Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

fiallinka
autor
23. kvě 2011

@eyael fakt, málokdo má příznaky brzo 🙂

eyael
23. kvě 2011

@fiallinka - myslím, že mě bylo blbě od začátku hlavně díky masivní stimulaci na IVF, u normálního těhu nebo KETu je to asi fakt jiný.

ejviska
23. kvě 2011

@fiallinka no luxus! Princezna krasna!

tonytony
23. kvě 2011

@fiallinka Jo, to jsem☹ Já jsem si pozit. myšlení vyplýtvala u 1.IVF, kdy jsem fakt věřila, že to MUSÍ dopadnout, od té doby už jsem pesimista a s každým dalším krokem větší a větší☹ U těch prsou vycházím ze svých zkušeností s těhu, kdy fakt u mě bolest byla v těhu pokaždé, modlím se, aby ještě dorazila... Teď večer břicho začalo bolet jak na MS, tak to nevím, co může znamenat...
@medved09 Díky, asi taky počkám, jestli teda o víkendu nechytím nerva a netestnu...

tonytony
23. kvě 2011

@fiallinka To už je krásná velká princeznička🙂 Jé🙂

medved09
25. kvě 2011

ahoj, tak mám zánět dutin a dusivý kašel. Dostala jsem "zatím" ATB kapky do nosu a snad to zvládnem bez punkce.... Venku je tak krásně a já mám hlavu jak když není moje....

eyael
25. kvě 2011

@medved09 - jeje, to je mi líto! Držím palce ať kapky zaberou, ono by možná punkce byla nejlepší řešení. I když je to hnusný zákrok, tak ti alespoň rychle uleví a pak už jen kapky zaléčí.

eyael
25. kvě 2011

tak jsem dneska ukecala mojí gynekoložku, aby mě prohlídla. Jelikož má ordinaci jen jednou týdně a odpoledne do večera, vzala mě jako poslední v 19hodin. Výsledek je takový, že mimísek je "jen" jeden, srdíčko zatím není, vše v pořádku. Přidala mi trochu Utrogestan, aby se podpořil růst trofoblastu a následná tvorba placenty. Bohužel bude mít měsíc dovolenou, takže ještě že jdu příští týden ještě do CARu na kontrolu, jinak bych musela k náhradnímu gynekologovi.

medved09
25. kvě 2011

@eyael to jsou super zprávy! Drž se a odpočívej!

eyael
25. kvě 2011

@medved09 - díky, však ty taky!

fiallinka
autor
25. kvě 2011

@eyael Píšu ti vedle, ale super!

tonytony
26. kvě 2011

@eyael Blahopřeji k 1 mrňouskovi, ať Ti o to dělá větší radost🙂

eyael
26. kvě 2011

@tonytony - díky, určitě bude 😉 však se taky dočkáš, kdy máš termín testování?

tonytony
26. kvě 2011

@eyael POkud to psychicky dám, tak zkusím zítra-9.den po ET, pokud ne, tak až krev v ponedělí, strašně se bojím, tusím, že to jev háji, vůbec nic mi není☹ Sem tam zabolí bříško, píchne v něm, toť vše, prsa aniťuk...

eyael
26. kvě 2011

@tonytony - rpomiň, ale nepamatuju si jak stará embrya jsi měla? Jestli blastocystu, tak to je 5dní plus 9 po ET, to je 14dní jakoby od oplodnění, to by už něco vidět být mohlo. I když asi jen nějaký ducháček 😉 mmch, jak už jsem několikrát psala, mě taky vůbec nic není, tak nezoufej 😉

ejviska
26. kvě 2011

@eyael hele, to druhe jeste muze vykouknout 🙂 A gratuluju!! Konecne jsou tu nejake upsechy 🙂

tonytony
26. kvě 2011

@eyael No, já měla dokonce 6 denní PK, takže by to vidět být mělo- minule 10.den po ET stejné PK už byla čárka dost hezká i n a25 kovém testu, bohužel další dny nesílila a za 2 dny bylo HCG v krvi jen 21, za další 2 dny jen 7, pak už jsem měla vysadit léky...

eyael
26. kvě 2011

@tonytony - no nevím, snad se nepletu, ale 6dní PK se snad nedělá ne? Poslední den, kdy může být embryo mimo tělo matky je 5 dní 😉 blastocysta 😉
@ejviska - vypadalo to dost jednoznačně na jedno 😉 max se ještě může rozdělit 😀 a děkuji 😉

tonytony
26. kvě 2011

@eyael Dělá, dělá, když se dělá PGD, tak se čeká až na hatchující blastocystu 6.den- už to tak mám potřetí- tj.ve čt bylo OPU a ve st ET

fiallinka
autor
26. kvě 2011

@tonytony myslím, že zítra už něco uvidíš, a já bych na ty // tipovala

tonytony
26. kvě 2011

@fiallinka Fiali a z čeho tak soudíš? Vždyť mi není lautr nic☹

fiallinka
autor
26. kvě 2011

@tonytony no mně taky vůbec nic nebylo, do 9. dne - pak se ozval ohss, podruhé mi nebylo vůbec nic. Mně nikdy ani v těhu nebolely prsa, nic, akorát mi pak začalo být šoufl, ale později... no a když se ti minule na chvíli chytlo i horší embryo, proč by se nechytly dvě prvotřídní 🙂

tonytony
26. kvě 2011

@fiallinka Jenže mě právě v těhu prsa bolely vždycky, tak to mě našeptává, že je to vše špatný☹ Uvidíme... ale bojím se moc, testovat bude asi manžel, pokud to teda nevzdám a nepůjdu až na krev☹
Jinak to proč se mi nechytí zdravá a chytí se šptané taky nechápu☹

fiallinka
autor
26. kvě 2011

@tonytony na sebe se nespoléhej, ty neumíš uvažovat pozitivně 🙂 🙂

tonytony
26. kvě 2011

@fiallinka Tak to si musím napsat nad postel🙂 To je trefa do černého- fakt neumím- v tomhle fakt už ne! Díky, dám vědět, jaký bude verdikt. Pohlaď za mě Tvoje Broučky a moc děkuju za podporu🙂

tonytony
27. kvě 2011

Ahoj holky, tak mě moje pocity totálně selhaly a asi byly prostě utlučeny strachem z minulých pádů a zkušeností a potvrdilo se, že jakékoli příznaky mohou znamenat cokoli, i žádné pocity... Strašně potichoučku šeptám, že je tam mám- na 10kovém mamatestu i na nějakém no name 25kovém je docela slušná! Tak se jen modlit, aby to nedopadlo jako minule a neslábly- ale to bylo tenkrát embryjko špatné, teď byla dvě a zdravá, tak se tím moc uklidňuju, že to snad už teď dopadne... V pondělí pojedu na krev do Caru a doufám, že bude HCG dostatečný- po té minulé zkušenosti s biochemickým mám strach se ještě radovat, ale aspoń trošku to ze mě spadlo... ´
Omlouvám se, že píšu až teď- čurala jsem už v 5 ráno, ale testovat jsme měli s MM sílu až po 9.hodině a doteď to rozdýcháváme... testovali jsme spolu, bylo to maso☹ Ještě teď se oba klepeme... a modlíme se, aby to došlo až do zdárného konce, protože víme, že tohle je jen začátek a stačí moc málo...
Moc díky všem za podporu v těch mých nervech a srabu!
Všem moc držím palečky, ať najdou to co já dnes a hlavně už nezmizí!

@fiallinka Nevím, jak jsi to dokázala, ale díky- usínala jsem včera s myšlenkou na Tebe ana Tvoji poslední zprávu tady pro mě- díky, má dopbrá vílo🙂

veruleg
27. kvě 2011

@tonytony No super 😉 😉 😉 Ja rikala ze uz s Tebou pocitam. Co si pamatuju tak jsi ted porad malovala certa na zed a zatim to vychazi uplne naopak. Neboj bude to dobry.Uz jsem zvedava na pondelek. Uzij si vikend, pekne v poklidu a zkus na to nemyslet. 😵

fiallinka
autor
27. kvě 2011

@tonytony chichi, vidíš, to budou asi dvojčatové příznaky - žádné příznaky 🙂

fiallinka
autor
27. kvě 2011

@ejviska tak, a teď je řada na tobě 🙂

tonytony
27. kvě 2011

@fiallinka Ty jsi ale potvora, viď🙂 Ne, moc díky... Víš, že bych dvjky brala hned, jen se bojím všech těch komplikací, ale uvidíme, to teď není napořadu dne, hlavně, aby bylo HCG ok a něco se nepo... a někam se nějaké nezatoulalo☹ Dnes mě v břiše řeže, pálí, jakoby ve mně někdo hrabal... Taks nad to neva, ale jak jsi psala- dnes 9.den a i prsa se probouzí, mrchy jedny nespolehlivý! To brzy!