Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

nell85
12. pro 2017

@weny1506 promiň cekam jen na MS tam mělo byt

weny1506
12. pro 2017

@nell85 ještě to může být, přece 😉 každá to máme jinak. A 37 už je dost 😊, i když já mívam cyklus kolem 40 DC normálně

nell85
12. pro 2017

@weny1506 fakt? Tak to je super,že teď ho máš normalni.. takhle dlouhý je to nekonečný, některý už máj půlku dalšího cyklu za sebou

tammm
12. pro 2017

Já dnes týden po iui 🙏 týden napětí předemnou 🙂

weny1506
12. pro 2017

@tammm letí to 😊

nell85
12. pro 2017

@tammm Držím palce, u jiných mi to letí, u mě se mi to vleče 😅... to bude tím šíleně dlouhým cyklem 😴.

weny1506
12. pro 2017

Tak holky, i můj syn viděl druhou čárku 😀 když se ptal, co to je, tak jsem mu řekla, že je to oční test 😂😂😂

nell85
13. pro 2017

@weny1506 jee ty se máš, tak to je super 👍.. já dnes začala špinit, tak je to jasny, zítra volám do centra a snad tentokrát bude IUI stimulované 🙂.. když je stimulované, tak to se uvolní více vajicek? Chápu to dobře? Tím větší šance..

nell85
13. pro 2017

Anebo rovnou si řeknu o IVF, protože když to tak vidím...

weny1506
13. pro 2017

@nell85 já jsem bez stimulace měla jeden krásný folikul 22mm a po stimulaci moc menších. Taky si říkám, že když to nevyjde, tak budu chtít rovnou IVF.

weny1506
13. pro 2017

@nell85 a nechceš zkusit třeba Zlín? Od Olmiku to není tak daleko.

anetka9
13. pro 2017

Holky za jak dlouho je ovulace po píchnutí ovitrelle?🙂

weny1506
13. pro 2017

@anetka9 doktor mi říkal, že za 36 hodin. Myslím, že to tak píšou i v příbalovém letáku 😉

anetka9
13. pro 2017

@weny1506 Díky🙂

nell85
13. pro 2017

@weny1506 nn to už je moc daleko, stačí mi dojíždět do Olmika, ty jezdíš do Zlína? Tam to má být lepší? 😉 Tak ty už testujes a máš tam druhou / ne? I dneska jsi testovala ? 😉 Já se zkusím s doktorkou poradit a ráda bych šla rovnou na IVF, už minule sem ji to říkala a moc se na to netvařila, nevím proč ... Chlap je na zítra objednanej k andrologovi a prej léčba trvá 2 měsíce, tak kdyby mu na něco přišel tak je prý i lepší IVF až po léčbě, achjo... No uvidíme

nadrinka
13. pro 2017

Tak dnes v 10 pichnuty Ovitrelle a zítra 14:45 druhé iui... Kéž by to chtělo vyjít 🙏

weny1506
13. pro 2017

@nadrinka a není to brzy? Ja jsem si ovitrelle pichala ve středu o půlnoci a na IUI jsem nastupoval v patek po 14h. Ale říká se, že spermie tam priziji 48 hodin, tak by to melo byt v pohodě 🙂

weny1506
13. pro 2017

@nell85 já to mám do Zlína cca 30 min a navíc má tu kliniku kamarád. IVF se podle mě chytne i se špatným spermiogramem. Oni raději první zkusí 3x iui a pak až IVF, když má žena oba vejcovody v pořádku. Já tam druhou carecku sice mam, ale fakt malinko a dokúd to nebudu mít potvrzené z krve, tak tomu moc nevěřím. Nechci být pak zklamana. Každopádně zítra budu konečně vědět, na čem jsem

nadrinka
13. pro 2017

@weny1506 u prvního IUI to bylo horší, řekli aplikovat večer v 9 a druhý den 13:30 inseminace. Takže jsem vděčná, přesně jak říkáš spermie kdyztak počkají... Snad 🙂

nell85
13. pro 2017

@nadrinka Moc držím palečky 🙂 . A nevíš, jak to je v IVF Clinic mezi svátky?

@weny1506 Tobě dělali průchodnost vejcovodů? Mě ne ☹ a nevím, jak jim o to říct, jestli si myslí, že mám za sebou jedno těhotenství, tak musím být automaticky v pořádku? Nevím no... Zdá se mi, že celkově nám toho udělali strašně málo... Mě jen hormonální profil a chlapovi spermiogram, teď je teda poslanej k tomu andrologovi, který by měl pomoct se zlepšením... průchodnost vejcovodů ani genetika neproběhla, jestli to není základní vyšetření? Co všechno dělali vám?
A moc držím palečky, ať čárka sílí 🙂.

nadrinka
13. pro 2017

@nell85 nevím, ale zítra se ti zeptám 😉 a děkuji 😘

nell85
13. pro 2017

@nadrinka Já tam budu zítra ráno volat, tak uvidím, jak mě objednají.

weny1506
13. pro 2017

@nell85 nám dělali oboum hormonální profil, mojemu spermiogram a mě poslal zrovna na laparoskopii. Měla jsem slepak a zánět pobrisnice, tak se chtěl podívat, jestli tam nejsou srůsty a hlavně jsme na to sli, abych nepodstupovala IUI zbytečně. Asi si o to všechno musíš říct. Neboj se říct, co po nich chceš. Od toho tam přece jsou 😉

Dekuju, zítra budu vědět z krve ☺

nell85
13. pro 2017

@weny1506 Já taky měla slepák, ale byla sem po něm v lázních a byl bez komplikací, tak to asi berou jako že jsem v pořádku. Zkusím se na to zeptat.

weny1506
14. pro 2017

Takže my nic 😔

nell85
14. pro 2017

@weny1506 Fakt? ☹ To je mi moc líto, tak jsme na tom stejně. Když se nad tím tak zamyslím, neznám nikoho kdo by z IUI otěhotněl, známá na to jezdila měsíc co měsíc celý rok a nic, až pak zkusili IVF a hned se povedlo. Koukala jsem na statistiky kliniky a IUI má komplexně 5% šanci, takže z toho loňský rok otěhotněla každá 21. žena. Což je fakt málo. Jsem rozhodlá, já tam dnes volala a sestra se mě ptala, co chci, jestli další IUI nebo konzultaci. Tak ji říkám, že konzultaci a pak případně IUI nebo IVF, že jsem s doktorkou o dalším postupu ještě nemluvila a ona, ale to jsou dvě rozdílné věci, musíte vědět, co tedy. Tak jsem ji řekla, že konzultaci raději a ona že tedy nejdřív 3.1. tam bude doktorka, kterou chci. Což máme další cyklus projetý, ale co už, hned pak se na to vrhneme 🙂. A jak ty to teď máš? Na čem jste se domluvili?

tammm
14. pro 2017

@weny1506 to mě mrzí 🙂 já to budu vědět do 5 dní.Ale už nějak nedoufám a pokud nic ,tak iui už prdím a pujdu v unoru na ivf...v lednu jedem na hory,tak to nebudu hrotit.

weny1506
14. pro 2017

@nell85 3.1. je fajn datum. U nás objednávají na únor. Já jsem tam dneska svého doktora neměla a ten, se kterým jsem mluvila byl takový blb, že jsem s ním nic řešit nechtěla. Podle mého cyklu bych MS měla dostat až kolem 29.12., 22.1. bych měla mít ovulku, tak si říkám, že zkusím ještě jedno iui bez stimulace. Bez ní jsem měla krásný folikul. Teď moc malých a bylo to k ničemu. Dneska mi řekl, že s mým cyklem jsme se měli snažit tak 10 dní po iui. Ze ty menší mohly prasknout později.

weny1506
14. pro 2017

@tammm to chapu. Ivf je větší jistota. My jsme si dali dneska stamprlku slivovice, tak připijim, ať se to aspoň vám povede 😉

nell85
15. pro 2017

@weny1506 Ty jo vidíš to, co doktor to jinej názor, zajímavý. No já po včerejší návštěvě androloga mám pocit, že se nám IVF vzdaluje, jelikož nám oboum vzali krev a udělaji veškeré vyšetření na imunitu, genetiku a záněty. Prý zjistí, jestli třeba já nebo manžel spermie v sobě nezabíjíme a 22.12. máme přijít pro výsledky, podle nich bude další postup. Ale zase si říkám, když bude vše v pořádku, tak třeba nám to IVF hned schválí. Ale pokud nebude, tak další 2 měsíce přeléčení, ale pak zase bude šance na přirozené otěhotnění, no jedno lepší než druhý 😅. Ještě si teda ve svém CARu zažádám o tu kontrolu průchodnosti vejcovodů a tímto by měly být všechny vyšetření za náma.
Jo a ještě jak u tebe čtu, tak možná lepší cyklus bez stimulace než s...