Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?
baryla
3. říj 2011
Držím ti palečky. tentokrat to bude ok. I hvězdymají tetkom prej dobrou konstalaci-- je to dobrý čas na ivf.
baryla
3. říj 2011
musíme myslet pozitivně 🙂 🙂 🙂
vanule
3. říj 2011
@baryla vážně tak to budu napnutá jak kšandy jestli se konstalace potvrdí 😃
mufinka26
3. říj 2011
Aho holky dlouho sem tu nebyla 😉 tak ve středu mě už čeká ten UZ docela my to uteklo, ted jen abych slyšela jen dobré zprávy a 11.10 se nám ten poslední bojovníček v pořádku rozmrazil a držel se v bříšku celých devět měsíců. Jinak čekatelkám na testování držím moc palečky aby oběvyly // 😃
vanule
3. říj 2011
@mufinka26 držím palce ať je vše OK 😉
hotaska
3. říj 2011
@gambrinuska zítra budu vědět víc, to máme 5 den kultivace a výsledky PGD .....dám vědět jestli je to lepší než minule. Nám to přímo doporučovali, na náš problém PICSI jak dělané, tak uvidíme.
hotaska
3. říj 2011
@vanule IMSI je prosím co? Nač je to dobré?
baryla
3. říj 2011
Není to nahodou protržení obalu vajíčka? jet tak hadam.
vanule
3. říj 2011
@hotaska dle doktora vybere se jedna spermie do jednoho vajíčka. protržení obalu je asistovaný hatching 😕 ještě v těch zkratkách plavu, tak doufám, že to píšu dobře.
vanule
3. říj 2011
@hotaska každopádně zítra budu vědět víc, jdeme na ET
baryla
3. říj 2011
jojo diky už jsem na to koukala, sem to ja ale popleta. 😕
baryla
3. říj 2011
holky kolik vody vypijete při te stimulce? ja ty 2 až 3 litry a to si připadam že jsem pořad na wc. dnesak mi řikal sestřička je dobré dat těch 5 litrů. date to? :-|
mufinka26
3. říj 2011
@vanule držím palečky a brzy hlaš // 😃
gambrinuska
3. říj 2011
@hotaska iMSI je výběr spermií po mikroskopem který má hooodně velké zvětšení, že se opravduj vybere ta opticky nejdokonalejší
mě osobně víc táhne PICSI, ještě uvidíme
@hotaska držim moc palce 😉 , jsem zvědavá dost tomu věřim
vanule
3. říj 2011
@mufinka26 děkuji, ale zítra teprve zavadíme a 14dnů do testů je dlooohá doba. I když vím, že to uteče, tak jako tobě-už budeš zase v akci x-)
eva.u
3. říj 2011
@baryla ahojky,mě dělá problém dát i ty tři litry natož pět 🙂
baryla
3. říj 2011
Dobrou holky. |-|
hotaska
3. říj 2011
@vanule
@gambrinuska aha, děkuji za vysvětlení. No, nám by IMSI asi bylo prd platný. Taky jsem zvědavá, už začínám trošku nervóznět :-p a díky za palce 😉

@baryla po OPU mi říkala sestřička 3 litry a to mi hrozil OHSS .... měla jsem moc vajíček, zatím jsem v pohodě. Takže to asi vážně stačí.
hotaska
3. říj 2011
@petrajda tak jaká už máš po? 😉
teruberi
4. říj 2011
Ahoj holky, jsem doma z dovči, jak se máte? 🙂
teruberi
4. říj 2011
@hotaska Držím pěsti,ať vše dopadne na jedničku. Propáslas jsem to nejdůlečitější. Kolik jsi měla vajuch?Kolik se ti vyvíjí miminek? A jak se cítíš? O.K.? Myslím, že s PICSI to bude pohoda😉 Neboj
teruberi
4. říj 2011
JInak holky, já hlásím, že už jsem dostala mršku a že mě brzy čeká KET, nemůžu se dočkat, po tom všem... 🙂
teruberi
4. říj 2011
@baryla Ja jsem pila normalně, asi tak 3 litry a pohoda...
teruberi
4. říj 2011
@cuddle Tak uz se to blizi...jo,jo,pres svaqtky by to bylo naprd, aspon si je v klidu uzijes, kdyz do toho pujdes az v lednu, pekne odpocata po vanocich 🙂
teruberi
4. říj 2011
Halo, je tu nekdo ? :-N
petrajda
4. říj 2011
@hotaska už po 🙂 . Tak nakonec to bylo 6 folíků,z toho 5 oocytů a máme z toho 4 embryjka. To mi při tak malé úrodě přijde skoro jako zázrak. Metoda PICSI.
petrajda
4. říj 2011
@teruberi ahoj, jak bylo na dvoče? odpočinutá?
petrajda
4. říj 2011
@baryla já dám tak 4 litry. Jsem zvyklá hodně pít 🙂
hotaska
4. říj 2011
@teruberi taky máte mrazáčky po PICSI? Začínám mít obavy čeká nás PGD, dnes jsem měla vědět výsledky, ale mám si volat AŽ zítra. Měla jsem 26 vajec z toho 22 na oplodnění a 16 se oplodnilo. Jestli jsem dobře rozuměla tak máme pořád 16 mrňousků jen některá jsou pomalejší, tak vůbec netuším co bude. Fyzicky je už celkem dobře, horší je to s hlavou. Jak se prodlužuje čekání na výsledky tím víc mi to šrotuje, jestli vůbec dostaneme šanci na ET :-p

Kde jste byli na dovolené? Hned by jsem taky jela 😎
hotaska
4. říj 2011
@gambrinuska tak vím, že nic nevím :-p znovu volám zítra ...