• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@sal80 teda ta mrch apěkně zlobí :angry:
9. říj 2011 v 11:36  • Odpověz
@sal80 mám zákaz, tak pšššššt :grinning: já to zkoušela tu mou netrpělivost ukočírovat, šla jsem ráno na procházku, že si vyčistím hlavu, ušla jsem 4km a kam mě to nohy dovedly - do lékárny :grinning:
@drndapetka taky jsem 5den po ET a ve skrytu duše jsem si říkala zkusím to, ale jsem posera...takže tobě přeju jen a jen sílící čárečky!!!
@gambrinuska Strašně mě zlobí :cry:
@gambrinuska děkuji :slight_smile: snad bude sílit, modlím se :slight_smile:
9. říj 2011 v 11:37  • Odpověz
@drndapetka ...a z lékárny rovnou do křoví :grinning:
@drndapetka ještě, že bydlím na vesnicia do lékarny daleko :grinning: i když....
@vanule já bych to taky neriskla, kdybych nevěděla, že minule tam 5dní po ET // byly.....říkala jsem si, že to moje tělo musí přeci reagovat jako minule.....ale málo holek má takhle brzy // na testě tak se zatím moc neraduju, může to být klidně ještě ten Pregnyl, navíc že ta druhá čára lezla tak 5 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2011 v 11:38  • Odpověz
@sal80 zvládla jsem to ještě domů :grinning:
9. říj 2011 v 11:39  • Odpověz
@vanule I když....jít se proběhnut a také, úplně nááhodou, narazit na nově postavenou lékárnu, kde zovna dávají jako dárky těhotenské testy :grinning: To by ale bylo, viď? :grinning:
9. říj 2011 v 11:39  • Odpověz
@drndapetka A6? Jsem na Tebe pyšná. Ale...bylo to o prsa korejské ženy, viď? :grinning:
9. říj 2011 v 11:40  • Odpověz
9. říj 2011 v 11:40  • Odpověz
@drndapetka no já bych jí snad tahala očima, ještě v životě jsem jí neměla :fearful:
9. říj 2011 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuju.Přeju hodně štěstí všem co oběvují // :dizzy_face: . Já jsem teprve druhý den po ET a mám takovej rozporuplnej pocit. Jako sem tomu moc věřila tak teď mě ten optimismus nějak přešel...
@sal80 to si piš :grinning: myslela jsem nejdřív, že to vezmu do Kaufandu a testnu tam na wc :sweat_smile: ale pak mě to přešlo....představa, že tam chodí bezdomovci a jiné "tmavší" menšiny mě ta chuť přešla a raději až doma pěkně v teploučku v čisťoučku :sunglasses:
@sal80 :grinning: :grinning: :grinning: kdysi jsem ještě běhala i ve škole závodně, ale dnes to raději ještě nějaký ten den vydržím
9. říj 2011 v 11:42  • Odpověz
@drndapetka taky my manžel zakazuje dělat testy.... :wink: sílit bude :grinning:
9. říj 2011 v 11:42  • Odpověz
@vanule já těch // viděla v životě tolik a ani jednou jsem to nedotáhla do konce....takže bych je radši neviděla, než si prožít všechny ty potraty a trápení :rolling_eyes:
9. říj 2011 v 11:43  • Odpověz
@petrajda to je normální, ale neboj, jakmile najdeš // tak budou všechny chmury pryč :wink:
9. říj 2011 v 11:43  • Odpověz
A nakonec 3x IUI jsem taky vydžela bez testů, moje jedno já říká, že počká na krev, ale to druhé je takové čertovské :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2011 v 11:44  • Odpověz
@vanule ono to máš asi úplně jedno kolikátý pokus ...... pokaždé to může být jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím si, že tělo tak nacpané hormony, že je zmatené a dělá si co chce! Asi nemá moc cenu se pozorovat, i když je to tak težký :wink:
Minule po KET jsem taky hořela nedočkavostí a taky mi bylo strašně blbě po Utrogestanu. Tentokrát to nějak neřeším (teda zatím, zítra může být jinak :wink:) Ani testy nemám doma, páč čert nikdy nespí :grinning:
@drndapetka to ti věřím, ale jednou se musí zadařit!!!!
@mufinka26 ty manželé to nechápou jaké je to mučení, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem ho včera prosila skoro na kolenou, ať mi testy koupí :grinning: a on nevyměknul :angry: Prý ty naše děti ještě nemám tak brzo otravovat :grinning:
9. říj 2011 v 11:45  • Odpověz
@drndapetka oni to totiž prožívají hůř než my, teda alespon my to tak přijde... :grinning:
9. říj 2011 v 11:46  • Odpověz
@hotaska to je fakt, že pokaždé to může být úplně jiné, ale teď poprvé jsem z toho vyplašená :fearful: jako by to bylo poprvé :grinning:
9. říj 2011 v 11:46  • Odpověz
9. říj 2011 v 11:47  • Odpověz
já jsem taky nikdy // neviděla. Dřív jsem testovala s sto šest a teď snad vydržím až do krve,jestli mě nepředběhne ms :grinning:
manžel teda nic nezakazuje,ale mám tu stejně jen test z caru,druhej ušetřenej z minula,protože sem testovat nestihla :slight_smile: a dva mamatesty.Ty z caru ale vím,že jsou naprd
9. říj 2011 v 11:52  • Odpověz
@mufinka26 no ten můj je od ET tááák strašně nervozní a protivnej, že jsem včera už myslela, že ho uškrtím :angry:
9. říj 2011 v 11:53  • Odpověz
@petrajda přesně jak píšeš, na jednu stranu bych chtěla vydržet do krve, ale aby mě nepředběhla MS :frowning2:
9. říj 2011 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.