Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

hello_kyttinka
9. říj 2011

@sal80 - neboj, ona co nejdřív dorazí, nebo jí pomoc..... Horká vana, teplý červený víno....
Approppo, holky, můžu si dát decku svařáku, když stimuluju zatím jen Decapeptylem? Přišli jsme z venku úplně zmrzlí, ale příjemně unavení.....😀

sal80
9. říj 2011

@hello_kyttinka Vyzkoušeno, ale dává si načas.
Vínko si dej, ale jen jednu 😀

petrajda
9. říj 2011

@hello_kyttinka když z toho nakonec nebude celá lahev tak klidně 😀

sal80
9. říj 2011

@hello_kyttinka Počkej, přijdu na to.....po 14 dnech aplikace Decapeptylu se začíná připichovat Menopur. Ale nevím, zda to není u každé jinak 😵

teruberi
9. říj 2011

Ahoj holky!Urcite jsem tu zas sama, co? 😀 No nic, preji vsem dnes krasne sny,...ja jsem si dala velky ukoly-vyspat se nazitrjsi transfer pekne do ruzova..uz ted vidim, ze se mi to asi nepovede, vsadim se , ze nezavru oko 😅 Uz abych mela mrnouska v brisku...tak dobrou 🙂

petrajda
9. říj 2011

@teruberi už aby to bylo..držím place 😉 🙂

katka1311
9. říj 2011

@teruberi tak na zítřejší ET hóóóódně štěstíčka 🙂
@petrajda a ty děvče zlatý kdy??? 🙂

sal80
9. říj 2011

@teruberi Budu na Tebe moc myslet a držet Ti palce, pěsti a cokoliv...když to vyjde 🙂 Teď už, doufám, spíš. Tak...krásné sny 🙂

pitrisek26
10. říj 2011

Ahoj holky drzte palce jedu na utz a bojim se
@teruberi držím palce!

caricia1
10. říj 2011

Dobré ráno zlatíčka!! 😉 😉

gambrinuska
10. říj 2011

Dobré ráno 😉
@teruberi tfujtfuj hodně štěstí at se zavrtaj co nejvíc 😎

caricia1
10. říj 2011

@gambrinuska Ahuj...A jak ty jsi na tom?? 😉

daphney
10. říj 2011

dobré ráno berušky,
tak jaký byl víkend? U nás celkem fajn, škoda, že nebylo lepší počasí, ale zase jsem si udělala doma nějaké dlouho odkládané práce.
Jakpak se mají naše těhulky??? 🙂 🙂 🙂 🙂

Už mám za sebou dnešní UZ a zdá se to být celkem fajn, na levém vaječnéku 4 folíky a na pravém 8 folíků... Ve středu další UZ a předpokládaný termín OPU je pátek/sobota 😀
když bude chvilka pokusím se kousek dočíst, ale dneska to v práci vypadá spíš na pěkný voser 🙄

caricia1
10. říj 2011

@daphney Ahoj zlatíčko..Tak to je fajn,to to vypadá dobře! 😉 To už budeš za pár dní těhule 😀
Víkend byl opravdu hnusný.takže jsme ho trávili u našich u roztopeného krbu 😀 😀 😀 😀

daphney
10. říj 2011

@caricia1 už aby to bylo a co tvoje testění???????? povídej 😀

caricia1
10. říj 2011

@daphney krásně zasílila 😀 už je skoro jak ta kontrolní 😉 Ale uvidíme ve středu 😉

gambrinuska
10. říj 2011

@caricia1 řtak to je krása že tak zesílila 😀 😀 😀 škoda že nemůžeš dát foto, třeba by se chyt nějakej bacil 😉
@daphney krásná úroda 😉 tak at jen rostou 😉

daphney
10. říj 2011

@caricia1 no super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to mám fakt radost 😀 😀 😀 a přitom embrijka kvalitou nic moc, holt se jim u tebe líbí, koukej sem hodit nějakou fotečku, ať pak vím, jak vypadají pořádné //

daphney
10. říj 2011

@gambrinuska děkuji, fakt mě to po ránu potěšilo 🙂 a copak ty? kdy se chystáš do akce? 🙂

gambrinuska
10. říj 2011

@daphney ted čekam kolik bobků přežije do čtvrtkqa, měla jsem oPU v sobotu, tak jsme jen o týden 😉
to jsou po ránu hezký zprávy, to potěší

caricia1
10. říj 2011

@gambrinuska
@daphney
Nemam kabel do tel...Ale byl tu někde foták a já ho nemůžu najít 😀 asi ho manžel odvezl,chtěl fotit nějaké karty se švagrem nebo co. 😀 ještě se porozhlídnu 😀

caricia1
10. říj 2011

@gambrinuska a ET máš teda v pátek?? 😉

marca22
10. říj 2011

Ahojky 🙂 Tak hlásím k dnešnímu dni 6x pozitivní těhu test od 3 různých značek a ve středu odběr krve v Gennetu,jsem zvědavá 😀

caricia1
10. říj 2011

@marca22 Ahoj,bezva!!Gratulace 😀 😀 Já jsem taky pozitivní 😀 Ve středu jdeme na krev spolu já mam taky ST 😀

marca22
10. říj 2011

@caricia1 Gratuluji 😅 Kdy jdeš na krev?

marca22
10. říj 2011

@caricia1 Aha,jsem to napsala trochu pozdě 😕 No to je vážně super 😀 To budeme mít i společný termín co? Snad nám to oběma dopadne dobře 😉

caricia1
10. říj 2011

@marca22 Doufám,ale ještě se moc neraduji,// je ještě málo,oddechla bych si až tak ve druhym trimestru 😀 😀

daphney
10. říj 2011

@gambrinuska tak držím pěstičky ať máte co nejvíc bobísků, budete nechávat něco na PK? já jsem v tomhle ještě dost nerozhodná, asi počkám co mám řekne emriolog
@marca22
@caricia1 teda holky, to se tam někde potkáme, já mám ve středu kotnrolní UZ... jsem zvědavá kolik budete mít, ale koukejte sem obě dvě něco prsknout, těhu balilky se hodí 😀 😀 😀

marca22
10. říj 2011

@caricia1 Já si myslím že to už bude v pořádku 😉

caricia1
10. říj 2011

@marca22 snad jo..Ale většinou je krizovka 6 týdnů.To je ještě dlouhá doba 😒 Ale snad to budem mít v pořádku 😉