Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

xeruska3
2. črc 2016

@enneh ďakujem ale niekde som citala ze zo statistiky vypliva ze skor sa to povede as na druhy krat ale v kutiku som dufala ze sa pidari na prvy krat len mi je divne ze ms dorazila skor nez mala :-\ a ty ako si na tom ? Ja sa nevzdam a pojdeme znova ked nie cez IUI pojdeme aj na IvF

enneh
2. črc 2016

@xeruska3 presně tak, nevzdávat to! Taky jsem slyšela, že na jeden pokus je max.20% úspěšnost. Ale myslím, že každá vždy doufáme, že by těch pár procent mohlo stačit. Já jsem právě měla zpočátku- tak 2-3 dny mírné pobolívání na pravé straně, pak to přešlo. Ale právě včera jsem při nakupování ucítila hrozné píchání v podbřišku a začaly mě trochu i pobolívat prsa, tak jsem si říkala, že by se to třeba fakt povedlo a nevydržela jsem a zkusila jsem testnout a byl tam duch, ale byl to pregnyl. 😒 Ale teď v noci jsem dostala horečky a bojím se brát nějaké prášky ☹ ale slyšela jsem, že už samotná horečka je hrozná zátěž pro organismus a častou příčinou potratů, tak mám teď strach, že pokud to třeba vyšlo, ublížím si sama ☹

xeruska3
2. črc 2016

@enneh drzim ti palce uvidis bude dobre mna tiez cely cas od IUI pobolievalo brucho a aj prsa tak som tak dufala a nakoniec nic ☹ no nevadi poplakala som si a ideme dalej 🙂

enneh
2. črc 2016

@xeruska3 Testovat mám oficiálně ve čtvrtek, v sobotu mám dostat MS, to čekání je vždycky nejhorší a brala jsi utrogestan?

xeruska3
2. črc 2016

@enneh ja som tiez nevydrzala a na 9 den som testla a nic a nebrala som nic pychla som len pregnyl a testovat som mala as 5.7 som zvedava ako to bude na druhom IUI

enneh
2. črc 2016

@xeruska3 Pokud by mi to nevyšlo, tak si myslím, že na druhém IUI už budu poučená kvůli tomu pregnylu a opravdu dřív netestnu 😉 Můžu se zeptat s čím máte problémy vy? U nás je špatný spermiogram u manžílka, máme špatnou morfologii 😒

zrofka
2. črc 2016

ahojky, můžu se přidat??? min. pátek 24.6 jsem podstoupila své první IUI... hlodá mě červík zkusit test... :/ ale vím,že tam bude prd. 😒

enneh
2. črc 2016

@zrofka ahojky, vitam te tady. To jsme na tom temer stejne. Ja byla ve ctvrtek 23. Fakt to nestoji za to. Pokud jsi mela pregnyl muze byt falesne pizitivni jako u me ☹ urcite vydrz, budeme zahanet cervika stejne 😀

zrofka
2. črc 2016

@enneh já jsem měla Otvirelle.. začaly mě bolet prsa, a to jsem měla min. cyklus před Ms..:-/ tak se začínám smiřovat s tím,že to nevyšlo..☹ kolikáté to bylo tvé IUI??kam chodíš do Caru?

enneh
2. črc 2016

@zrofka bylo to me prvni IUI. Ale taky moc nedoufam v pozitivni vysledek, ale v koutku duse si to strasne preji a vim, ze jak to bude ve ctvrtek negativni, tak si hodne pobrecim. Chodim do Prahy k apolinari a ty?

zrofka
2. črc 2016

@enneh do Iscare v Praze..🙂 a taky to bylo mé první IUI...taky bych si přála,aby to vyšlo... no jestli tam bude jen jedna tak to asi probulím

enneh
2. črc 2016

@zrofka my jsme s manzelem nad Iscare taky premysleli, ale byli jsme u apolinare na spermiogramu a nakonec jsme tam zustali, ale jsem moc spokojena, zatim jsme zaplatili jenom 160 kc za pregnyl a utrogestan. 😀 kdy ti rekli, ze mas testovat?

anettak
2. črc 2016

@pisislatko co je to ten gel?na co je dobry? 😀

xeruska3
3. črc 2016

@enneh ahoj u nas je spatne to ze som po mimodeloznom tehu a mam funkcny len jeden vajecnik a ten tiez nepracuje tak ako by mal

enneh
4. črc 2016

@xeruska3 jej, tak to máš opravdu složitý, o to víc držím pěsti! 🙂

enneh
4. črc 2016

@zrofka testlas? 😉

nita1984
4. črc 2016

Ahoj holky... mě čeká zítra test po prvním IUI.... moc bych si přála pozitivní výsledek....

enneh
4. črc 2016

@nita1984 Držím palce!

anettak
4. črc 2016

@nita1984 držím pešti 🙂

anettak
4. črc 2016

@anettak oprava pěsti 😀

pisislatko
4. črc 2016

@anettak Je v tom estrogen a mažu s tím pupek. Moc mi neroste sliznice, ale folikuly mám habakuk na přírodno. Tak doktor říkal, že mazat gelem a pak nejdéle s pozitivním testem hned přestat. A jinak mám utrouš na zavádění. Dnes jsem po IUI 🙂

anettak
4. črc 2016

tak to držím pěsti 🙂 já byla dneska na ultrazvuku a bohužel folikuly byli malé a tak jedu znovu ve čtvrtek a pak snad hned mé druhé IUI 🙂 a jak se cítíš? 🙂

zrofka
4. črc 2016

@enneh jo.. nemela jsem to delat 10 den po iui a negativni. Nevim co jsem cekala

enneh
4. črc 2016

@zrofka ja jsem taky nevydrzela, 11 den po IUI a taky negativni.

zrofka
4. črc 2016

@enneh taky te to tak stve????

enneh
4. črc 2016

@zrofka ja mam spis pocit, ze zacinam silet. Dneska jsem mela mockrat pocit, ze tam tu druhou carku prostě vidim, ale nebyla tam ☹ takove strasne zoufalství ☹

zrofka
4. črc 2016

@enneh ja taky.. cely den hledam na to testu aspon ducha.. ale myslim,ze jeste brzy neee???

enneh
4. črc 2016

@zrofka ja myslim ze jo. Vetsinou holky pisou nejdrive 12 den po IUI, ale nejlepe vyckat do MS. Ja uz budu asi zkouset testovat do soboty (do MS) treba neco vykoukam 😀

zrofka
4. črc 2016

@enneh bere utrogestan???

enneh
4. črc 2016

@zrofka jj 1-0-1 a ty?