu to nechce zkusit?