Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

enneh
23. lis 2016

@fandysek_1 to je pěkné, držím pěsti, já jsem taky potřebovala trochu víc zmotivovat, vsadila jsem na nový šatník a pomalu měním styl oblékání 🙂 manžel rád pomáhá při výběru, hlavě v oddělení- spodní prádlo 😀

katkavfr
25. lis 2016

Ahoj kočičky moje jak se mate? Já mám zpoždění dva dny na MS to teda nevypadá ale na tt nic :/

kettina
25. lis 2016

katkavfr : Že by? 😉 Budu držet pěsti, ať se ty dvě potvory objeví!
Jinak já čekám a čekám, teprve 4 dny po IUI a hrozně se to vleče ☹

katkavfr
25. lis 2016

Me to po iui taky přišlo strasne Dlouhé...
Nicméně té to měsíc jsme to zkusili přirozene no tak uvidíme... pokud nedojde tak v neděli skočím koupit další test ;)

honey777z
26. lis 2016

Ahoj holky, tak me 2. IUI nevysla, ale mela jsem tentokrat opravdu silne vedlejsi ucinky z Duphastonu, silna unava, nizky tlak, kolaps a hrozne menstruacni krece trvajici jeste nez se spustila MS, uz jsem se bala, jestli to neni mimodelozni tehotenstvi, spinit jsem zacla uz 8. den po OVU, takze jsem se ani nedockala provadeni TT.. uz par tydnu si vizualizuju ze vidím dve carecky.. tak mozna ze proto me to nedonutilo videt tu jednu.. 🙂 každopádně Duphaston uz nebudu brat a zkusím to bez prasku dalsi pokus.. Hodne zdaru vsem <3

katkavfr
26. lis 2016

Tak podávám hlášení ze u me si teda mrcha přišla o 3 dny později a s pěknou bolesti :( a ro jdu dnes fotit charitativní akci asi umru 😇😂😂😂

babeta1
26. lis 2016

@enneh ahoj enneh, je mi moc lito, ze ani dalsi iui nevyslo! Verim, ze IVF vyjde a taky te da ted trochu do pohody. U mne nakonec neuspech - v 11tt zjisteno zamlkle tehotenstvi takze jsem ve ctvrtek podstoupila revizi a jsme zase zpet na startovni care s tim, ze nas ceka jeste pauza tri mesice, kdyz se vse dobre zhoji..

enneh
26. lis 2016

@babeta1 to je mi tak moc lito! Byla jsem moc rada, ze vam to vyslo tak rychle 😔snad na nas v pristim roce ceka vice stesti 😕

babeta1
26. lis 2016

@enneh děkuji!!! Taky jsem byla rada, ale asi moc predcasne 😕 verim, ze sedmicka nam stesti musi prinest 😉

enneh
1. pro 2016

Tak holky, házím sem poslední příspěvek, pak se půjdu zavřít do nějaké temné díry někde hluboko. Včera návštěva CARu za účelem potvrzení, že cysta je pryč a můžeme začít stimulovat na IVF. K ničemu z toho nedošlo. Cysta nezmizela, naopak, objevila se na druhém vaječníku další a ještě větší, diagnoza-endometrioza. Do CARu jsem před 3/4 rokem vstoupila jako zdravá bez jediné obtíže nebo nálezu. Teď odcházím s doživotní nemocí, kterou mi způsobili hormony, které do mě rvali poslední tři měsíce. Tak moc jsem jim věřila, že jsem nedala ani na vlastní pocity- že to není dobré, brát hormony. ☹ takže už žádná naděje na přirozené početí, dokonce už možná ani IVF...nikdy jsem nebyla tak na dně. Teď mě čekají ty nejhorší Vánoce v životě.Přeji vám všem mnoho úspěchů! Nám už se asi nezadaří ☹ Pěkné svátky aspon vám.

chimneysweeper1
1. pro 2016

@enneh To mě moc mrzí...naděje však umírá poslední. Věřím, že vás osud těžce zkouší, ale na konci bude vytoužené miminko!❤

babeta1
1. pro 2016

@enneh ahoj, to je mi moc líto:((( ale určitě není vše ztraceno, vždyť pri IVF je tech hormonu xkrat vice a jde to!!! Co jsi vsechno brala za leky?
Ja mam taky cystu, asi jako dusledek zamlkleho tehotenstvi (zjistilo se po 3 tydnech az) a modlim se at je pak pryc :( Mela jsem zatim 3 cykly Clostyl, 1x Pregnyl, 1x Ovitrelle + kortikoidy tri mesice.. A taky se mi uz vubec do niceho nechce:( Nevite jak muze na cystu zapusobit Kontryhel? Piju ho na sliznici a ozdraveni delohy po revizi tak abych nejak nepo...tu cystu?

tammm
1. pro 2016

A co raději kapky Gynex? Mě na cystu pomohly.

babeta1
1. pro 2016

@tammm no ja mam zatim jen kontryhel kvuli revizi, ale doma mam jeste femigard, to je jak gynex - jen to nechci radsi vse prekombinovat 😕

enneh
2. pro 2016

No tak holky, po mém středečním psychickém kolapsu, můj málomluvný a nekonfliktní manžel naběhl na doktorku, seřval kolemjdoucí, sebral kopie vyšetření a ve čtvrtek jdeme do Gennetu.
@babeta1 Brala jsem Clostil,ale už při prvním cyklu se mi objevila 4 cm veliká cysta a Gáborová nad tím jen máchla rukou,že to sestává a zas mi šupla Clostil. Měla jsem z toho divný pocit, když mi to nedělá dobře,proč mi to dává, ale slepě jsem jí věřila, bohužel.

kettina
2. pro 2016

@enneh Tak to je síla. Mě také paní Gáborová řekla, že mám cystu a že větší než chtěla! Ale pokračovali jsme dál. Sice mi místo Clostil dala Tamoxifen, ale stejně jsme měla jeden folikul jako přirozeně, pak už jsem si doma ani nepíchla Pregnyl a dle testu jsem ovulaci měla při IUI taky přirozenou. Přemýšlím, že pokud v pondělí nebudou //, tak ani nebudu brát prášky a nechám to až případně v lednu na IVF. V podstatě dopují hormony a výsledek je stejný jako u přirozeného přístupu.
Ještě 2 měsíce vydržím, ale za mě již Apolináře rozhodně nedoporučuji.

babeta1
2. pro 2016

@enneh :((( drzim palce v Gennetu! Kdy tam jdete? Ja uvidim, co ta cysta z tehotenstvi udela.. Clostyl jsem brala jen 1/2 tablety denne takze po nem nic, ale pristi iui chci zkusit idealne bez leku...akorat to imuno bez nich asi nepujde:( Taky zvazuji jineho lekare, ale ted se to tam nejak obmenilo tak nevim no 😕

simciq
2. pro 2016

bych k apolináři nikdy nešla. Zrovna v Praze je výběr CARu obrovský a nejlepší jsou v Gennetu a v Pronatalu. Za mě Pronatal výborný. Hezký prostředí, takový domácí, osobitý přístup. žádná velká nemocnice a milion lidí. Můžeš si vybrat stimulovaný nebo native cyklus, nikdo tě do ničeho nenutí.

kettina
6. pro 2016

Achjo, testování na nic, MS taky nikde, to je děsný čekání ☹
Teď už se to musí podařit, bohužel jsem se dozvěděla, že mamka je nemocná a doufám, že babičkování by byla velká motivace bojovat a vyhrát...

babeta1
6. pro 2016

@simciq Ja otehotnela u Apolinare na prvni pokus IUI a rozhodne tedy nemuzu rict, ze bych byla nespokojena. Mam kamaradky, co zase nejsou spokojene v Gennetu ci Pronatalu, je to individualni..

simciq
6. pro 2016

@babeta1 určitě to je individuální. Já celkově nemám ráda fabriky a vždy si volím místa, kde jsou víc rodinný s osobnim pristupem a spis menší. To samý mám teď s porodnici.
Taky mi dost hruzostrasny přijde, ze jsou v čekárně holky, co jdou na screening a které musí na revizi. Teď to čeká kamarádku a dost ji Apolinare vymlouvam.
Ale to je fakt jen věc názoru. Každý ma jiný priority 🙂 za me Apolinar ani podolí.

enneh
6. pro 2016

@kettina jeste vydrz! Drzim palce at to vyjde, uz kvuli mamince 😉

enneh
6. pro 2016

@simciq Ja treba byla doted taky u Apolinare spokojena, kdyz si stanovis priority. Ale bohuzel, na to, ze jsem sama pracovnik ve zdravotnictvi, dala jsem se unest situaci, touhou po diteti a slepe sla za radou, o ktere jsem sice citila, ze neni uplne v poradku, ale i tak jsem tomu plne duverovala. Nekdy si proste musis nabit pusu, abys priste uz nezakopla. Jen se ted modlim, aby mi to zakopnuti neznicilo cely zivot 😔

babeta1
6. pro 2016

@simciq Jo tak tim jsem si bohuzel prosla u Apo taky - v pul6 vecer jsem tam byla na pohotovosti, kde se zjistilo ZT a byl mi nabidnut termin revize hned na dalsi den, uvolnilo se nahodou misto - tim padem jsem ale musela rano narychlo absolvovat krevni testy, kontrol.ultrazvuk, internu atd a presne jsem byla na tom velkem ultravuku, kde sedelo dvacet tehotnych, co slo na screening. To byl asi nejhorsi zazitek z toho vseho, zvlast ze to bylo tak cerstvy :( Ale uprimne nevim, kam jinam bych na ten zakrok v Praze sla, vsude totez v blede modrem..

simciq
7. pro 2016

@babeta1 No v porodnicích se asi určitě potkáš s těhulemi. Já to v Pronatalu měla fakt procházku růžovým sadem. V čekárně jsem byla sama, na pokojíku jsem byla sama a pustili za mnou přítele, takže jsem si tam po zákroku poplakala hodinu a u toho mě držel za ruku můj chlap a utěšoval mě. Dali mi vodu, kapesníčky, pohladili, utěšili, že se příště jistě podaří, vyjádřili lítost (ano, vím, že to dělají každé a není to nic osobního, ale v tu chvíli mi to hodně pomohlo a děkuji jim za to). Zrovna za revizi u nich, jsem fakt nejvíc vděčná, po tom co slýchám od ostatních. Já osobně, byla tak na dně, že bych ty těhule nedala..

enneh
8. pro 2016

takže holky,za mě Gennet archa všechny palce nahoru!!

babeta1
8. pro 2016

@enneh super, co ti rekli tam?

enneh
8. pro 2016

@babeta1 Vlastně nic, nešly jim systémy 😀 ale zvládli jsme pohovor o Apolináři, pan doktor trochu víc kroutil hlavou nad tím, kolik málo vyšetření za celou dobu udělali, že paní doktorka jednala trochu více neprofesionálně, když mi oznámila, že mám endometriozu a přitom to neměla potvrzené z krve- kterou mi ani nějak nemínila vzít, přitom mě objednala na tento týden na laparoskopické odstranění cysty, které není ani potřeba protože obě cysty jsou pryč. Jdeme tam znovu zítra,snad už jim systémy pofrčí 😀

babeta1
8. pro 2016

@enneh parada!🙂 drzim moc palce!
Ty jsi na ty cysty neco mela nebo se to vstrebalo samo?

enneh
8. pro 2016

@babeta1 od gaborove uz jsem si nic nevzala. Jedla jsem cinskou medicinu, pupalkovy olej a aloe veru.