Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

kettina
9. pro 2016

@enneh Jé, to mám radost. Vidím, že máš zase radost a naději a zase chuť do boje. Budu držet pěsti! 🙂

enneh
9. pro 2016

@kettina dekuji moc! Ano jsem zase na koni, pan doktor je super! Dnes jsme tam byli opet, v lednu nam udela vsechny potrebne testy, ktere u apolinare nejak nebrali jako dulezite a v unoru IVF 😄

kettina
28. pro 2016

Ahojky, tak jak jste prožily vánoční svátky? Taky se už těšíte na nový rok? Třeba nám přinese lepší zprávy než letos. Hodně štěstí a hodně zdraví všem!!!
Já budu testovat na Nový rok, tak uvidíme. Ale vzhledem k tomu, že mám třetí den chřipku, tak tomu moc nedávám a připravuju se na lednové ivf. Udělám si volno, žádná práce, žádný stres a jen pohoda, filmy a procházky se psem 🙂

enneh
28. pro 2016

@kettina Ahojky, ja jdu v patek na odber krve, posledni testy a zrejme v lednu stimulace na IVF. Je to neuveritelne, ale od fiaska s apolinarem se k nam stesti zase otocilo celem a to nejen v osobnim, ale i pracovnim zivote. Snad to tak pujde i dal! Tak snad si v lednu poblahoprejeme k uspesnemu zacatku a v unoru k pozitivnimu testu! Stastny novy rok 2017!!!!

babeta1
28. pro 2016

@enneh parada, drzim moc palce!! Muzu se zeptat, jake vam delali odbery navic nez delaji u Apo? A jak je to cenove?

enneh
29. pro 2016

@babeta1 Ahojky!!! Dekujeme moc. My zase drzime palce vam. At i pro vas je nadchazejici rok plny krasnych zprav! No delali nam hlavne genetiku. Doktor vytahl list a rikal nam, na ktere nemoci to hradi pojistovna a co by nam doporucoval. No u apolinare nas testovali jenom na pohlavni choroby. Tady na vsechno mozne. I na hormony, na ktere bych mohla byt pri stimulaci alergicka nebo co bych spatne snasela. Take jak na hormony reaguju, aby me neprestimulovali. Nejvtipnejsi na tom je, ze jsme doted nezaplatilu ani kacku! 😀 jsou proste nejlepsi. S doktorem si piseme maily. Kdyz mu napisu domu, vi kdo jsem, co jsme spolu resili atd. Je to jako bychom byli doma 😉

babeta1
29. pro 2016

@enneh moc dekuji! Verim, ze ta sedmicka nam vsem konecne stesti prinese🙂
Tak to je parada! My zatim budeme pokracovat u Apo a uvidime jak se zadari, pokud nevyjdou iui tak zkusime taky stesti jinde. O tu genetiku si chci rict tak jsem zvedava, jestli me na ni vezmou..

kettina
3. led 2017

@enneh Tak a je to, kde nic, tu nic 😂 Nevadí, sice jsem to ještě nedostala, ale zítra jsem se vnutila k Apolináři a jdeme plánovat ivf. Tak snad to ještě během ledna stihneme.
Držím pěsti nám všem 😇

enneh
3. led 2017

@kettina ahojky, ja se vnutila na stredu zase do gennetu abychom naplanovali ivf. Tak dej zitra vedet, jestli to stihnete! 😉taky chci stihnout leden 😄

babeta1
4. led 2017

@enneh ahooj, tak jak pokracujete?🙂

kettina
5. led 2017

@enneh Achjo. Tak leden už nestihneme. Vzhledem k mému "mladému" věku mám dlouhý protokol, takže teprve 27.1. (23DC) jdu na první injekci, pak čekat na MS a pak teprve budu stimulovat sama - takže by mohla být Valentýnka 🙂 No, už jsem to nějak vstřebala, ale je to těžký a dlouhý. Hlavně se bojím, aby to opravdu vyšlo, protože tohle už není levná záležitost ☹ A jak ty?

enneh
5. led 2017

@kettina @babeta1 No, tak pojďme si posmutnit spolu! Já leden taky nedám! Ještě mi Dr. dělal ult. a zjistil, že tam mám tak 30 nachystaných folikulu, takže aby nedošlo k hyperstimulačnímu syndromu, tak mi vzal ještě krev aby přesně stanovil množství hormonů pro stimulaci. Ale taky. Musím počkat do další MS (což je až 25.ledna) a pak se začne zřejmě taky dlouhý protokol, takže samotná stimulace léky až někdy od půlky února.

kettina
5. led 2017

@enneh Tak to je mi líto. Ale co, hlavní je, že dělají, co mohou, věnují se tomu a nechtějí zbytečné komplikace. JJ, rozum, to chápe, ale.. Takže teď si "užijeme" měsíc "volna", já se pokusím ještě zacvičit a zatočit s pár kilama, ať mám aspoň dobrý pocit 🙂
No, a pokud to dopadne, a jakože to dopadne, tak snad budeme mít dárek pod stromeček 😇

enneh
5. led 2017

@kettina Přesně moje řeč...taky chci dát dolů pár kilo, ale nejhorší je dokopat se ke cvičení 😀 nejlepší je to ve dvou, ale manžel mě zase pošle k šípku 😀 Na ten dáreček k Vánocům se moc těším 🙂 Třeba někdy povozíme spolu v Praze 😀

kettina
5. led 2017

@enneh Třeba, to by bylo moc prima 😉 Já přemluvila i manžela, bude zdravá strava atd. a ono to nějak půjde. Pak si koupíme něco hezkého na sebe a půjdem do boje! 😎

babeta1
5. led 2017

@enneh neboj, ono to utece 😉 Jinak ja taky bojuji s kily, chtela bych tak pet kilo dolu nez bude druhy pokus tak uvidime🙏

enneh
6. led 2017

@babeta1 @kettina Pražačky jdou do sebe! Do se mi holky líbí!! budeme krásné mamky, jednou...😍

marion2017
6. led 2017

Ahoj holky, chci se vas zeptat: nam vyslo 1.IUI a ja jsem stastna. Ale, obcas mi hlodne a po zpravach z tohoto tydne o zamene embrii mi vylozene vrta hlavou, jestli nam nemohli napr. zamenit sperma. Resite to nekdo? A pripadne, jsem po odberu choriovych klku-da se z toho zjistit, zda DNA odpovida? Diky...

simciq
6. led 2017

@marion2017 Ty jo, tak to vůbec neřeším. Ještě tímhle se stresovat.

babeta1
17. led 2017

@enneh ahoj, tak jak je? Jak jde hubnuti?🙂
Ja byla konecne poprve od revize v Caru, mam zadanku na genetiku a dalsi imunologii tak snad bude vse ok a nenajde se neco horsiho. Na patologii taky nic nenasli, jeste mi rovnou v caru udelali testy na toxoplasmu a dalsi infekcni choroby, ale to by snad melo byt dobre. Kazdopadne genetika je na dyl tak casu dost..

enneh
18. led 2017

@babeta1 Ahojky. Hubnuti se bohuzel zatim nekona 😔 uz druhy tyden lezim se zapalem plic doma 😕 ted se mi zanet premistil do nosnich dutin, takze jsem vyfasovala dalsi antibiotika a dalsi tyden na neschopence. S tou genetikou je to super! Ja jsem na vysledky cekala asi 3tydny. Jinak ja budu v patek volat do CARu jestli nam pojistovna schvalila zadost na IVF. Taky bych uz mela vedet jestli budu mit kratky nebo dlouhy protokol. A vo ty? Pustila ses taky nakonec do cviceni a hubnuti? 😉

babeta1
18. led 2017

@enneh ajaj, tak to me mrzi:(( drzim palce at jsi brzy v poradku! Ja se snazim cvicit tak uvidime jak dlouho to vydrzim🙂
Na genetiku jsme objednany za 4 tydny, vysledky pry budou za 5.. Jak vam ta gene dopadla? Vse ok?

enneh
18. led 2017

@babeta1 jj vsechny testy, fakt uplne vsechny co nam delali jsou uplne vporadku 🙂 vubec zadne odchylky, ale musim ti normalne rict. Profesi jsem logoped a ted jsem na tydenni stazi na jinem oddeleni (jen se divam, jak to chodi jinde) a dnes jsme tam meli numerolozku ( jak ja rikam carodejnice z bradavic) a ta se na me podivala a rika- citim z vas, ze mate velkou touhu, jdete si za snem, ale varuji vas, jeste spadnete nez dosahnete sveho....jako fakt jsem se lekla.

babeta1
18. led 2017

Tak to je parada🙂 a fakt chcete ivf, kdyz vlastne nic nenasli? Nechcete v tom Gennetu jeste zkusit iui nebo tak?
Ty brdo, tak to bych se taky lekla a to na tohle moc neverim... Ale zase i kdyby, evidentne dosahnes sveho takze musis verit! Ja mam zase takhle od kartarek vyvestena dvojcata haha, takze v krizi se utesuji, ze aspon tak;)
Ty jo, logoped, to je zajimave🙂 takze pracujes s detmi asi hlavne?

enneh
19. led 2017

@babeta1 prave, ze s manzelovym spermiogramem doktor v gennetu nechape, proc jsme prosli tremi IUI, kdyz byly uplne zbytecne. Manzel ma velmi spatnou morfologii a s tim je tehotenstvi pres iui temer nemozne. Jj, ja mam hlavne detskou ordinaci, ale pracuji i s dospelymi 😉

hadach
19. led 2017

Ahoj Holky 🙂
Jsem ted asi 6 den po IuI .... prvni se nezdařilo a delal me rozsekal rozjel se u mne hyperstimulacni syndrom vaječníku a ted pri IuI jsem den dva dny pred IuI dostala vysoké horečky 38.5, tak vubec nevim zda se vajíčko a spermie neuskvarily, kdyz jsem mela vysoké teploty , trvaly jen 3 dny ale byly v den IuI .... nemáte s teplotami a onemocněním zkušenosti , zda by se Vam otěhotnět podařilo ? Zdravim Vsechny 🙂.

babeta1
19. led 2017

@enneh aha, no tak to pak jo. Takze unor vypada na ivf?🙂 U mne dalsi IUI tak brezen, mozna spis duben az:(

enneh
19. led 2017

@babeta1 nee, unor ne, v unoru zacne stimulace, samotne IVF az v breznu 😉 ja verim ze to jaro pro nas vsechny bude ve znameni //😉

enneh
19. led 2017

@hadach ahojky drzim palce at to vyjde! Ja mam jenom zkusenost, ze kdyz jsem mela v tydnu pred ovu horecku, posunula se mi. Ale jak je to pri iui to nevim, pri prvni iui jsem dostala horecky asi 6den po iui a nevyslo, ale nam to nevychazi zrejme z jinych duvodu nez kvuli horecce 😄

hadach
19. led 2017

@enneh
Ahoj no me pichli pregnyl, takze pri kontrole kdyz mi dělali IuI uz jsem fólik mela prasklej. No taky mam problémy jen na me straně partner v poradku a endometrioza a Pcos ☹, tak nevim asi budu muset jit pokud to nevyjde pak do třetice na uměle... ☹. Co vy mate za problem....?