• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

17. října 2015 
@jani2 já jdu až v létě.Ale to uteče.Děkuji.Tobě také držím pěsti také toho máš za sebou.Tak si to zasloužíme všechny.
U nás dělají také PK automaticky jen ten AH ne to musím říct.A ICSI my musíme mít.Ted chceme i PICSI kvůli spermogramu.No uvidíme.Budem věřit.
13. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám překlep-spermiogramu.
13. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ejviska no všem - co já jsem zažila, tak ti to prostě doporučí automaticky ( u nás k tomu speciální důvod nebyl), nijak zvlášť o tom nemluví, prostě fakt skoro všem - ovšem pokud se kultivuje až do blastocyst, tak se tam většinou AH nedělá, ony hatchují už samy, takže to asi tím mysleli, že je to v ceně... nebo jestli jim mírně pomůžou, nevím... ale ti, co znám a ve Zlíně byli, tak těm AH taky dělali...
13. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak moje ostatní diskuse odešli, tak já jsem nucená jít s nima, ale budu sledovat i vás - jestli teda můžu.Jinak posílám fota našich miláčků při krmení
13. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@fiallinka je expandovana blastocysta a pak je dalsi stadium hatchujici blastocysta. Ona mi je vlastne ukazovala na obrazku a to teda myslim ten obal poruseny nebyl a ani nic takove nerikala, rikala proste ze jsou to blastocysty. Priste se preptam lepe:slight_smile:
13. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@cepecek ti jsou bozi!!!! A kam ty diskuze jdou? Na emimino? Cepecku a to mate vsechno dvakrat nebo je v sedacce vymenite? :slight_smile:
13. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cepecek jsou krásní...

@ejviska většinou na e-mimino...

holky, klidně tam přejděme, ale všichni prosím... Jani, Veru, Čepeček, Eyael, Beeba, Medvěd, Ejvis, a ostatní....
13. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejviska - díky. Máme vše dvakrát a krmím je najednou, ale dneska Tomík spal nějak dýl a Aninka měla hladík, tak jedla jako první a pak Tomík, tak mají sedačku stejnou. Jinak má každý svou. JJ všechny jsou na emiminu, ani pořádně nevím důvod, ale nerada bych o ně přišla jsou to holky z mého CAR a se stejným datumem porodu. Fakt nevím,proč odcházejí?
13. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jestli chcete přejít, tak tam můžu založit skupinu a zamknout ji, aby k nám nikdo jiný nelezl. Já mám špatné zkušenosti s jednou špionkou :frowning2:
Já se Vám podřídím, mě je to jedno ....
13. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@fiallinka mne se moc odchazet nechce, ja moc nezvladam ruzne diskuze na ruznych serverech, staci mi MK a FB :slight_smile:
13. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cepecek píšu ti ip k tomu odchodu, radši :slight_smile:

ale je pravda, že já bych tu asi zůstala...
13. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@fiallinka - díky za vysvětlení a proč se ta jedna osoba prostě uzavře a je od všeho pokoj ne?
Já se přizpůsobím, jak budete chtít. doufám, že taky nebudu bloklá.....
14. bře 2011 v 06:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejviska nová fotečka - pěkná :slight_smile:
14. bře 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
14. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejviska - holky jste obě kočky
@fiallinka jestli chcette někam přecházet, tak prosím dejte vědět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Díky
14. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
14. bře 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě dotaz na všechny - dávaly jste vždy 2 embrouše? Mě ty dvojčátka straší... Jak moc se sníží šance, pokud se dá jen jedno??? Máme poslední IVF, asi dáme dvě, ale ...
14. bře 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@medved09 jestli si to ještě dobře pamatuju, tak u vkladu dvou je to cca 50%, u vkladu jednoho cca 30% - ale ty informace můžou být zastaralé a navíc t y % vyjadřují jen hcg v krvi, ne prosperující těhotenství. Ale je pravda, že podruhé jsem sice dvojčata chtěla, ale zároveń jsem se dost bála - převážil ale pocit, že mám větší šanci při vkladu dvou. Jenže ono hodně záleží i na tom, jaké jsou kvality a v jaké fázi - takže je možné, že se rozhodneš až podle toho, co řekne embryolog...
14. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@medved09 pri 2.IVF sme vkladali 3 embryjka - cakali sme dvojicky, jedno to vzdalo hned na zaciatku.... pri 2.IVF sme vkladali 2 embryjka - hcg vysoke a cakame len jedno babo..... Ja by som sa vkladu jedneho dost bala..... Predsa pri dvoch je vyssia sanca... drzim palce
15. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katy2 kdo ví, jestli to druhé není někde schované :slight_smile:
15. bře 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@fiallinka buduci utorok idem na poradnu, mozno bude aj uzv, tak uvidim... ale mylsim ze v 8tt by sa uz ukazal, keby tam drobec bol... skor si myslim, ci to nevzdal hned na zaciatku a dr. mi to nespominal... v kazdom pripade sa pri dalsom uzv popytam....
15. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy2 jj, díky za info. My si napíšem také ty dvě. Jen jsem potřebovala ujistit, že to "automaticky" nebudou dvojky. Samozřejmě to racionálně vím, ale jsem od přírody plašan.
15. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@medved09 ja mela dve a neni ani jedno, ha ha.. :slight_smile: Ale asi jak rika Fiallinka, zalezi trosku i na tom, co rekne embryolog. Nam zbyly dve embryjka, takze v tu chvili - vlozit jedno a jedno zmrazit je kravina, ze jo?
15. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ejviska no a navíc by ti dvě nevadily... spíš kdyby mi řekli, že nám zbyly 4 extra dobré, a dvojčat bych se bála, tak možná nechám vložit jedno a zbytek zamrazit...
15. bře 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@fiallinka to mi prijde rozumne :slight_smile:
15. bře 2011 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@medved09 ja by som si dala isto vlozit dve :wink: ved uz samotnym mrazenim sa embryjku znizuje sanca na prezitie :pensive: a ak sa nakoniec to jedno cerstve neuchyti, bude Ti to luto, ze si neskusila dve :unamused: myslim, ze sanca na dvojky je tak 30%... nam sa sice chytili dve, ale jedno to vzdalo v 8 tt, takze aj keby sa zrovna chytili dva mimisky, neznamena ze ich oboch donosis :unamused:
15. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy2 tesim sa s vami :wink: a mas este nejake mrazaciky? kolko si mala vlastne vajok a kolko sa oplodnilo?
15. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@marione74 mali sme 4 vajicka - z toho dve embryjka a obe vlozili.... hcg bolo vysoke ale je len jeden drobec.... tymto sme s ivf skoncili... nemame uz ziadne mrazaciky.....
15. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@cepecek Jsou moc krásní ti Vaši drobečci.Často na tebe myslím,jsi statečná ženská-je to záhul 3 dětičky.Klobouk dolů.Hlavně at jste všeci zdraví,ale je vidět ,že jsou dětičky spokojené. :slight_smile:
17. bře 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
35756+**/-g,h zkj zrktý i :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :cry: :cry: :cry: :dizzy_face:
17. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek