• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

17. října 2015 
ahoj holky, včera jsem se dala do úklidu posledních 14dní jsem to nějak zanedbávala a hodně odpočívala, a ted zase nevím jestli jsem to nepřepískla, ale čárečka pořád sílí tak snad to bude v poho a na všechno už kašlu. Bříško nebolí tak se uklidnuji, jak poznám jestli by se něco dělo??
23. zář 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 určitě je vše OK- ALE NEŠIL A NEUKLÍZEJ! Zavři očka a pospávej - to pak binec neuvidíš :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medved09 to se ti řekne, doma mám dvouletou opičku, při ní se nedá moc pospávat, když má pořád až moc energie, nešílím když to má dobře dopadnou tak to dopadne a v to věřím, díky
23. zář 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak, ted jen čekám na mrchu a okolo 13.10 bude další KETík :grinning: :grinning: teda pokud bude UZ v pořádku a sliznice pěkně poroste :grinning:
23. zář 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 to je forfr :slight_smile:
23. zář 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska to víš holka, já sem ted jak, když my nalily energii a sílu na další pokusi, takl toho musím pořádně využít :grinning: pokud to nevyjde ani v říjnu tak prosinec, nebo leden bude 2.IVF :grinning:
23. zář 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 to je teda fofr, mě nechávali odstup aj mezi ketama 3měsíce v brně
23. zář 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 téééda, to bych asi tři měsíce nevydržela :unamused: u nás je tři měsíce odstup jenom od stimulace a následné OPU.. jinak KETíky se můžou dělat pořád :slight_smile:
23. zář 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 musela bys to vydržet
26. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jinak já hlásím že oba bojovníčci bojují, tak hlavně at jsou zdraví, nevydržela jsem to na kontrolu do caru a šla ke svému gyn. a potvrdil mi že jsou dva, ale zatím se dopředu moc neradovat :slight_smile:
26. zář 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 tak to je skvělá zprávička :grinning: takže budou dvojčátka, to je nádherné :grinning:
26. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 snad vydrží obě, vždycky jsem chtěla hodně dětí, bohužel jsme si museli tímhle vším projít tak snad to bude v poho, hlavně že malá nebude sama jako já :slight_smile:
26. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 to víš, že vydrží obě :grinning: budete velká rodinka :grinning: moc ti budu držet palečky, aby celý těhu bylo co nejpohodovější :grinning:
26. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 drž a já ti budu posílat ty těhu bacilky :grinning: :astonished:
26. zář 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciferka29 ty budu chytat jak nejlíp budu umět :grinning:
26. zář 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ahojte, ako je to s IVF s doplacanim? myslim teda, aka je najlepsia poistovna, ked chceme postupit buduci rok IVF? kde sa doplaca najmenej? Ake mate skkusenosti? Zmenila by som, kym sa este da.. diky
26. zář 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simik22 nevim teda, jestli budes na svk, tak mozna je to jinak. Ale v cechach na pojistovne nezalezi ( snad jedine, ze nektera schvali zadost rychle a jine to trva).
Uhrada je u vsech stejna, zalezi na ceniku doplatku jednotlivych caru. Takze kolik "vysolite" zalezi na tom, jaky si vyberete Car, nikoliv pojistovnu. Aspon v CR, ale u vas to bude asi stejne.
26. zář 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem dnes zas myslela, že mě trefí - prostě nemůžu mít nic "ve škatulce" - samé extrabuřty. Byla jsem u Dr.na kontrole v Podolí. Mimi OK, ale já - za posledních 5 týdnů ani deko nahoře a definitivní výsledky OGTT - hypoglykemie jak prase - po 2 hodinách po vypití glukozy jsem měla 3,0 - tedy méně než nalačno (4,4) - běžné je prý kolem 6, limit je 7,7. Nic se s tím nedělá, ale musím pořád a pořád jíst, aby mi neklesal a nekolísal cukr a já sebou v kombinaci s nízkým tlakem nešvihla. S Dádou jsme měla cukrovku a teď zas tohle... Tak zatím pěkný večer, novopečeným těhulím držím palce!!!!
30. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medved09 tak sup dorticek :slight_smile:
30. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medved09 Ty jo, takove doporuceni bych brala :wink: :wink: Ja nevim co se deje, ale ja do sebe laduju sladke jako nikdy predtim. Taky ze to jde na vaze poznat uz mam 16kg :angry: No ale rikam, si ze to obzerstvi bude trvat uz jen max. 4 tydny a pak konec.Viky pres tyden stavkoval s odpolednim spanim, ja pak byla vecer uplne KO, takze jidlo byla nejkrasnejsi predstava pekneho vecera. Navic tu zacli uz prodavat vyborne Norimberske pernicky a tem nejde odolat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V pondeli posledni kontrola u meho doktora, pak jen kazdy tyden na ozvy. Ve ctvrtek mam prvni kontrolu v porodnici, kde budou ozvy, ultrazvuk, stery a mozna prohlidka porodniho salu. Tech tu maji pouze dva, tak snad nebude zrovna nekdo rodit :astonished: Tak uvidime :confused:
@ejviska co pocasi, lepsi? My dnes urcite pres 25st. zari se celkove vydarilo. Porad jsme venku, neni cas se ani zamyslet co bude za par tydnu.....
1. říj 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruleg no normalni ostrovni pocasi. Chvilku pekne, chvilku prsi :sunglasses:
Uz se ti to krati!!!
1. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
mohla bych se k vám přidat?
2. říj 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka26 jasně, to se nemusíš ptát - vítej :sunglasses: . Doufám, že se brzy přidáš k nám - úspěšným těhulím.
2. říj 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby po KETE ste boli doma alebo ste chodili do prace??
2. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medved09 Díky, to bych moc ráda. Od jara chodím do Pronatalu, zjistili mi, že neovuluju, reaguju jen na hormony, ale buď velmi málo a nebo naopak přehnaně. ( PCO) takže teď čekám až mi doběhne jeden cyklus, pak ještě bude měsíc pauza ( ale moje cykly jsou tak 40-60 dnů) a pak jdeme na IVF.
A to mám první holčičku přirozeně, v Pronatalu mi řekli, že to je teda zázrak. Tak zatím nejsem moc optimisticky naladěná. :pensive:
3. říj 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzanka26 ahoj, vítám tě - a jak dlouho trvalo, než se malá podařila?
3. říj 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
po dlhej dobe sa hlasim.... uz sa nam to riadne krati.... uz chodim na kontroly ako na klavir a uz s nedockavostou cakam, kedy padne konecny termin sekcie....
Inak uz meliem z posledneho, vsetko dole ma boli, ledva chodim, aj statie mi robi problemy, ani lezat sa mi poriadne neda.... Uz aby to bolo..... :slight_smile:
Vsetky pozdravujem a tym, ktorych sa to tyka, drzim palceky :dizzy_face:
@veruleg aj tebe sa to uz krati :dizzy_face: Drzim palce :wink:
3. říj 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka dohromady asi rok a půl, měla jsem ještě předtím jeden zamlklý potrat ve 12 tt, takže se nám to vlastně povedlo 2x. No nechápu to, že jsem takhle přestala fungovat. :frowning2:
3. říj 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zatím jsem byla v pohodě, ale v pátek máme jít na UTZ do caru jaksi z toho mám strach aby bylo všechno v pohodě, i když jsem byla před týdnem u svého doktora, ale tomu moc jaksi nevěřím a hlavně jasetli vydrželi obě mimi

@zuzanka26 jinak tě taky vítám :slight_smile:
3. říj 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka26 ahoj

@katy2 tak se drz! To teda uteklo :slight_smile:
@luciferka29 a byly tam dve???
3. říj 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek