Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
9. srp 2011

@daphney Tím, že manžel dělá údržbáře na karlově náměstí, tak sme nějak automaticky šly do Apolináře, je fakt, že sem tam chtěla itak 🙂 strašně dám na první dojem a tam byly strašně příjemní a stále jsou 😀

marca22
9. srp 2011

@daphney Já z osobní zkušenosti státní CAR nedoporučuji,chodíme také do Gennetu a jsme maximálně spokojení

@mufinka26 to je pravda,také to takhle beru,ale nikdy se nestane to že bych otěhotněla spontánně,vždycky budem závislí na doktorech,to je děs 😒

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 to máš pravdu... Já mám sice první sluníčko zcela spontáně, ale taky my bylo šestnáct, zaplatpánbůh, že sem si ji nechala 🙂 Jinak my už možnost přirozeně počít taky nemáme.. mě vůbec nedozrávají vajíčka, pomalu se ani netvoří 😒

marca22
9. srp 2011

@mufinka26 Ale při stimulaci hormony to funguje ne?

daphney
9. srp 2011

@marca22 souhlasím s mufinkou26, podíl dárky ně na miminku je cca 1 mm, váhu netuším.. tak odhaduji velikost vajíčka... podít tvůj + manži je...
řekla bych žeprůměrná velikost mimča při narození je asi 3500g - 51 cm
děleno dvěma 😀
takže tvůj podíl na miminku je 1750 g - 25,5 cm a to je teda pořádný rozdíl 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
9. srp 2011

@marca22 a kam jsi chodila do státního CARu? a proč si tam byla nespokojená, pokud se můžu zeptat

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 to jo, ale jedině při IVF hormonech, zkusily mi dávat clostík a to vůbec nezabralo... Naštěstí sem reagovala dobře aspoň tak... když neberu utrogestan nebo proveru tak vůbec nemám menstruaci 😒 jujted sem četla ty podíly.. vidíííš prostě stejně je největší část na tobě 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
9. srp 2011

Jinak holky musím se vám přiznat, včera, když sem šla z CARu tak sem si pro štěstí koupila nádherný dupačky pro miminko 😅 😅

daphney
9. srp 2011

@mufinka26 nakupování pro štěstí jen schvaluji, také ho praktikuju 😀 a občas neodolám, když je něco ve výprodeji, nebo se mi to extra líbí... takže za ty dva roky, máme schovanou ve sklepě celkem slušnou výbavičku 😀

maky30
9. srp 2011

ahoj holkyyy, teda tady je rej 😀 vidím že vás tady hodně přibylo, všechno zdravím.. pročetla jsem si a čučím na ty naše osudy 😒 holky a nevíte náhodou jestli tady na zlínsku je nějaký státní CAR? my chodíme do zlína a jsou to taky pecky, přemýšlím kde na to budeme brát, v září nás čeká první IVF

mufinka26
9. srp 2011

@daphney 😀 😀 😀 aspon, že v tom nejsem sama 😀 😀 😀 akorád se začíná zapojovat do týhle mánije i manžel, takže to abysme měli dvojčata, ne-li trojčata na ty věci 😀 😀 😀

maky30
9. srp 2011

@mufinka26 ahoj mufinko 🙂 chápu ty dupačky... já jsem si loni koupila žlutou pidi-čepičku a mám ji schovanou v ložním prádle, vždycky když uklízím tak ji najdu 🙂

mufinka26
9. srp 2011

@maky30 Ahojky 😀

marca22
9. srp 2011

@daphney Chodila jsem k Apolináři a byli na mě akorát nechutní že jsem mladá,spokojená jsem byla jen s 1 doktorkou,jinak děs,sestry mi třeba zapomněly píchnout injekci,o všechno jsem si musela řikat,pak nám udělali to s tím ICSI,opu bez té narkózy jsem taky postupovala tam a když už se tedy vědělo že potřebuju darovaná,řekli mi ať seženu dárkyni a dostanu je za 3 měsíce,jinak se čeká 2 roky,já jí tedy přivedla a vůbec se mi neozvali,nejspíš je dali někomu jinému,několikrát se mi stalo že jsem se objednávala,když jsme tam pak přijeli,nechtěli mě vzít že nejsem objednaná,přišlo mi to tam chaotické a že měli ve všem zmatek a ještě 1 věc,nechtěli mě vůbec poslat na žádná vyšetření aby se potvrdilo že jde o předčasnou menopauzu a z jakého důvodu k ní došlo a kdybychom tam IVF z darovanými vajíčky podstoupili tak by stejně nejspíš nevyšlo,my bychom vyplázli akorát 8000 a 2 pokusy z pojišťovny k ničemu,protože mi v gennetu udělali všechna vyšetření a zjistilo se z imonologie a krve že mám protilátky které brání otěhotění,k tomu trombofilní mutaci,takže budu brát od stimulace prednison a anopyrin,takže já jsem ráda že jsme přešli jinam i když nás to bude stát víc peněz. Omlouvám se za román 🙂

mufinka26
9. srp 2011

@maky30 😀 😀 kromě těch velkých věcí, jako kočárek, vanička, postýlka máme doma všechno 😅 😅 Hodně toho mám po Dádulce, ale spousta jsou nově nakoupené věcičky... 😀 😀 😀

marca22
9. srp 2011

Holky na mě nemáte,já už mám plnou krabici oblečků 😀 jsem magor

maky30
9. srp 2011

@marca22 uff tak to je opravdu "profesionální" přístup.. když to tak čtu, asi je lepší chodit do soukromého i když to stojí více peněz, to my jsme se zatím s ničím takovým nesetkali, ve Zlíně jsou fajn.. a OPU bez narkozy si fakticky nedokážu představit 😕 jak dlouho to trvalo?

maky30
9. srp 2011

@mufinka26 všechno se bude hodit, uvidíš 😉

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 Tý jooo to si mi dala, já tam chodím taky 😒 ale zatím v pohodě... Je fakt, že když se nám to tam nepovede i při 3.IVF přemýšlíme, že bysme změnily CAR, ale to je daleko zatím sme spokojeni 😉

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 kdyžtak se podívej do mého alba 🙂 mám tam vyfocené věcičky 😀

marca22
9. srp 2011

@maky30 opu? Tak 5 minut i d dezinfekcí,ta byla nejhorší,to vyplachování,zavádění těch nástrojů víte kam,no to bylo horší než to samé probodnutí té poš. stěny

daphney
9. srp 2011

@maky30 čauky, no co já vím, tak většinou CAR je v nějaké velké nemocnici která má i svou porodnici, poptala bych se tady na koníkovi, nebo u vás na gyndě

maky30
9. srp 2011

@marca22 úplně mně z toho naskočila husí kůže 😖 nechápu, jak můžou ty ženské tak trápit 😢 ale je pravda, že člověk pro mimi vydrží všechno.. v tomto je ženská nepřekonatelná

maky30
9. srp 2011

@daphney zkusím se mrknout na net.. ale potom co tady napsala marca už mě přešla chuť 😀 podstupovat takové procedury zaživa mi přijde jako masakr

marca22
9. srp 2011

@mufinka26 wau dobrý 🙂 tak já mám zatím jen ty oblečky 🙂

mufinka26
9. srp 2011

@maky30 souhlasím, v tom sme nejlepšííí 🙂

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 říkám sem poloviční blázen z toho 😀 😀 😀 😀 ale spousta věcí je po Dádě...
Holky, už by mohlo být září ne??? 😀 😀 😀 😀 😀

marca22
9. srp 2011

@maky30 tak ono samozdřejmě když máte více foliklů tak to je s narkozou a více jak jeden bez narkozy opravdu nedoporučuju,kdyby mi to měli udělat ještě jednou,asi bych jim z té kozy utekla 😉

caricia1
9. srp 2011

Holky co je to NATIV??

maky30
9. srp 2011

@mufinka26 brala bych září jasan!!! 😉 stejně ten srpen stojí za prd, toto není léto! sice tady u nás ve Zlíně začalo lehce svíti sluníčko, ale jinak mi to celé přijde jak upršený podzim, ani jsem nestihla jít letos na koupák 😒