• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@marca22 Ale ony budou vaše!!!!! :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz
@marca22 Budeme stimulovat společně. Také bych měla začít příští měsíc :slight_smile: Zdržela to genetika :unamused: V pátek jdu na hematologii, tam řeknou jak dál.
8. srp 2011 ve 21:45  • Odpověz
@vannilie Říjen. Snad...
Dobrou noc :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz
@sal80 Tak jasně že budou naše,ale geneticky pouze manžela a dárkyně. Po mě bude takové jak ho vychovám ,ale ne vzhledově to by mi musela být dárkyně hodně podobná :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:47  • Odpověz
@sal80 A na té genetice ti něco našli? My byli v červenci,také ještě nemáme výsledky ale jelikož to vajíčko neponese mé geny tak je to prý jedno a čekat se nemusí.
8. srp 2011 ve 21:49  • Odpověz
@marca22 Ale to ona je. Jste stejné typy. Jinak by Ti její vajíčka ani nedali. Má švagrová je dárkyně :slight_smile: Něco málo o tom vím :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:53  • Odpověz
@marca22 U mě je to o mutaci genu, který způsobuje trombozu. Hrozí časté potraty :frowning2:
8. srp 2011 ve 21:54  • Odpověz
Typy ano,to znamená stejná barva vlasů,očí a kr. skupina to je vše :wink:
8. srp 2011 ve 21:57  • Odpověz
@sal80 jj vím,mám to taky
8. srp 2011 ve 21:59  • Odpověz
@marca22 Ano, ano :slight_smile:
Holka, Ty toho teda máš :frowning2:
Markétko, jdu spát. Musím, abych ráno vstala do práce. A Ty mazej taky...ať máme sílu tvořit postýlku pro miminka :slight_smile:
8. srp 2011 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ranko,
koukám,tady se to ale rozjelo, za těch pár hodin co jsem tu nebyla :grinning: Srdečně vítám nové spolubojobnice a přeji nám všem hodně sil ve společném boji za //
Až bude chvilka dočtu, ale teď musím makati :frowning2:
9. srp 2011 v 07:42  • Odpověz
ufffff dočteno, teda koukám, že když čtu vaše ne zrovna radostné osudy,trochu se stydím, že tady pořád naříkám, že už chci ty svoje vysněné // a že už je na mě určitě řada :confounded:
Dneska jsem měla celkem fajn náladu, teda než jsem se dozvěděla,že další spolupracovnice je v tom a bez nějakého velkého snažení :frowning2: Přeju jí to, ale taky trochu závidím a pocit nespravedlnosti převažuje, proč zase někdo jiný.... proč to někomu jde jak po másle a jiný i kdyby se na hlavu postavil,tak nic :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. srp 2011 v 08:58  • Odpověz
@daphney dobré ránko i tobě... ty pocity nespravedlnosti co máš, to je normální... :wink: já mám to samí. čím se víc blíží zítřek tak jsem nervozní... hlavně co ta krev, aby tam nebylo něco špatně :unamused: No ale konec pesimismu :grinning: musíme myslet pozityvně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě dneska PPL přivezly první várku vánočních dárečků.. asi to dělá to počasí pitomí, ale já už normálně regulérně myslím na vánoce a co komu je potřeba koupit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2011 v 09:13  • Odpověz
Přeji dobré ranko :wink: :wink: :wink:
9. srp 2011 v 09:20  • Odpověz
@caricia1 tobě taky dobré ránko, tak co, už máš výsledky z krve? nebo se teprve chystáš?
:grinning:
9. srp 2011 v 09:26  • Odpověz
@mufinka26 Byla jsem už včera protože jsem krvácela..Potrat v ranné fázi..V září KET
9. srp 2011 v 09:27  • Odpověz
@caricia1 oj to mě mrzí :frowning2: tak to budeme bojovat spolu, já se dozvím zítra verdikt, jestly se my bude KET rušit.. podle krve, ale doktor říkal, že na 90% se zruší, takže ho budu mít v září :slight_smile:
9. srp 2011 v 09:30  • Odpověz
@mufinka26 Proč by ti ho rušili??
9. srp 2011 v 09:35  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak jsem jen tak nakoukla a musela jsem dočítat 3 stránky,vy teda řádíte :grinning: :grinning:
@caricia1 Teda ten tvůj bývalí je pěkný hajzl,udělal to schválně nebo nechtěl? :angry:
@daphney Moc dobře znám ten pocit, když ti někdo s okolí oznámí těhu. Já ten nejcitlivější dostala loni k vánocům od té skorošvagrové :angry: :frowning2: Super dárek,že?
9. srp 2011 v 09:37  • Odpověz
@sajab Chtěl..Ale to už je pryč..Už mi to ani nijak nepřijde
9. srp 2011 v 09:38  • Odpověz
@caricia1 To snad není možné :angry: Svět je plný takových hovad!!!!!!! doufám, že za to byl náležitě potrestaný!
9. srp 2011 v 09:40  • Odpověz
@sajab Nebyl,ještě skoro pul roku poté jsem s ním zustala.
9. srp 2011 v 09:42  • Odpověz
@caricia1 sliznice sice byla dost veliká, ale prý ve špatnym stavu, vypadalo to jako bych už byla před MS.. tak nevím, já se v tom tolik nevyznám, pan doktor říkal, že to může být tím, jak sem měla poz. těhu test a pak při MS sem se mohla špatně vyčistit od sliznice :angry: no nechám se překvapit... někdy mi přijde, že ten nahoře chce abysme si to pěkně vyžraly se vším všudy :angry:
@caricia1 Tomu se říká odaha :confounded:
@mufinka26 To máš pravdu!! :grinning: A jaké máte mrazáčky?
9. srp 2011 v 09:43  • Odpověz
@sajab Tomu se říká blbost :grinning:
9. srp 2011 v 09:43  • Odpověz
@caricia1 I tak se to dá říct :grinning:
9. srp 2011 v 09:44  • Odpověz
@caricia1 máme ještě dva a prý jsou velmi dobrý kvality, když je zamražovaly, to sme ale měli všechny a při prvním KET nám rozmrazovaly tři, jedno to vzdalo, jedno bylo slabší, ale to další bylo ok... No uvidíme, jak se nám pak bobšci rozmrazíí :grinning: já jim věřím :grinning: akorád, kdyby chtělo takhle spolupracovat i tělo :grinning:
9. srp 2011 v 09:46  • Odpověz
@mufinka26 Hele a oni na KET rozmrazí všechny s tím že pak se uvidí anebo jem počet jaký chces na transfer-ovšem to ze dvou jedno klidně vzdá tak ti zbyde jen jedno...Nebo jak je to??
9. srp 2011 v 09:47  • Odpověz
@caricia1 mi chtěly zavést dvě, proč rozmrazily tři netuším, možná tušily, že to může jedno vzdát, prý se to stává, přeci jenom maji více zkušeností :grinning: ted nám zbyly dvě tak počítám, že rozmrazí obě a uvidíme, bud se obě zavedou, nebo když to to jedno vzdá, tak zavedeme jenom jednoho :grinning: :grinning: to už je pak na osudu :grinning: :grinning: při prvním ET nám zaváděli taky jenom jedno :slight_smile:
9. srp 2011 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.