Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

gambrinuska
9. říj 2011

@sal80 teda ta mrch apěkně zlobí 😠

drndapetka
9. říj 2011

@sal80 mám zákaz, tak pšššššt 😀 já to zkoušela tu mou netrpělivost ukočírovat, šla jsem ráno na procházku, že si vyčistím hlavu, ušla jsem 4km a kam mě to nohy dovedly - do lékárny 😀

gambrinuska
9. říj 2011

@drndapetka 😀 😀 😀

vanule
9. říj 2011

@drndapetka taky jsem 5den po ET a ve skrytu duše jsem si říkala zkusím to, ale jsem posera...takže tobě přeju jen a jen sílící čárečky!!!

sal80
9. říj 2011

@gambrinuska Strašně mě zlobí 😢

drndapetka
9. říj 2011

@gambrinuska děkuji 🙂 snad bude sílit, modlím se 🙂

sal80
9. říj 2011

@drndapetka ...a z lékárny rovnou do křoví 😀

vanule
9. říj 2011

@drndapetka ještě, že bydlím na vesnicia do lékarny daleko 😀 i když....

drndapetka
9. říj 2011

@vanule já bych to taky neriskla, kdybych nevěděla, že minule tam 5dní po ET // byly.....říkala jsem si, že to moje tělo musí přeci reagovat jako minule.....ale málo holek má takhle brzy // na testě tak se zatím moc neraduju, může to být klidně ještě ten Pregnyl, navíc že ta druhá čára lezla tak 5 minut 😝

drndapetka
9. říj 2011

@sal80 zvládla jsem to ještě domů 😀

sal80
9. říj 2011

@vanule I když....jít se proběhnut a také, úplně nááhodou, narazit na nově postavenou lékárnu, kde zovna dávají jako dárky těhotenské testy 😀 To by ale bylo, viď? 😀

sal80
9. říj 2011

@drndapetka A6? Jsem na Tebe pyšná. Ale...bylo to o prsa korejské ženy, viď? 😀

mufinka26
9. říj 2011

@sal80 vid 😀 😀

vanule
9. říj 2011

@drndapetka no já bych jí snad tahala očima, ještě v životě jsem jí neměla 😨

petrajda
9. říj 2011

ahoj holky, jen nakukuju.Přeju hodně štěstí všem co oběvují // 😵 . Já jsem teprve druhý den po ET a mám takovej rozporuplnej pocit. Jako sem tomu moc věřila tak teď mě ten optimismus nějak přešel...

drndapetka
9. říj 2011

@sal80 to si piš 😀 myslela jsem nejdřív, že to vezmu do Kaufandu a testnu tam na wc 😅 ale pak mě to přešlo....představa, že tam chodí bezdomovci a jiné "tmavší" menšiny mě ta chuť přešla a raději až doma pěkně v teploučku v čisťoučku 😎

vanule
9. říj 2011

@sal80 😀 😀 😀 kdysi jsem ještě běhala i ve škole závodně, ale dnes to raději ještě nějaký ten den vydržím

mufinka26
9. říj 2011

@drndapetka taky my manžel zakazuje dělat testy.... 😉 sílit bude 😀

drndapetka
9. říj 2011

@vanule já těch // viděla v životě tolik a ani jednou jsem to nedotáhla do konce....takže bych je radši neviděla, než si prožít všechny ty potraty a trápení 🙄

mufinka26
9. říj 2011

@petrajda to je normální, ale neboj, jakmile najdeš // tak budou všechny chmury pryč 😉

vanule
9. říj 2011

A nakonec 3x IUI jsem taky vydžela bez testů, moje jedno já říká, že počká na krev, ale to druhé je takové čertovské 😝

hotaska
9. říj 2011

@vanule ono to máš asi úplně jedno kolikátý pokus ...... pokaždé to může být jinak 😝 Myslím si, že tělo tak nacpané hormony, že je zmatené a dělá si co chce! Asi nemá moc cenu se pozorovat, i když je to tak težký 😉
Minule po KET jsem taky hořela nedočkavostí a taky mi bylo strašně blbě po Utrogestanu. Tentokrát to nějak neřeším (teda zatím, zítra může být jinak 😉) Ani testy nemám doma, páč čert nikdy nespí 😀

vanule
9. říj 2011

@drndapetka to ti věřím, ale jednou se musí zadařit!!!!

drndapetka
9. říj 2011

@mufinka26 ty manželé to nechápou jaké je to mučení, že 😝 já jsem ho včera prosila skoro na kolenou, ať mi testy koupí 😀 a on nevyměknul 😠 Prý ty naše děti ještě nemám tak brzo otravovat 😀

mufinka26
9. říj 2011

@drndapetka oni to totiž prožívají hůř než my, teda alespon my to tak přijde... 😀

vanule
9. říj 2011

@hotaska to je fakt, že pokaždé to může být úplně jiné, ale teď poprvé jsem z toho vyplašená 😨 jako by to bylo poprvé 😀

hotaska
9. říj 2011

@vanule 😀 😀 😀

petrajda
9. říj 2011

já jsem taky nikdy // neviděla. Dřív jsem testovala s sto šest a teď snad vydržím až do krve,jestli mě nepředběhne ms 😀
manžel teda nic nezakazuje,ale mám tu stejně jen test z caru,druhej ušetřenej z minula,protože sem testovat nestihla 🙂 a dva mamatesty.Ty z caru ale vím,že jsou naprd

drndapetka
9. říj 2011

@mufinka26 no ten můj je od ET tááák strašně nervozní a protivnej, že jsem včera už myslela, že ho uškrtím 😠

vanule
9. říj 2011

@petrajda přesně jak píšeš, na jednu stranu bych chtěla vydržet do krve, ale aby mě nepředběhla MS ☹