Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

nita1984
13. srp 2016

@xeruska3 snažím se....

enneh
13. srp 2016

Dekuji za srdicko, sic nevim komu 😉

anarvin
14. srp 2016

Ahoj holky, přidám se k vám do diskuze. Jsem devátý den po druhém IUI, snažíme se tři a půl roku. U prvního pokusu jsem testovala v průběhu čekání abych zjistila kdy vyprchal pregnyl z těla a zda se podařilo,teď netestuji a prostě čekám zda to přijde nebo ne.. Nic dalšího taky neberu,doktor mi řekl že je to zbytečné. Tak uvidíme. Moc bych tu všem přála úspěch, vím co roky toužení po miminku obnáší, tak hlavně všem přeji silnou mysl a pevné nervičky. Občas je to dost náročné. Mějte krásný zbytek víkendu holky. Pá A.

chimneysweeper1
14. srp 2016

@anarvin drzim pesti! 😉 ja testovala 10.den a nic...carky byly az 35.DC

anarvin
14. srp 2016

@chimneysweeper1 Děkuji moc 🙂 A 35 DC bylo kolikátý den po ovulaci jen tak ze zvědavosti?

anarvin
14. srp 2016

@chimneysweeper1 A Tobě moc gratuluji k úspěšnému IUI, dej vědět ve středu jak dopadl ultrazvuk 🙂

chimneysweeper1
14. srp 2016

@anarvin presny den ovulace nevim, na IUI jsme byli 14.DC, test jsem si delala presne za 3 tydny, ale mela jsem i dalsi priznaky, takze me // vlastne neprekvapily. Vysel nam hned prvni pokus, moji sestre pred 4 lety take, dnes ma diky tomu krasneho chlapecka, devcatko se jim pak povedlo zcela prirozene.

nita1984
14. srp 2016

@anarvin držím palce, mě čeká druhá IUI zítra... nevím, je to zvlá=stní já po první IUI brala Utrogestan a ted ho mám napsaný taky..

anarvin
14. srp 2016

@chimneysweeper1 Taky jsem byla na IUI 14 DC, šlo to nějak i líp než to první podle slov doktora, si to pochvaloval, tak mu věřím, že to tentokrát vyšlo 😀 Ty jo, vydržela jsi čekat 3 týdny?? 😕 Tak to smekám klobouk, já budu ráda když se udržím ještě týden 😅 je úžasné, že se to všechno mění a časem to jde zcela bez pomoci doktorů. To jsou krásné zprávy, člověka to lépe naladí 🙂

anarvin
14. srp 2016

@nita1984 I já Tobě držím palce, ať se zadaří! 🙂 Doktor mi řekl, že je to zbytečné, že buď se udrží nebo ne. Vlastně s ním tak trošku i souhlasím a jsem ráda, že mi nedává další podpůrné věci, ale také určitě záleží na každé ženě, zdravotním stavu jejím i partnera atd... ať tak nebo tak, bylo by krásné kdyby nám to už tentokrát vyšlo, že? 🙂

chimneysweeper1
14. srp 2016

@anarvin dle papiru z CAR jsme 10.den meli testovat a zavolat vysledek, test negativni. Takze jsem napnuta nebyla, cekala jsem MS. Cyklus mam 36 dni, tak mi nic jineho nezbylo. Bolest v podbrisku, zaludek na vode a nedostavena MS me vsak donutily test zopakovat 🙂

nita1984
14. srp 2016

@anarvin to určitě. Dávají nám čas do konc roku, pak nás začnou řešit přes IUI. Partner je v pořádku, ale u mě je to komplikované. Teď jsem čerstvě po HSK, takže mám potvrzeno, že pravý vejcovod průchozí a po clostku jsou vpravo dva krásné folikuly... tak jsem zvědavá...

linusha
14. srp 2016

@chimneysweeper1 prosím tě a volala si do CAR že je test negativní po 10. dni po IUI nebo jsi pár dní vyčkávala. Já právě přemýšlím že jim zavolám až MS dorazí a ne hned, aspoň bych se rovnou objednala na další kolo.

chimneysweeper1
14. srp 2016

@linusha volala jsem ten 10.den po IUI...prislo mi to jako blbost testovat tak brzo, ale kdyz to po mne chteli....pak jsem znova volala, ze test je pozitivni hned asi 36.DC

anarvin
14. srp 2016

@chimneysweeper1 a žaludek na vodě se dostavil asi tak za jak dlouho? Já se snažím nepozorovat, neřešit to. První týden po IUI to šlo. Teď od víkendu ale přemýšlím a přemýšlím. Včera mě zlobil žaludek,sem tam mě píchne v podbřišku a dnes dopoledne i znatelný bílý nezapachajici výtok. A taky mi nechutnalo pivo na oslavě narozenin ale už jsem se tolikrát upínala na výplody mé fantazie a údajné příznaky, že se všechny pocity a myšlenky snažím zahnat prací a činností kolem domu... stejně nic neuspíším a nejenom ten začátek ale pak celé těhotenství je o čekání... Na první utz, na dokončení prvního trimestru, na první velký utz a testy atd... Jen kde v sobě najít ten klid a trpělivost 😃

anarvin
14. srp 2016

@nita1984 to zní náhodou docela pozitivně a budu za Tebe věřit že do konce roku přijde výsledek samovolně 😉

nita1984
14. srp 2016

@anarvin jojo, tenhle měsíc to vypadá nadějně... včera mi manžel píchnul ovitrelle a zítra ráno jdeme na IUI.. pak dva dlouhé týdny čekání a modlení....

anarvin
14. srp 2016

@nita1984 to znám. A nejhorší je zahnat všechny ty myšlenky ale pokud to jen trošku jde, myslí pozitivně ... Určitě už je ten správný čas 😉

nita1984
14. srp 2016

@anarvin doufám, doufám... mě naštěsí teď zaměstnává spousta práce,t akže to s tím přemýšlením není tak hrozné... jsme čerstvě přestěhovaní, takže spousta spousta práce. Což j v tuhle chvíli dobře

anarvin
14. srp 2016

@nita1984 jsem na tom podobně,vyfásla jsem nové povinnosti v práci takže přes týden se dvakrát otočím a je večer ale víkend mi potvora dopřál až moc přemýšlení.. jdeš na první IUI pokud jsem to pochopila správně?

nita1984
14. srp 2016

@anarvin jdu na druhou, na první jsem byla koncem května.

chimneysweeper1
14. srp 2016

@anarvin zaludek na vode jsem mela hned po pichnuti Pregnylu, preslo to az z tela po tydnu vyprchal. Pak se to vratilo par dni pred terminem MS, dopoledni nevolnosti a hlavne mi prestalo chutnat kafe a alkohol. Nemela jsem zadny vytok, spineni, nic...jen bolava prsa a spatne od zaludku-ale bez zvraceni 😉

chimneysweeper1
14. srp 2016

@linusha Ten 10. den bylo snehobilo, takto vypadal test den pred terminem MS (po tydnu uz trochu vybledl)

anarvin
14. srp 2016

@chimneysweeper1 hezké. Tak já se nechám překvapit jak to u mě dopadne... 🙂

chimneysweeper1
17. srp 2016

ahoj holky, vrátila jsem se z UTZ, těhotenství potvrzeno, vše je jak má být, dle utz 5+6tt, dle MS 6+4, srdíčko zatím nebilo. Mám si koupit těhotenské vitamíny a baštit, protože do 12 TT se plod vyvíjí nejrychleji. Mám i fotečku, tak ji večer ukážu partnerovi. Prcek má 3mm, tak je fakt cvalda 😀 . Pan doktor na mě spiklenecky mrkal, když zjistil, že se povedla hned první IUI. Taky se nám tomu těžk věří 😉

xeruska3
17. srp 2016

@chimneysweeper1 teším sa stebou

xeruska3
17. srp 2016

@enneh ahojky nieco noveé ?

nita1984
17. srp 2016

@chimneysweeper1 gratulace.... doufám, že za dva týdny najdu stejný výsledek...

anarvin
17. srp 2016

@chimneysweeper1 I já blahopřeji, to je krásné 🙂 Hlavně zdravíčko po celou dobu těhotenství!! 🙂

chimneysweeper1
17. srp 2016

@anarvin děkuji 🙂