Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

briuska
29. pro 2010

@fiallinka @ejviska ..děkuji za podporu holky 🙂 ...časem se ozvu, jak to se mnou vypadá 🙂

eyael
29. pro 2010

@ejviska - díky za tvoje hezká slova! Zatím doma nálada na prd, ale už se s mužem lepšíme, nebulíme jen co na něj pomyslíme, už se o něm dokážeme i bavit a vzpomínat na humorné historky s tím naším raubířem...

ejviska
29. pro 2010

@eyael 🙂 a jak to dopadlo? Rekli jste to male? My meli takovy sok s tim pejskem, mel 13 roku. Brzo jsme koupili noveho 😉

eyael
29. pro 2010

@ejviska - jj, museli jsme jí něco říct, protože ráno v posteli, když za námi přišla se na něj ptala - pouštěla ho totiž ráno za námi do ložnice a mazlili jsme se tak všichni.
už ani nevím co přesně, byla jsem hrozně rozrušená když jsem jí to vysvětlovala a malá byla asi víc vyplašená že já i manžel bulíme než z toho co jí říkáme 😒 😉 každopádně, že kocourek umřel, že už je v kocouřím nebíčku, že byl hodně nemocný - měl nemocnou tlapičku (kapačka) a bříško (zvracel a nepil-nejedl) no a že už ho teď nic nebolí a je mu dobře. A že nám tu nechal na památku jeho prasátko (hračka, s kterou si rád hrál a měl jí s sebou na veterině).
A pak taky mňoukala naše druhá kočka, která ho hledala, Anet zahlásila, že Chiwa pláče, takže to bylo podruhé, co jsme to komentovali, víc ne. Myslím, že nemá smysl jí to víc připomínat, takhle to vzala (snad) jako fakt a nerozebírá to.

eyael
29. pro 2010

jinak já nového kocourka nechci. Neumím si to představit, přišla by mi to jako zrada na tom našem chlupáčovi hned ho nahradit někým jiným. Každé zvíře je osobnost, těžko by byl stejný jako ten co nám umřel. No a kdyby byl stejný budu ho v něm pořád vidět a bude mi z toho smutno, že už tu není. A navíc bych je pořád srovnávala, je ještě moc brzy na takové úvahy. 😒

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ejviska
30. pro 2010

@eyael u nas to bylo podobne. Mamka rekla, ze uz druheho pejska nechce a asi za pul roku videla na ulici bileho pejska a ze ten je hezky atd.... a ze by asi chteli noveho. Tak jsme sehnali bisonka 🙂 Uz ho mame 2,5roku, je perfektni!

fiallinka
autor
31. pro 2010

Holky, všem vám přeju do nového roku nejen dvoučárkové testy, ale nejlépe už i to zdravé mimčo pod příští stromeček...

A Beebo, Jani, Veruleg... holky, už se tu moc neukazujete, ale chybíte mi a doufám, že se aspoň občas budete hlásit... já jsem sice došla až na konec té "Cesty", o které jsem psala v názvu diskuze, ale opouštět to tu nehodlám 🙂 a vaši účast budu hlídat 🙂.

beeba
31. pro 2010

@fiallinka ahoj, to víš že občas nakouknu, taky mi chybíte, ale snažím se prostě jít nějak dál a naděje si prostě nedělat...
Samozřejmě přeji všem Vám mnoho štěstí a zdraví a splnění všech krásných snů a dnešek si pořádně užijte. Já chořím, tak ani nikam nejedeme. Mějte se moc krásně 🙂

paja1
1. led 2011

Přeji všem v Novém roce jen samé pozitivní zprávy. 🙂

ejviska
1. led 2011

Holky, vsechno krasne do noveho roku, splneni vsech prani a hodne hodne zdravi a optimismu!

jani2
2. led 2011

@fiallinka - ahoj, pravdupovediac moc nad ďalším tehu teraz neuvažujem....cez sviatky sme doma mali dosť perno-samá návšteva, skutočne nebol ani jeden deň, aby sme boli bez návštevy, takže nebol čas na úvahy o KET...no a Janka kiahne nedostala, takže toho KETu medzi sviatkami je mi aj trošku ľúto, možno som mohla byť už tehotná! 😉 ...ja sa tu určite budem stále ukazovať, určite budem o ďalšom tehulkovaní informovať, len zatiaľ je v nedohľadne...január a február bude v práci blázninec, vybrať si voľno na KET by bolo nemožné, tak uvidím kedy na to zasa vhupneme 😉 🙂 😉
....a verím v ten plodný rok 2011 !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Dievčatá hlavne hodne zdravia prajem, vám i vašim rodinám a najbližším!!!

veruleg
4. led 2011

@fiallinka ahoj Fialli, promin ze jsem se tak dlouho neozvala 😕
Zdravim vas vsechny holky v tom novem roce. Hlasim ze ziju, nebo spis prezivam 😠 Mam uz pres tyden rymu jak blazen, nezabiraji ani antb. kapky...fakt des.Vikous byl taky dost nachlazeny, kasel, ryma...ale uz snad bude OK. Do toho by jsme se meli zase snazit, ale jaksi neni sila, tak uvidime.

@ejviska Ejvis co vy po Vanocich?

tonytony
6. led 2011

Ahoj holky, tak já už od neděle píchám první injekce Dipherelinu, v úterý jsem vysadila Proveru a čekám na MS, jak dorazí, jedu do Caru na krev a dle toho začnu s 2. injekcemi a jdeme na TO- koncem ledna ET... Tak držte palečky, prosím...
V sobotu do toho jedeme na hory, což situaci komplikuje, ale dělám to pro manžela, těšil se, tak to snad zvládneme i s tím- budu muset na 2 dny a noc odjet do Caru přes půl republiky, ale co, hlavně, když bude výsledek. Je to teda úplně jiné- 2.IVF oproti tomu 1.- tak jak jsem ale čekala, větší strach a menší víra, snažím si to držet v odstupu, ale stejně mě to zase sejme, když se nepovede, to je jasný☹ Kéž by opak byl pravdou. Oproti 1. stimulaci mě teď bolí víc břicho, tak snad to není známka něčeho špatného a jen vedlejší účinky, taky jsem si oproti 1.IVF přinasadila ten Prednison, tak uvidíme🙂
Všem držím palečky a ať je ten rok 2011 náš🙂 Já jsem na něj moc zvěděvá, 11 je moje šťastné číslo, tak jestli mě nezklame...

maya27
6. led 2011

Neleží někomu doma clostil? Klidně otevřený. Psala jsem i do "mám/nemám léky". Díky

ejviska
6. led 2011

@veruleg ahoj 🙂 No v utery jsme se vratili do UK, dneska poprve skola...ale pohoda. Taky jsem dneska byla po nakupech, slevy... 🙂, tak jsem se vyradila!
VAnoce doma byly paradni, kazdy den brusleni, proste super. Akorat teda ty 2-3kg navrch, ty byt nemusely 😒
@tonytony tak to budu moc moc drzet palce! Mas to teda komplikovane, tak doufam to bude stat za to!

eyael
6. led 2011

@tonytony - určitě budu palečky držet! Taky se chystám, na KET. Doufejme, že tenhle rok pro nás bude pozitivní 😉

tonytony
6. led 2011

@eyael Díky, i já Tobě tedy🙂

tonytony
6. led 2011

@ejviska Díky🙂 A jak se vede Tobě a Vám? Koukám, že jste si užívali, tak to je fajn🙂

tonytony
7. led 2011

Tak balím na hory, budu asi až v sobotu, ale třeba se někde nakouknu, jak se daří🙂

Já už jsem od út bez Provery a nejen, že MS nikde, ale zatím ani to moje dlouhé hnusné špinění před ní není, tak by nemuselo teď být a rovnou hezy MS, at vím, který den razit do Caru, ale už teď vím, že to bude nejpozději úterý, protože to už jsem 32.DC a to je nejpozději, kdy musím být v Caru na krev, ikdyby MS nedorazila, ale věřím, že dorazí... takže pokud dnes ne( což fakt už nevypadá), tak to pak bude jasný buď pondělí nebo úterý do Caru...

ejviska
7. led 2011

@tonytony nam se vede porad stejne. Teda rano mi zase dcera rikala, ze chce brasku nebo segru ☹ Ach jo, to me trapi nejvic.
Uzijte si hory, bude to parada!

fiallinka
autor
7. led 2011

@tonytony udělej si test 🙂

paja1
7. led 2011

@tonytony Tak držím pěstičky. 😅

sssilvy
7. led 2011

Ahojte............aj my chceme súrodenca pre nášho prvého synčeka, ktorý už mal dva roky. Ten sa narodil po prvom IVF z jedného oplodneného vajíčka čo sme mali. Tak to bolo veľké šťastie. V apríli som absolvovala druhý IVF cyklus a mali sme 4 oplodnené vajíčka. Z toho my dve vložili, ale neujali sa. Tak až teraz idem 12.1. na KET, vlastne prvý krát na transfer zamrazených embryi. Teraz beriem estrofém a od pondelka aj utrogestan. Veľa som si tu čítala, že je vhodné po transfere oddychovať, ale mne sa moc leňošiť nedá keďže to prvé dieťatko máme moc živé. Ja to stále hovorím, že to jedno vajíčko čo sa vtedy oplodnilo bolo nejaké "divé" 😀

tonytony
7. led 2011

@fiallinka To nemusím, to nehrozí- my kvůli tomu všemu jedeme na gumsex teď☹ Spíš myslím, jak píchám injekce Dipherelinu v tomhle cyklu už, že to špinění prostě není díky tomu... Ale jsem ráda, špinění mám dost silný a dlouhý a dost blbě se pak určuje vůbec nějaký 1.DC:-( Jen ať hezky dorazí v plné síle a vím na čem jsem🙂
@ejviska No, ani mi nemluv, malá teď začala být úplně hotová z malých miminek a pořád mi to dává tak najevo, že mi je taky do breku a věřím, že u straších dětí to je ješětě bolestnější☹

ejviska
8. led 2011

@paja1 ahoj, jak je?
@sssilvy tak at to vyjde!!!
@tonytony no, ona mela takove obdobi asi ve 3 letech, porad chtela sourozence, pak ji to preslo. A ted uz o tom jaksi moc nemluvi, ale vim, ze to v ni je... zvlast, kdyz kolem maji vsichni mimina. Ale ona vi, ze mimco chceme a ze se snazime, aby jsme ho meli. 😉 Ale mrzi me to kvuli ni strasne. Sourozence by si zaslouzila! Je hrozny, jak to leti, uz se vlastne snazime skoro 3,5 roku!!! To uz jsme mohli mit 2-lete mimino, kdyby to vyslo, jak u ni. Ale budme radi, ze mame ji! 🙂

eyael
8. led 2011

@ejviska - musí to být těžké o to víc, že dcerka o miminku hodně mluví ☹ Anet to zatím nijak nebere, jsem zvědavá, jak bude reagovat na mimčo od švagrové, co se má během 14ti dnů narodit. Teď jen ví, že má teta miminko v bříšku, ale podle mě jí to nic neříká.

ejviska
8. led 2011

@eyael prave svagrove se ma narodit letos druhe a jejich maly ma teprve rok a pul. Tak dcera rikala, at se podivam, jak mam velkou holku a prej porad nic 😉

paja1
8. led 2011

@ejviska Zatím nic nového-stimuluji,na K.O. jdu 17.1.OPU má dárkyně 20.1. a já transfér asi 25.1. dám vědět.A ty?plánuješ něco?

eyael
8. led 2011

@ejviska - to je dost nepříjemné, vždyť musí vědět, jak je to pro vás citlivé téma ☹
@paja1 - tak to je dost nových zpráv 😉 tak v únoru budou dvě dálnice? 😉