• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@sal80 my začali v 19 a čeká mě 3. IVF s darovanými vajíčky,protože už mi nefungují skoro vaječníky a nedostanou ze mě žádná kloudná vajíčka,už mi jich zbývá hodně málo podle AMH
8. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz
Jsem si sem dala fotku...ta holčička s dlouhým vláskem vpravo a vlevo mi není moc podobná :grinning:
8. srp 2011 ve 20:51  • Odpověz
8. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz
@vannilie Tak ještě zůstaň :slight_smile:
Kam jdete? My do KV :slight_smile:
8. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz
ALE MY SE NEVZDAME HOLKY
8. srp 2011 ve 20:53  • Odpověz
@sal80 my jezdime do zlina
8. srp 2011 ve 20:53  • Odpověz
@marca22 To je nemilé, ale hlavní je, že se na to přišlo brzy :slight_smile: Určitě se podaří a i Ty se tu s námi budeš bavit o jménech :slight_smile:
Máš dárkyni?
8. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz
@vannilie To je jasné, že ne. Mám už připravené jména :grinning: A můj muž taky. Oznámil mi, že spodní hranice potomků jsou 3 :grinning: Truhlík...já se modlím alespoň o jediné :slight_smile: (vlastně o dvojčata, ale pšt :grinning:)
8. srp 2011 ve 20:55  • Odpověz
@sal80 jo ja bych take brala dvojcata.a je to pri jednom.jake mas jmena
8. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz
8. srp 2011 ve 20:59  • Odpověz
To já bych ráda dvojčata. Ale dětí bychom chtěli opravdu víc :slight_smile:
Jména? No...nejsme zastánci pouze českých jmen, takže to vidíme na nějaká kosmopolitnější :grinning: Já bych moc chtěla Matyldu, ale nějak to nesklízí úspěch :grinning: Musím na něj opatrně a takticky :grinning: A jaká jména chcete u vás? :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:00  • Odpověz
@sal80 právě že se na to přišlo pozdě,2 roky to nikdo neřešil,pak už bylo pozdě na stimulaci,už jsem nereagovala. Jména už máme a dárkyni nám sehnali v CARu na září. :slight_smile: Jinak jsme na tom podobně,chtěli bychom teď dvojčátka a za pár let, ještě tak jedno,tak uvidíme jak to nakonec dopadne :wink: Jména už máme taky vybraná :zipper_mouth:
8. srp 2011 ve 21:00  • Odpověz
@sal80 jo to verim.ja bych take brala dvojcata.me se libi adelak,terezka,katerina,a ella.a klucici jirik,martin,petr,filip
8. srp 2011 ve 21:02  • Odpověz
Tak u nás vede Kristýnka,Deniska,Adrianka pro holčičku,Davídek,Filípek a Kubíček pro chlapečka :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:06  • Odpověz
@vannilie Můj brácha má Ellu. Je to nádherné jméno :slight_smile: U nás se o jménech moc nebavíme, ale už jsme se bavili a vítězně zatím zní Jasmínka, Kryštůfek, Anička, Jonášek, Tobiášek a Tea. Všechno je ale ještě tak daleko... :unamused: Někdy si říkám, že stále jen čekám :frowning2:
8. srp 2011 ve 21:08  • Odpověz
@sal80 jo to je fakt jen cekame.snad se dockame.jenze ella nevim protoze segra maji emmu
8. srp 2011 ve 21:10  • Odpověz
@marca22 My chceme jména, která ještě v rodině nemáme. A všechny, které tu píšete už u nás jsou. Jsem jediná bezdětná. Pak už jen 18.letá dcera sestřenice, která mám teď půjde do čtvrťáku :slight_smile: Tak snad mě nepředběhne i ona :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:11  • Odpověz
@sal80 ale me se libi tobiasek a tadeasek
8. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz
@vannilie No a? Emmička a Ellinka....tozní při volání jinak :slight_smile: Já naší Elče říkám od narození Lizinko, Lizy, Lízoa tak :slight_smile: Láskyplně, to se ví :slight_smile: Jsou jí tři :slight_smile: Když jí řeknu Ellinko, tak mě opraví, že je přeci moje Lízinka - láska :grinning:
8. srp 2011 ve 21:14  • Odpověz
@vannilie Tadeáš také zazněl :slight_smile: Tomáš (muž) je ale typický praktik. Bude řešit jména až nastanou :slight_smile: To jen já ujíždím. Ale když...jsem typicky natěšená a netrpělivě tikající ženská :grinning:
8. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz
@sal80 jo ja take resim jmena ikdyz je hodne brzy.ale co uz.my jsme takove :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:19  • Odpověz
@vannilie Jo, jo :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz
@sal80 myslim si že není nic předčasné,dítě bude tak jako tak,je to jen otázka času
8. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz
@marca22 To je milé vysvětlení :slight_smile: Kdy jdeš na třetí IVF? :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz
8. srp 2011 ve 21:35  • Odpověz
@sal80 a vy jdeet kdy na ivf
8. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz
holky pro dnesek se loucim
8. srp 2011 ve 21:38  • Odpověz
dobrou noc :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:38  • Odpověz
@sal80 za měsíc začínám stimulovat sliznici a ET by nás čekal na konci září,v říjnu mám narozky,tak doufám že bude dáreček v podobě //
Nám to je třeba osobně jedno,děláme to pro nás nejrychlejší,já vždycky říkala že bych chtěla 1 dítě své a druhé adotovat,své bylo prioritou,to už teď neplatí,protože své mít nemůžu,dělohu mám zdravou tak doufám že alespoň o to těhotenství nepřijdu,v těhotenství si vytvořim k tomu dítěti/dětem vztah,porodím je,budou prostě moje,kdyby byla pro nás adopce méně složitá,šli bychom i do ní,ale s našimi požadavky by to bylo na dlouho. Já mám štěstí že jsem našla fajn chlapa který není sobec a jestli budu děti jeho biologické nebo ne je mu uplně jedno,děti miluje stejně jako já a je jedno jestli naše nebo "cizí"
8. srp 2011 ve 21:40  • Odpověz
@vannilie Koukám, že se Ti chce do postele asi jako mně :grinning:......vůbec :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.