• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

17. října 2015 
@kukucka78 - to je úžasné, že se i to jedno povedlo, super! Tak to bych taky testovala dýl, jak píše fiallinka, kolem 9-10. dne od oplodnění, dřív by to asi nemělo smysl.
15. pro 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@fiallinka no ved uvidím kedy ma to zláka dnes je šiesty den od oplodnenia ak dobre počítam
15. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@eyael ako si to myslela že sa mi jedno podarilo? ja som ich mala 11oplodnených len som chcela vložiť len jedno
15. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 - promiň, spletla jsem to, zrovna jsem se bavila s mužem o kamarádce, které se z jednoho vloženého embrya povedlo miminko... :unamused: :fearful:
15. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@eyael nič sa nedeje
16. pro 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kukucka78 no, ale rozdělit se může i to jedno :sunglasses: :grinning:
16. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@fiallinka to fakt???
16. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 - no jasně :wink: jak jinak by vznikla jednovaječná dvojčata? :sweat_smile: :dizzy_face:
16. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@eyael to je fakt nejak mi to už nemyslí....kočky dnes som štvrtý den po transfere a naduval ma jak holuba rybyčkový chleba na ranajky čo mi inokedy chuti v pohode....je to normálne? môže to byť tak skoro?
16. pro 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 - může, někomu bývá špatně hned od začátku :wink:
16. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@eyael ale nie je to ešte skoro ja to tak neviem porovnať ja mám umele oplodnenie prvý krát a deti čo už mám su velké dnes mám piaty den po transfery embria
17. pro 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kukucka78 no, tak někomu možná blbě být může, teď už by embryo mohlo být uhnízděné a "něco" tam dělat :slight_smile:, ale většinou jsou ty brzké příznaky spíš sugesce a blbě bývá klasicky až tak od 6. týdne a později... no ale kéž by to z toho bylo, že?

A to rozdělení je fakt možné, ale pravděpodobnost je cca podobná jako v přírodě, takže malá. :slight_smile:
17. pro 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 - je to tak jak píše @fiallinka - už po trasnferu se vše děje jako při každém jiném oplodnění a následném těhotenství, je to strašně individuální co se týče příznaků. Každá žena to má jinak, některé není blbě vůbec, jiná prozvrací první trimestr.
17. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem vam za vase odpovede
18. pro 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 Nebo prozvrací od 6. týdne celé těhotenství, jako já:slight_smile: a myslím , že nejsem sama. Ještě na porodním sále jsem zvracela :unamused: je to doopravdy hodně individuální, ale jak píše Fiallinka, může to být sugesce, já to také po svých, bohužel vždy neúspěšných ET a KET měla, ale moc bych ti pála, aby to byly doopravdy příznaky těhulkování. Hlavně dej vědět. Kdy testuješ? Budu držet pěstičky. :slight_smile:
19. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj-po dlouhé době. Tak jsem dnes 2.DC - objednala jsem se na 11.1.do CAR na konzultaci a v příštím cyklu jdem na naše poslední IVF - klasické, mrazáky už nemáme.
Jinak přeju všem krásné svátky a pozitivní nový rok (doslova :slight_smile: )
20. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@medved09 hurá, konečně ty dvě Teda u mně jako zrovna být nemusí :slight_smile:, ale vám ostatním je přeju hrozně moc... a už končím, už se mi tu ty dvě čárky budí :slight_smile:
20. pro 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@medved09 - jéé, to je super, že už máš konkrétní datum! Já volám do CARu 3.ledna a taky se objednávám na konzultaci a když to půjde rovnou KET, možná nám to vyjde na stejný den! POZITIVNÍM ZDAR :sweat_smile: :wink:
20. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@leneclenec dakujem na krv idem 27.12 tehotenský test je asi zbytočný
20. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 - proč je těhu test zbytečný? Jako že to vyšlo a nebo že to nevyšlo? :confused:
20. pro 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 Ano, jak píše eyael, proč je zbytečný? Neházej flintu do obilí :slight_smile: (jak říká můj brácha), můsíš stále doufat, příroda je nevyzpytatelná :dizzy_face: Přeji, ať je to pozitivní, stejně jako myšlení všech nás tady, protože kdyby tomu tak nebylo, tak už by některé z nás asi skončily v blázinci :dizzy_face:
20. pro 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@eyael nie len je na test asi velmi skoro tak som to myslela
20. pro 2010 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@leneclenec ja som nezahodila nič asi sme sa nepochopili ale dakujem za podržanie ste zlaté,,,,už aby sme vedeli tie krásne správičky,,
20. pro 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 - obdivuju tvůj klid :dizzy_face: pokud dobře počítám, je to 10den od oplodnění, takže já bych už klidně zkusila testnout :wink: už by něco mohlo být vidět :slight_smile: teda, zkus to jenom jesli jsi stejně nedočkavá a zvědavá jako bych byla já :sweat_smile: držím palce ať se rozhodneš jakkoli!
21. pro 2010 ve 02:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 Tak držím taky moc palečky na testík a hlásit //:slight_smile: Ať je motivace na příští rok:slight_smile:
21. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony jasnačka....to by bol ten nakrajšie ukončený starý rok a najkrajšie začatý nový rok
21. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím, že jsme stále nemocní. Maruška jela v neděli na pohotovost - zase zánět ucha. Teď je na tom líp ale má stále rýmu a kašel a dvojčata mají taky rýmu a kašel. Noci jsou hrůza. Já jsem toho také plná a dneska začal i manža. Jinak stále krvácím, asi budu krvácet do léta- už je to 9 týdnů od porodu.
A do toho všeho mi včera umřela babička, tak zítra jedu na pohřeb a manža bude hlídat celý den děti,tak doufám, že to zvládne. a ve čtvrtek odpoledne jedeme do poradny s miminkama.
Letos u nás jsou dost chaotické vánoce.
21. pro 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 Přesně tak:slight_smile:
@cepecek Ježiš, to je mi líto, že se Vám to takhle vše kazí... ALE musíš být aspoň v hloubi šťastná i přes to vše- díky tomu obrovskému štěstí v podobě dvou miminek, aťse děje, co děje:slight_smile:
21. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony nevieš kedy by test mohol ukázať tehu? 13.12 som mala vklad 8bunkového embria a včera test neukázal nič
21. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucka78 No, já, co četla, tak úplně nejdřív jedna holčina měla už 7.den po ET, ale to spíš výjimka, jinak to je nejdřív ten 8.den a většinou až kolem toho 10.dne po ET, takže máš ještě čas! Někdo dokonce měla až 14,den po ET a jedna holčina až 17.den po ET! I byly holky, co testy negat. a až krev byla pozitivní...
21. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek