Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

enneh
19. led 2017

@hadach manzel ma nizkou morfologii spermii. Jenom 1% dobrych

hadach
19. led 2017

@enneh
Tak se chystáte na uměle oplodnění ?🙂

enneh
19. led 2017

@hadach presne tak 😉

hadach
19. led 2017

No tak hlavne at Vam to klapne 🙂, ja si myslim, ze me to take bude cekat ....

enneh
20. led 2017

@hadach nerikej to tak smutne! Vsechny nas ceka miminko a je jedno, jakym zpusobem 😉

hadach
20. led 2017

Jo přeju nam to vsem miminko,jen je to bcas vsechno narocny čekání, prirovovani hormonální a doufani.... jen takovej splinek....

hadach
23. led 2017

Ahoj holky, tak jsem 9 den po IuI a udelala test a byl upne snehobily, takze pregnil uz v sobe nemam a tehu asi taky nejsem ☹, sice mne poboliva v podbrisku , ale to muze byt od utogestanu co ho zavadim..... Co vy? Jak se daří Vam🙂

babeta1
23. led 2017

9.den je jeste brzy🙂 ja nemela 11.den nic a 12.den to tam bylo tak jeste nehazej flintu do zita ;)

tammm
23. led 2017

Ahoj holky,snažíme se rok,v dubnu mě bude 38.Jsu tři dny po laparoskopii,pravý vejcovod byl ucpaný a povedl se zprůchodnit.Levý průchodný,tak mě ho vyčistili.Při propuštění mě operaterka řekla,že by mě doporučila vzhledem k mému věku navštívit Car.Myslíte že by mohla být šance s IUI ? Spermiogram v pořádku.Nechci se hned hnat do ivf,skrz hormony atd,špatně je psychicky snáším ☹

babeta1
23. led 2017

@tammm ja myslim, ze urcite ano! Pokud nemate zadny problem tak je zbytecne hned jit do IVF. Nam se povedlo hned prvni IUI (bohuzel to tedy pak nedopadlo) a urcite do nej pujdeme na jare znovu. Drzim palce!😉

tammm
23. led 2017

@babeta1 dekuji, taky si myslím.Na iui můžeš i dřiv po sobě že? Kdybych tomu teď chtěla nechat volny průběh a jít až třeba v létě,tak můžu jít jeden měsíc a podruhé hned třeba další?

hadach
23. led 2017

@babeta1
Ahoj ja jsem po druhým IuI a prave cakam co z toho bude, mela jsem vysoký horečky ,kdyz jsem ted na to sla, tak jsem si rikala, ze to asi neklapne, ale nejaka malinka naděje treba je.... no je zajimavy jak pregnil u mne rychle vyprchal... Tobe klapalo IuI 🙂?

hadach
23. led 2017

@tammm
Ahoj IuI je dobra volba, taky ji davam zatim přednost pred Ivf, je zde nízká dávka hormonu , pokud mas ovulaci v pohode, tak toho chemického do těla davat moc nemusis 🙂. Takze to budes mit dobry ;)

tammm
23. led 2017

@hadach jojo,ovu mám ukazkovou.Uvidíme 🙂 teď mám pooráno a vyčištěno,tak třeba to vyjde.Kolem mě samé neplodné pary,a to jsou někteří uplně v pořadku ☹ a daly do ivf už majlant a nic.

hadach
23. led 2017

@tammm
No z toho mam taky obavy co se týká penez, je to hodne finančně narocny, proto jsem taky zatim jen u IuI . Tak kdyz mas ovu v pohode , tak to Vam urcite klapne 😉.

tammm
23. led 2017

@hadach právě,kdyby aspoň člověk věděl že to vyjde.To by dopadlo tak,buď dovolená nebo ivf ☹

hadach
23. led 2017

Jo to by bylo bezva mit nejakou záruku 😉, ale..... hlavne kazdy telo reaguje na ty hormony jinak a obcas mi připadne, ze v centrech to taky zenskejm davakuji jak pres kopírák ty hormony....☹

tammm
23. led 2017

@hadach kamarádka teď byla podruhé a až po ji řekli,že embria nebyly moc v dobré kvalitě ,to bych byla naštvaná a prý její tělo není ve stavu aby i zdravé udržela.Nemá měsíčky,max jednou za rok nebo po hormonech a spermio špatný,a stejně ji do toho pustili,holt peníze vladnou.

hadach
23. led 2017

No to je presne ono o cem jsem psala.... je to spatny ☹.
Ale musime si udržovat nejakou naději , pokud mi neklapne IuI jeste jednou, pokusíme se pak o jedno IVF a jinak dal telo huntovat nebudu....

hadach
23. led 2017

@tammm
No to je presne ono o cem jsem psala.... je to spatny :(
Ale musime si udržovat nejakou naději , pokud mi neklapne IuI jeste jednou, pokusíme se pak o jedno IVF a jinak dal telo huntovat nebudu....

babeta1
23. led 2017

@tammm @hadach jj na iui muzes klidne hned dalsi mesic - v podstate krom injekce na nacasovani ovulace muzes byt bez hormonu uplne, zalezi jak jsi na tom..
Ano, u mne vyslo hned prvni IUI v zari, ale bohuzel to nakonec sloncilo zamlklym tehotenstvim na ktere se prislo v 11tt:( Musela jsem na revizi a ted v Caru resim co dal, nechala jsem se jeste objednat na genetiku tak uvidime. Jinak mam jeste vysokou imunitu tak to musim korigovat kortikoidy - bohuzel na to se da prijit leda v CARu tak jsem rada, ze jsme tam sli.
Kam na iui chodis?

hadach
23. led 2017

@babeta1 @tammm
No ja chodim do Prenatalu v ČB, a trosku jsem tam byla sklamana, mam Pcos a s tim je spojena problematika s davkovanim hormonu a plánování ovulace,aby nedošlo k hyperstimulacnumu syndromu a to u mne neuhlidali, dali mi velkou dávku hormonu a ja jsem z toho byla zničena na 3 mesice plus bonus z toho se mi udělaly cyty na vaječníku ....takze jsem z toho trochu rozpolcená ....

babeta1
24. led 2017

@hadach tak zkus jineho lekare nebo uplne jiny CAR? Urcite jich tam bude v CB vice? Ja chodim v Praze.

hadach
25. led 2017

@babeta1
No v Budejkach jsou jen dve centra a na to druhe jsem nemela moc dobre reference ☹, tak vyber moc neni. No zkusím jeste jedno IuI , pokud tohle neklapne a pak se budem muset rozhodnout jak dal....V Praze to mate dobry, tam je hodne center na vyber vid ;).

babeta1
25. led 2017

@hadach aha:( a jinak mate vsechny testy? Jestli tam treba neni nejaky neodhaleny problem..
No v Praze jich je dost, ja tedy chodim do statniho k Apolinari a zatim spokojenost - nicmene samozrejme zalezi na kazdem, nekomu to tam vyhovovat nemusi. Drzim palce at vam dalsi vyjde!;)

hadach
25. led 2017

@babeta1
No kdyz bych byla Pražská Apolinar by taky byla moje volba 🙂. No prave moc testu mi nedělali jen mi nabrali krev na potvrzení Pcos a jinak vubec nic, zadnej hormonální profil a tak...nasadili mi jen utrogestan na srovnání menstruace a pak hormony pri stimulaci k IuI clostik a Pregnil... jinak nic...☹

tammm
25. led 2017

@hadach letošek je naš holky 😉 za dva týdny jdu po laparo na kontrolu,tak se zeptam na gyndě,jestli mě da clostik,loni jsem na něj dobře reagovala.

hadach
25. led 2017

@tammm
To bude fajn 🙂, clostik chces pred IuI nebo budete zkoušet přirozene ;)?

tammm
25. led 2017

@hadach pul roku to necham na přírodě a chci to podpořit clostíkem,ale až po zahojení.Cca za 2 měsice

babeta1
25. led 2017

@hadach tak to bych si nechala udelat testy nez se budes poustet do neceho dalsiho. Zbytecne muzes placat pokusy..