Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

jimmy1
8. zář 2011

@cuddle to mě mrzí, myslela jsem na tebe... drž se teď, pěkně to odsmutni a pak vzhůru do dalšího boje. Ať ti to příště vyjde.

daphney
8. zář 2011

@cuddle je mi to líto, opravdu moc ☹ ☹ ☹ nevím co říct, snad jen, že vše zlé je k něčemu dobré... jsi o krok před náma a to v tom, že se miminko uchytlo a alespoň chvilku udrželo... přeji ti aby jsi našla sílu a novou energii a kdyby se ti povedlo najít něco, čím se dá zaměstnat mozek od myšlenek na těhu, určitě dej vědět i mě 😉 budu ráda když někdy nakoukneš nebo přijdeš na pokec... až budu mít něco co bude stát za řeč,písnu do do IP
Měj se hezky a hodně štěstí 😵

caricia1
8. zář 2011

@cuddle Mrzí mě to..Hlavně se nevzdávej,ale to ty nebudeš vid?Odpočívej ted,to je moc důležité a snaž se opravdu na to myslet minimálně ☹ zlatíčko.

daphney
8. zář 2011

ach jo, tak dneska tu bude smutno ☹

caricia1
8. zář 2011

@daphney nejsou to dobré zprávy.. 😒

daphney
8. zář 2011

@caricia1 to rozhodně neee, tolik jsem jí to přála, kde je nějaká spravedlnost??? Proč někdo otěhotní aniž by chtěl, pak podstupuje UPT a někoho potkává tohle 😒

caricia1
8. zář 2011

@daphney To je otázka kterou si tady klademe všechny..Je to nespravedlivý 😒

vannilie
8. zář 2011

@caricia1 ahojky

vannilie
8. zář 2011

ahoj vsem zenuskam

vannilie
8. zář 2011

cuddlicko moc me to mrzi

mufinka26
8. zář 2011

@cuddle ahoj zlatí, to mě strašně moc mrzí ☹ je to strašně nefér. úplně chápu, že sem ted moc často chodit nebudeš, alespon se hodíš do pohody a budeš nabírat síly na další snaženíčko. Ještě jednou mě to moc mrzí ☹

daphney
8. zář 2011

@caricia1 jo fakt je, ale asi se tímhle nesmíme zaobírat...takže nějaké veselejší téma... napadá tě něco?

daphney
8. zář 2011

@mufinka26
@vannilie ahoj holky

caricia1
8. zář 2011

@daphney MAM HLAD 😀

caricia1
8. zář 2011

Ahoj holky 😉
@mufinka26
@vannilie

cuddle
8. zář 2011

@jimmy1
@mufinka26
@vannilie
@daphney
@caricia1 holky dekuju, drzte se tu , urcite na Vas sem tam kouknu jak se Vam dari!

mufinka26
8. zář 2011

@daphney ahojky, tak sem se konečně dostala na net. byly sme pro mladou ve škole a rovnou sme se stavily v metropoly na zličíně, zítra má svátek, tak sme si zašly na obídek a potřebovaly sme nakoupit zimní botky, teda největší práci sehnat boty sme měly pro muže, byl horší jak ženská 😀 ale nakonec k naší spokojenosti máme zimní botky všichni tři 😀

mufinka26
8. zář 2011

@caricia1 ahoj holka, ty máš zase hlad??? 😀 😀 😀

daphney
8. zář 2011

@cuddle hlavně ty se drž!!!!!!!

caricia1
8. zář 2011

@mufinka26 Mám,uplně se stydim,ale mam 😀 Cos měla k obědu?NE!Radši mi to neřikej nebo tě zas nebudu mít ráda 😀 😀 😀

mufinka26
8. zář 2011

jinak holky blíží se moje hodinka, šla bych chrupat 😅

daphney
8. zář 2011

@caricia1 hele jestli zase začnete o jídle, vypínám pc a jdu domů!!!!!!! 😀

@mufinka26 není ještě brzo na zimní botky? já se o víkendu chystám provětrat ještě plavky 🙂

caricia1
8. zář 2011

@cuddle Doufám že od nád neodcházíš na stálo 😉 Bylo by nám smutno

mufinka26
8. zář 2011

@caricia1 a tys mě někdy neměla ráda??????? 😠 😀 ale já ti to stejně řeknu, dělala sem kuřecí polívčičku z písmenkama, domácí 😀

caricia1
8. zář 2011

@daphney No já mam hlad nu??Tak holt si vemu do ruky rohlík 😀

mufinka26
8. zář 2011

@daphney když my máme problém, že pak nejsou ty co bysme chtěly v našich velikostech víš. 😅

caricia1
8. zář 2011

@mufinka26 Jo polívčičku..Domácí.. 😅 a co já?Já holt si dam ten rohlík 😀 😀 😀
A co se týče chrupkání tak laskavě sklidni hormon takhle brzo 😀 😀 😀

mufinka26
8. zář 2011

@caricia1 já za to nemůžu to dělá ten utrouš, sem jak praštěná 🙄 ale kvůli tobě to vydržím a budu tady stebou 😀

caricia1
8. zář 2011

@daphney prosim tě ty jsi ještě v práci??Neni ti to už blbý?? 😀 😀

daphney
8. zář 2011

@caricia1 hmmmm obyč rohlík tak ten bych si taky dala, bezlepkové srač.... mi už lezou krkem, ještě že můžu čokoládu 😀
@mufinka26 tak v tom případě jooo, možná to není špatný nápad poohlédnout se po botkách už teď, taky potom mám problém