Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

marca22
10. říj 2011

@daphney Ty al jedeš na Letnou ne? Já jedu do Archy. To víš že sem něco naprskáme 😀

marca22
10. říj 2011

@caricia1 Já nám věřím 😀

caricia1
10. říj 2011

@marca22 😉 snad máš pravdu 😉

vanule
10. říj 2011

Dobré dopoledne holky
@marca22
@caricia1 super zprávičky, je tak dááál 😉 a ve středu jen samé vysoké HCG

caricia1
10. říj 2011

@vanule Děkuju 😉 A jak jsi na tom ty??

vanule
10. říj 2011

@caricia1 kdybych nevěděla, že jsem byla na ET tak ani nevím, že se má něco dít-což mě nervuje, žádný příznak 😒

caricia1
10. říj 2011

@vanule To já taky nemám,jen mě bolelo břicho

gambrinuska
10. říj 2011

@caricia1 ve čtvrtek
@marca22 koukala jsem do albíčka, máš krásný testy kdepa sie trak krásný // testy kupojou? vypadá to na dvojčátka 😀
@daphney jo máme PK měli to v 1 balíčku kterým slibují velkou úspěšnost, tkže se mi ani nikdo moc neptal 🙄

vanule
10. říj 2011

@caricia1 břicho ani né, spíš mě pobolívá jako před MS a tu krotí utroš. už jsem zvažovala, že zaběhnu k obvodačce ať mi vezme krev já to asi nevydržím 😒 taková ta nejistota

marca22
10. říj 2011

@gambrinuska 😀 V gennetu ale jsou sakra drahý 😅

pitrisek26
10. říj 2011

@daphney ahoj, já už to mám taky za sebou, mám celkem 15 folíků, sliznic 0,9cm .. ve středu taky kontrola, a opu stejně pátek/sobota. Jsme jak přes kopírák 😀

daphney
10. říj 2011

@pitrisek26 no super, gratulace, třeba se sejdeme i v porodnici 😀 musím tě ještě dohnat, jsi o tři folíky napřed 😀 😀 😀 sliznici jsem měla nízkou ani mi neřekla kolik 😒
@gambrinuska taky jsem připravená do toho investovat aby byl výsledek co možná nejlepší, ale nevím nevím... kolik jsi měla vajíček a co vše je v tom balíčku?

daphney
10. říj 2011

@marca22 doufám, že jsi nám tam všechny testy s // nevykoupila 😀

marca22
10. říj 2011

@daphney No to si piš že ne,mají velké zásoby 😀

daphney
10. říj 2011

@marca22 v to doufám, ty máš velkou spotřebu 😀 😀 😀 co příznaky? pozoruješ na sobě něco?

marca22
10. říj 2011

@daphney No nějaký jsou,třeba mě bolí trošku prsa a mám je samou žílu,chodím furt na malou,jsem přecitlivělá,pobolívá mě sem tam v podbřišku a když mám prázdný žaludek tak je mi zle,jinak nic 🙂

gambrinuska
10. říj 2011

@daphney stojí 15 tis u nás a je tam ICSI, PK a AH mi si ještě připláceli IMSI protože to je náš 3.pokus 😔

daphney
10. říj 2011

@marca22 to je až dost 😀 😀 😀
@gambrinuska tak to chápu a předtím nebylo nikdy nic do mrazáčku? kam chodíte do centra? to není tolik, ICSI budeme chtít taky, ráda bych u některých PK (pokud jich bude dost) taky bych ráda pokud to vyjde něco měla do mrazáčku, IMSI asi ne. Já zatím doplácela jen za léky mám Synarel sprai, Gonal-f 112,5 j a prý mi bude stačit jedno peru, tak any nebudu muset dokupovat, reaguji dobře i na nízkou dávku stimulky

marca22
10. říj 2011

@daphney Neni to tak hrozné,nepřipadám si jako těhotná 😀

daphney
10. říj 2011

@marca22 chi chi to přijde 😀

marca22
10. říj 2011

@daphney No jestli budou 2 tak to bude něco,to břicho na konci těhu,jsem už tak pronesla že nevim kam je dám a dozvěděla jsem se že prej jedno dozadu a jedno dopředu 😀

daphney
10. říj 2011

@marca22 oni se tam bobísci nějak srovnají 😀 se přitulej a bude to 😀 hlavně bys pak už měla klídek a nemusela nikdy žádný IVF řešit, dvě dětičky to je tak průměr, takže co víc si přát 🙂

marca22
10. říj 2011

@daphney My chceme 3 takže minimálně ještě 1x IVF bude 😉

daphney
10. říj 2011

@marca22 tři??? tak to je odvaha, nám dva kusy budou stačit 😀 ale víš jak to je, až se mimísci narodí najednou třeba začne cyklus fungovat a třeba se povede i přirozeně, nebyla bys první ani poslední, kdo zázrakem otěhotněl přirozeně... Už jednu takovou kamarádku mám... 9 let čekali na miminko, IVF už ani nepočítám kolik jich měli a když se malá narodila do dvou let byla těhotná a ani nevěděla jak, teď se směje, že snad bude muset brát antikoncepci 😀

marca22
10. říj 2011

@daphney Tak to by jsme právě chtěli,ale nevim nevim no 😒

hotaska
10. říj 2011

@vanule nezoufej 😉 to ještě nic neznamená! Mě pro změnu zase není vůbec ale vůbec nic a taky mi to nepřijde moc normální .....
Už jsi přemýšlela kdy budeš testovat? Nebo půjdeš rovnou k té doktorce na krev?

hotaska
10. říj 2011

@caricia1
@marca22

Holky mám strašnou radost, vážně! 😉

daphney
10. říj 2011

@marca22 ted mysly na mimísky v bříšku a co bude za několik let nech platat, nějak bylo, nějak bude... přeci jenom s miminkem/ miminkama v náručí se nad tímhle bude přemýšlet lépe... 😉

eva.u
10. říj 2011

Ahojky holky,tak zítra mě čeká první OPU,ale moc šancí si nedáváme 😒 ,v sobotu jsem měla jen v každém vaječníku tak pět folikul a jsou malá,tak doufám,že přes víkend trochu ještě narostla.

marca22
10. říj 2011

@daphney To je pravda,ale jediné vím,ušetřím za antikoncepci 😉