Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
7. zář 2011

@vannilie Nevím co mi dají na KET ale na ET jsem měla menopur a cetrotide.Měla jsem krátký protokol

vannilie
7. zář 2011

@caricia1 aha.a to jsi rikala ty ze ti ty hormony proplatila pojistovna ze jo

vannilie
7. zář 2011

🙂

caricia1
7. zář 2011

@vannilie jojo já jsem je měla plně hrazený pojištovnou 😉

vannilie
7. zář 2011

@caricia1 a mela si klasicke injekce nebo ty pera

vannilie
7. zář 2011

@caricia1 a kolik vas vyslo ivf

caricia1
7. zář 2011

@vannilie Měla jsem klasické injekce,za ty pera se právě připlácí.A měli jsme ICSI+zmrazení-dohromady 9,500kč

vannilie
7. zář 2011

@caricia1 jo aha.ja si take necham klasicke.a dalo se to prezit ze jo

caricia1
7. zář 2011

@vannilie dalo,nic na tom neni,je to jen pod kůži,dál se to nedostane 😉

sajab
7. zář 2011

Ahoj holky, tak už jsem doma. Hlásím tedy nové zprávy, o miminko se můžeme začít snažit až na konci listopadu ☹ Je to prý lepší i z hlediska toho, že se dá tělo víc do pohody,samozdřejmě pokud budeme chtít začít už teď nemůžou nám to zakázat, ale není jistota kladného výsledku. Jsem z toho dost zklamaná, i když manžel mi pořád nadává ať už toho fňukání nechám,že šak listopad je za chvíli 😠 .V tom má sice právdu, ale touha která ve mě je se nedá jen tak utišit. Jinak mi DR v CARu říkal, že byla možnost chlapečka zachránit,kdyby se to o jen trošku snažili Pokud chtěla holčička ven tak budiž ale kluka mohli zkusit nechat jestli donosím. Také mi řekl, že nebylo od DR v nemocnici pěkné jak se zachoval,on ho totiž zná, v porodnici také pracoval ale pak se nepohodli a on odešel. Takže prožívám další zklamání, že chlapečka jsem mohla donosit, kdyby mi ho nechali 😢 😢 😢

jimmy1
7. zář 2011

@cuddle já jsem začala docela masivně krvácet v 6tt a Martínek to přesto ustál!!! Tak šupej do nemocnice a uvidí se, držíme pěstičky.

caricia1
7. zář 2011

@sajab Ahoj...To mě moc mrzí zlatíčko. ☹ Co na to říct?V tom případě ale nechápu,proč pro to něco neudělali když mohli!!To mě moc mrzí.. ☹
Listopad bude opravdu za chvilku,do té doby bobískům připravíš ten správný pelíšek 😉 Neboj,ono to uteče a pak to bude stát za to 😉 Určitě je lepší počkat,jinak by to dr neříkal,než riskovat negativní výsledek vid?Já vím že si to taky uvědomuješ,ale snadno se to říka a hůř se čeká..

jimmy1
7. zář 2011

Jinak jsme včera byli na indikační poradně a protože jsem byla zrovna 1.DC tak mi vzali i krev a od včera zobu marvelon a listovku 😉 Zahájení stimulačního cyklu 23.9. ve 12:15 😉 Budu mít dlouhý protokol (dipherelin, puregon pen a marvelon) ufff to zase bude "píchačka" 🙂

caricia1
7. zář 2011

@jimmy1 No to je dobře ,už se to blíží vid? 😉

sajab
7. zář 2011

@caricia1 Přesně tak!!! Vím, že musím počkat, aby byl pozitivní výsledek,ale strašně mě to zamrzelo, že né díky mě ale DR jsem přišla o obě a nemusela jsem. 😢 😢 😢 ☹

caricia1
7. zář 2011

@sajab Ano je to hrozný,je to moc smutný,ale ty ted musíš být v pohodě.Bohužel už je to pryč,je to za tebou,netrap se tím tolik..Snaž se být co nejvíc v pohodě a koukej na to hezké co tě čeká,to je důležité,hm? 😉

jimmy1
7. zář 2011

@caricia1 jj ale nevím jestli se těším nebo mám strach 😝 asi od každýho trochu 🙂

sajab
7. zář 2011

@caricia1 Vždyť já vím 😖 ale je to dost těžké, když mi řekne ještě tohle,už jsem s tím byla celkem smířená ale tohle mě vrací na začátek.

caricia1
7. zář 2011

@jimmy1 Jen se těš 😉 😉

caricia1
7. zář 2011

@sajab To samozřejmě chápu,mě z toho jde mráz po zádech. 😒

sajab
7. zář 2011

@caricia1 Je mi z toho pěkně zle,doufám, že toho nebude ještě víc. Další podpásovky bych už nemusela unést ☹ Díky té touze po mimi už teď jsem na hranici bláznoství 😢 😖

caricia1
7. zář 2011

@sajab Rozumim ti.Neboj,máš už vybráno!Ted už tě čeká jen to hezké,uvidíš! 😉

sajab
7. zář 2011

@caricia1 kéžby jsi měla pravdu 😅 Jinak mě mají na krku v Bohnicích nebo Kroměříži 😒

caricia1
7. zář 2011

@sajab Ale copa by tam s tebou dělali,to je jasný že mam pravdu 😉

sajab
7. zář 2011

@caricia1 No co by, zavřeli na samotku a nechali ať si tluču hlavou do zdi, stejně je mají vypolstrované 😉

caricia1
7. zář 2011

@sajab to by nebyla asi moc velká zábava 😀

sajab
7. zář 2011

@caricia1 😀 asi né, no. Ale aspoň by mě to tak nebolelo. 😉

caricia1
7. zář 2011

@sajab každopádně to doma nezkoušej 😀 😉

cuddle
7. zář 2011

holky lezela jsem, ale mela jsem a mam porad takovy tlak v podbrisku, ze usnout proste nejde, ted jsem sla na wc a vypadl ze me krvavy kus ☹ , takze tak no asi nakonec embryjko vyslo samo a mozna ani revizi nebudu potrebovat, jsem zvedava co mi zitra reknou, je mi pekne zle, nevite jestli si muzu vzit nejaky agolutin nebo neco takoveho?

mufinka26
7. zář 2011

@cuddle mňamkaaaaaa 😀 teda ty si kuchařinka 😀
tak sme přijely ze školy a rovnou sme udělaly malý nákup, na to, že sem většinu dřepěla v autě, tak si přijdu, jak když sem ušla 100km, očíčka sotva držím 😅