Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
22. zář 2011

@daphney Ahoj. Jo, jo...není lehké přestat myslet na miminko 😒 , ale zase, na druhou stranu, alespoň budeme připravené, až co nevidět přijde 🙂 No ne? 😀
Já už začala a......už jsou mi malé kalhoty 😖 ☹ 😒 😢

daphney
22. zář 2011

@sal80 a co máš za léky? pomatuji si, že jsi měla mít dlouhý protokol... myslím, že jsem připravená víc než dost 😀 malé kalhoty? v tom případě budu já chodit v teplákách... už teď je mi všechno obečení jen tak tak 🙂

mufinka26
22. zář 2011

@daphney ahojky, tak to je super, že budeš zachvíly začínat se stymulkou 😀 jo holky, zachvíly se to tady bude hemžit těhulkama 😀

mufinka26
22. zář 2011

@sal80 to sem měla při stymulce úplně to samé, naštěstí bylo teplo, tak sem nosila sukni na gumičce 😀 a bude hůř, počkej tak za šest měsíců, to se už budeš pěkně kulatit 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
22. zář 2011

@mufinka26 už bay to bylo 😀 tvůj optimismus je obdivuhodný, kam na to holka chodíš???

mufinka26
22. zář 2011

jinak dobré ránko všem 😀 hlásím, že sem dneska byla na krvi v CARu a zítra po 13:00 hodině si mám volat na výsledek 😀 Jinak sme už domluvený, že až dorazí mrcha, nejspíš v neděli, teda alespon doufám 😀 tak pokud půjde vše jak má tak bude KETík 13.10 😀 😀 😀 😀 štastná 13 tka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
22. zář 2011

@daphney je no já sem měla je ted docela depku, normálně i panickou hrůzu z tetsování, ale v pondělí se to zlomilo 😀 prostě test byl negativní já si víkend celý proplakala a ted mám další sílu a optimismus do dalšího boje 😀 😀 z mužem si děláme srandu, že si to za chvíly budeme všechno dělat samy 😀 😀 😀 😀 koupíme si domu mrazák a je to 😀 😀 😀 😀 přeci jenom, už tam jdeme po čtvrtý 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cuddle
22. zář 2011

@teruberi aha tak ja se pak nato poptam, jestli by nam to udelali nebo hradila pojistovna - pripadne co navrhuji, asi podle toho jak vyjde ten novej spermiogram, treba se manzel zlepsil 😉

katka1311
22. zář 2011

Ahoj holky hezký den vám přeji 😉

petrajda
22. zář 2011

ahoj holky, chtěla sem popřát dobré ráno,ale koukám na hodiny a ono je to trochu jinak 🙂 ...nejěka sem se v práci zažrala mnoho do práce a nevnímám nějak čas.

katka1311
22. zář 2011

@petrajda Ahojky jj,ten čas letí 😀

katka1311
22. zář 2011

@sal80 A jak se daří zlatoušku tobě?Jak pokračuješ se stimulkou? 🙂

petrajda
22. zář 2011

@mufinka26 😀 už jste mazáci 🙂

petrajda
22. zář 2011

@katka1311 ahoj, strašně.
A včera když bilo na deváto jsem se nějak podvědomě bránila té první injekci, taková trochu panika,ale už je to dobrý.

katka1311
22. zář 2011

@petrajda Jééé ty si včera píchla první?Gratuluji.A čím stimuluješ?

hotaska
22. zář 2011

@teruberi taky do Heliosu 😉 ........ pochopila jsem to tak, že pokud je fragmentovaná (poškozená) DNA tak má v sobě trhliny a těmi se ta látka dostane všude kolem. Pokud je DNA ok tak v ní trhlinky nejsou a tudíž svítí jen uvnitř. Ale je možný, že jsem to fakt špatně pochopila 😝

hotaska
22. zář 2011

@teruberi Každopádně myslím, že to není pro nás laiky až tak důležité........hlavní je, že to máte v pořádku 😀
U nás je situace trošku jiná.

efffkkkaaa
22. zář 2011

Ahojky, mohla bych se také přidat do klubu? 🙂 Nepodstoupila jste některá z vás v poslední době ET?Ja jsem dneska 6.den po a mimo bolavých prsou nemam žádné příznaky.Nechala jsem si zavést jen jedno embrijko.Myslíte,že jsem udělala dobře a že se chytne?Byla jsem tyď poprvé,tak nemam zkušenosti.Dík za odpověď...

cuddle
22. zář 2011

holky ahoj - histologie dle predpokladu negativni, dostala jsem zpravu, kterou mam dat v Caru taky tomu nerozumim, ale oni asi jo - no taky uz mam posledni 3 papiry k adopci, tak jim to v pondeli doplnim a v patek ta genetika, no uz at to mame za sebou, doufam, ze tam nebude nic hrozneho

petrajda
22. zář 2011

@katka1311 mám Merional na jednu dávku 6 ampulí 😀 Koňská davka tak trochu 😀

petrajda
22. zář 2011

@efffkkkaaa vítej . Mě ET teprve čeká,OPU budu mí taž příští týden.Ale už jedno nezdařilé ivf mám za sebou. Také jsme měli transferjen jednoho embryjka,ale jen proto že víc jsme neměli.Jinak bych určitě volila dvě.

mufinka26
22. zář 2011

@petrajda holka už si tak i přijdem 😀 😀 budu ti držet palečky at máte co nejvíc bojovníčků 😀

mufinka26
22. zář 2011

@efffkkkaaa ahojky vítám tě mezi náma, určitě si udělala dobře 😀 já nechávám zavádět taky jenom jedno 😀 😀 když se má chytit tak se chytí 😀

mufinka26
22. zář 2011

Já sem z tý krve byla tak paf, že sem usnula a spinkala sem až do půl jedný 😅 chudák manžel musel jet pro to naše dítko do školy sám 😅

petrajda
22. zář 2011

@mufinka26 děkuju,ale myslím,že budem rádi, když budem mít to jedno jako posledně,ale hip hip hurá,jen aby se pak ujmulo 😀
noco - hezky jsi se vyhajala a je ti určitě líp 🙂

mufinka26
22. zář 2011

@petrajda no jéje, pěkně sem chrupkala 😀 určitě se bobísek uchytí, taky věřím, že ten náš poslední co čeká ještě v mrazáku se stima ostatníma domluvil, že v tý zimě teda sám nebude 😀 😀 takže tenhle poslední se chytí 😀

hotaska
22. zář 2011

@petrajda teda to je vážně trochu koňská dávka 😀 já zatím setrvávám na 2 ....jsem zvědavá co bude následovat, zítra jedu na UTZ 😉

sal80
22. zář 2011

@daphney Ani mi nemluv. Koupila jsem si kalhoty v Alpině, takovou radost jsem z nich měla a ....jsem v nich narvaná jako vorvaň ☹
Zatím píchám jenom Decapeptyl. Úplně se děsím až přidám Menopur 😖

sal80
22. zář 2011

@katka1311 Ahoj kotě. Ani mi nemluv, zrovna tu řeším, že mi nejsou kalhoty - po T¨ÝDNU!!!!! ☹ ☹ ☹

petrajda
22. zář 2011

@mufinka26 no jasně..oni se totiž dohodli,že tě budou napínat a taky se jim to daří..takže ten poslední je určitě ten pravý 😉