Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
9. srp 2011

@mufinka26 já bych právě chtěla dvě.Na těch trvam.A zmrazený mam tři.Tak uvidíme 😉

caricia1
9. srp 2011

Jdu do krámu,budu tu za pul hodinky ju 😉

mufinka26
9. srp 2011

@caricia1 tak kup něco dobrýho 🙂 já sem zavítám zase odpoledne, musím uklízet, zítra čekáme návštěvu 🙂

marca22
9. srp 2011

Ahojky,holky bolí ten ET nebo ne? Nějak mě to vždycky minulo 😒

caricia1
9. srp 2011

@marca22 Ahuj,mě to nebolelo vůbec...Vubec nevim jak a byly tam 😀 😀

daphney
9. srp 2011

@mufinka26
neboj dobře to dopadne a když ne tak šupky mrcho sem...pak naroste pořádná podestýlka pro ty tvé nanučky 😀 dárky pod stromeček??? hele to je fajn nápad,jak se zaměstnat...jdu na toooooooo 😀
@caricia1 to mě mrzí... co na to říct, snad jen,pozitivní myšlení a budeme si vzájemně držet palečky 😉 😉 😉 a ať jsou sněhuláčci bojovníčci a líbí se jim u mamči

jdu si koupit čokošku ať zaženu chmury ☹

marca22
9. srp 2011

@caricia1 Tak to je dobře,mě dělali OPU bez narkozy a od tý doby se bojim 😕

daphney
9. srp 2011

@marca22 bez nakrozy???? to snad neeeeee.... já mylslela,že se to nedělá 😒

caricia1
9. srp 2011

@daphney Oni se udrží,nám všem 😉 😉 😉

caricia1
9. srp 2011

@marca22 ccoooo???To se taky dělá?? 🤐

marca22
9. srp 2011

@daphney Když má někdo jen 1 folikl tak se to dělá,jinak by mi OPU ani neudělali

marca22
9. srp 2011

@caricia1 jj,stejně to bylo zbytečné,protože nám dr. doporučila abychom ho nechali oplodnit ICSI aby to bylo prý pojištěné,ale už nám nikdo neřekl že aby se to mohlo tou metodou oplodnit tak musí být to vajíčko zralé,což nebylo a nedalo se oplodnit,kdybychom ho nechali normálně ve zkumavce,mohlo by ještě dozrát 😖

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 teda, bez narkozy, to bych asi nevydržela 😅

mufinka26
9. srp 2011

nějak mě tenúklid neba 😅

marca22
9. srp 2011

@mufinka26 no pokud by to pro tebe byla poslední naděje jako pro mě,vydržela bys 😉

daphney
9. srp 2011

@marca22 a není nějaká léčba na podporu dozrávání vajíček? psala jsi že máš AMH nízké, nevím sice kolik je hranice, ale mě dr. řekla, že ho mám zase moc vysoké, že je u mě velké riziko hyperst.syndromu 😒 a že to bude težší s tou stymulací ...jednou jsem měla clostík od své dr na gyndě a měla jsem asi 7 folíků...

daphney
9. srp 2011

@mufinka26 děláš doma generálku??? klidně se můžeš stavit i u nás,tam by to bylo taky třeba 😀 naštěstí máme jen 2kk 🙂

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 to máš pravdu, vydržela sem už toho spousta, tak tohle bych vydržela taky 😉

daphney
9. srp 2011

@marca22 to je pravda, vydržela... ženská vydrží víc než kůň 🙂

mufinka26
9. srp 2011

@daphney to sme měly taky, akorád před třema měsícema sme se přestěhovaly do 3+1.. Co sem doma tak dělám snad generálku obden 😀 naštěstí je mladá u babičky na prázdninách tak tu aspon chviličku uklizeno zůstane 😀 😀 😀 teda dokud nepřijde manža z práce 😀 😀 Zítra má přijít kamarádka z manželem a dětma, maji dva malý raubíře, tak to bude byt vzhůru nohama 😀 😀 😀

daphney
9. srp 2011

@mufinka26 tak to budeš mít doma veselo 😀

marca22
9. srp 2011

@daphney u mě už není,všechno jsme zkusili,AMH mám 0,01 normální je od 2 do 5 a nejspíš ty vajíčka co mi zbývají nebudou ani kvalitní,takže lepší než do mě cpát vysoké dávky hormonů pořád dokola a zbytečně je vzít si ta darovaná,prostě to vzdávám

daphney
9. srp 2011

holky, chci se zeptat.... je to trochu blbá otázka... ale jak to zvládáte finančně??? nás teprv čeká 1 IVF a když jsem to předběžně spočítala,byla to celkem perda 😒 Příťa má normální práci, já bych řekla taky, byt máme na hypotéku 2kk, ale nežijeme si špatně, asi takový průměr... každý rok dovča u moříčka, pěkné auto... ale stejně si nedokážu představit, že to podstoupíme několitrát, co se financí týče 😒 😒 😒

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 nevzdáváš, to takhle neber 🙂 bojuješ, ikdyž z darovanýma vajíčkama, ale bojuješ 😀 Moje kolegyně z práce musí mít taky darovaná vajíčka, ona je už totiž bohužel od svých 23.let v přechodu.

mufinka26
9. srp 2011

@daphney no finančně je to docela pecka 😒 A to navštěvujeme státní CAR Takže ty ceny jsou o dost přijatelnější, zatím sme celkově platily 8000kč .. v tom mám zamražení a cenu za KET a doplácela sem si hormony.. K nám se naštěstí naklonilo trochu štěstí, jelikož sem dědila po pánovi, kterýho sem ani neznala, byl to otec mojí mámy, ale ta už taky nežije. takže to automaticky padlo na nás na vnoučata, takže si z toho budeme moci zaplatit, alespon něco v CAR.. kdyby to náhodou nevycházelo 😅

daphney
9. srp 2011

@marca22 já to nechápu... v tvém věku... kdyby ti bylo o 20 let víc, neřeknu, ale takhle... naštěstí existuje možnost darování,díky bohu za ní...

marca22
9. srp 2011

@mufinka26 já jsem v přechodu od 20,připadám si jak kdybych byla na odpis ☹

marca22
9. srp 2011

@daphney přesně tak

daphney
9. srp 2011

@mufinka26 taky už jsem vzažovala státní CAR, no uvidíme jestli nám v gennetu umožní IVF v nativu

mufinka26
9. srp 2011

@marca22 kočko to vůbec nesmíš takhle brát... Sice budeš mít darovaná vajíčka, ale budeš to TY kdo miminko odnosí pod srdíčkem, budeš to TY, která ucítí pohyby... Porodí toho človíčka... Budeš to TY kdo uslyší to krásné slůvko MÁMA 😀 😀 😀 😀 Nejsi na odpis si bojovnice 😀 ikdyž to možná tak nebereš, sposta jiných žen by to vzdala a nezkusila by ani ty darovaná vajíčka 😀