• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

17. října 2015 
@paja1 Příznaky asi fakt individální, já se vyloženě cítila po ET těhotně, i mi bylo na zvracení a navalovalo se mi, jen púrsa nic a to asi bylo tp hlavní u mě- prostě prsa nezklamala- nepovedlo se:frowning2:
2. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Já si taky říkala, že budu testit až ten púředepsaný 12.den, ale pak ten 9.den jakokdyž do mě vjede blesk a musela jsem testnout během vteřiny snad:frowning2: A bílo:frowning2: a bílo už zůstalo...
2. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ja teda nevim, ale v CAru ve Zline me upozornovali, ze pres VAnoce nepracuji.
@paja1 ktery jsi den po ET?
2. lis 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Mě ho dělali 27.10 den po tobě kolem 13.40hod-A jsem krámám už depku dělala jsem si test včera večer a nula.
3. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska No, já právě, když mi po neúspěchu IVF, říkal dr., že musím počkat a s 3.MS začneme zase stimulovat, tak cca přelom listopad- prosinec... tak hned mu říkám, jestli, když to púravděp. vyjde na Vánoce, tam vůbec budou a on se tenkrát sice tak trochu zamyslel, ale pak řekl, že "někdo" tam bude... Tak nevím, no... Uvidíme, co mi řekne teď až dorazí ta 3.MS a pojedu si pro léky adomlouvat se konkrétněji... No, v záloze mám i tu možnost, že se to bude muset třeba o měsíc šoupnout a že mi řekne, že Vánoce ne, ale nerada bych- každý den navíc je pro mě dost náročný:frowning2:
3. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Je ještě brzy a večer je to pitomost- taky jsem tak blbla...
3. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 to je fakt brzo na test, sice dvojcata se treba nekdy ukazi. A jak stare mas embryjka, po PK? Ja budu v patek 10.den, ale chci vydrzet do pondeli. Uvidime.
Ono vlastne ja si rikam, ze mivam MS presne 14 dni po OVU, coz by vychazelo ted na ctvrtek-patek, takze i podle toho uvidim. JInak mi vychazi na utery, tj. presne 14.den po ET.
3. lis 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim na tu maxicku, jak dopadla.
3. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska opu bylo v pátek 22.10 a transferek 27.10. Měla jsem 4 to víš asi 5-tidenní embrxjka.Přeju at to výjde.Fakt je lapší netestit.Ale komu není rady tomu není pomoci. :rolling_eyes:
3. lis 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze jsem napsala jedneprispevek jinam
@paja1 my te mame porad v te tabulce ve vedlejsi diskuzi, chces smazat, kdyz tam nechodis? Sslunicko tu tabulku pise a uz se po tobe ptala :grinning:
TAk vcera to bylo teprve 6.den, ten test. To tam snad ani nic nemuze byt!! Rano jsi dnes nezkousela?
3. lis 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v ty vedlejsi diskuzi, co tam mame s holkama, tam je to masakr. Jen 4 tehule, dve mozna a asi 11 neuspesnych. :frowning2:
3. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ja porad nevim, jestli si te stejne s nekym nepletu. Byla jsi v te diskuzi " 1.IVF na podzim" nebo te znam az z teto diskuze???? Tam je totiz taky nejaka Paja
3. lis 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby som tu nová môžem sa k vam pridať???
3. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska ahojky,já také nevím jestli je paja ta od nás z diskuze a už jsem o tom dumala,já ji zase znám z jiné,vid páji :grinning:
každopádně u nás je to tam masakr. jak dělám tu tabulku,tak jsem zjistila,že už jen 2,co jsou v čekatelkách nebyly na ničem a teprve je to čeká. ostatní to bohužel už mají za sebou s nevalným výsledkem a tímpádem se tam nebude do nového roku nic dít. :frowning2:
3. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko ahoj sluni, co ty tu? :grinning: :grinning: :grinning: Tak paja nam napise. No masakr sileny. Ale 2.IVF je prej uspesnejsi :slight_smile: J uz vcera sondovala doma, ze bych sla v lete na druhe, tak muz delal ksichty, ale nic nerekl. Ono to bylo slozite s hlidanim terezky, takze kdyz by to bylo v lete, o prazdninach, tak by to asi doma "proslo" :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska já sem také chodím už jsem tu byla někdy v tom únoru,dkyž jsem šla na 3. ivf,ale jen občas nakouknu.
mě se možná tak rychle udělalo dobře a oklepala jsem se,protože manžel moc chce další dítě a je ochoten postoupit cokoliv. to mě moc pomohlo ta vidina cesty dál. po minulém ivf nechtěl,ale nějak se mu to v hlavě srovnalo a moc to chce a já jsem ráda.
3. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Zkoušela a není tam nic ráno dnes .
3. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Určitě tam jsem a i v crm Zlín.
3. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sslunicko a co ty, jaký je aktuální stav?

@paja1 no, já bych za sebe doporučovala tak 9. den...

@ejviska na ty krámy nejde spoléhat, utrouš to většině holek drží dokud se nevysadí... a s tou úspěšností vedle - pořád to není jak jednu dobu v ket diskuzi, kdy v tabulce bylo asi 15 holek a vyšlo to dvěma - ta jedna vzápětí potratila a druhá teď porodila, ale zase měla s chlapečkem hrozné nervy a problémy... radši zakázat tabulky :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka fakt? Ale tam ty holky vlastne vsechny zacaly krvacet nez jeste sly na krev. Sly jen pro jistotu.
3. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ejviska no já teda spíš znám opak :slight_smile:, od sebe i od kámošky to znám z ketu naživo... z diskuzí jak kdy... ale každý reaguje jinak, že. Akorát že prostě dostat krámy je blbé, nedostat je není výhra :frowning2:
3. lis 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Jé, tak kéž by jsi měla pravdu a 2.IVF bylo úspěšnější- resp. úspěšné! To jako na to fakt někde existuje statistika nebo co???

Mně lky taky MS držely, byť těhu nebylo- hned po vysazení do druhého dne MS dorazila:frowning2:
3. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony tak udajne dokazou Cary pomoci 80% parum. A taky tam bylo, ze druhe IVF je uspesnejsi, ale pokud nevyjde treti, tak uz to nema smysl. Coz zase, myslim, uplne pravda neni...
Nekde jsem cetla clanek
3. lis 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska No, nás hodně motivovali, že tím, že máme dceru skoro normálně( jen po stimulaci ovulace a úpravě hormonů), že ta šance IVF je vysoká- no, já si to asi přeložila moc optimisticky, že to prostě musí vyjít hned napoprvé a ono houby:frowning2:
Největší strach mám z toho, že mám už starý vajíčka a že ty vady jsou díky mně:frowning2: A s tím se moc nadělat nedá:frowning2:
3. lis 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak transfer v pondělí
držte palce - tak nakonec se to fakt daří v nativu
3. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no my mame dceru prirozene na prvni pokus :grinning: :grinning: :grinning: A ted tri roky nic :unamused:
@medved09 tak to drzim palce strasne moc!!!!!
3. lis 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Se stejným chlapem? A kolik IVF či jiných pokusů jste už zkusili a kolik TI je? To je fakt k nas..., co?
3. lis 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony chlap stejny :slight_smile: Nezkusili jsme zatim nic, todle je 1.IVF a nic jine jsme nemeli ( jako IUI nebo tak neco..) Jo vlastne kdysi jsem mela clostilb., ale bez pregnylu, to bylo o nicem.
Mi je 35 a muzi 36. Oba jsme v poradku.
3. lis 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska ejvisko a jsem zvědavá bereš taky estrofen?
3. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek