Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
12. říj 2011

@marca22 beruško, teď jsem přečetla tvoje trápení, no nakopat ho do zadku!!! Někdy je fakt nechápu, touží po rodině, miminku, ale když jim kde jaká pipka začne vykládat jak jsou úžasní, dokonalí a báječní, jak je doma neocení,zapomenou na vše 😠 😠 😠 Neboj, je to jen přechodná doma, třeba tak reaguje na stres a vše kolem IVF... nestresuj se tím, pokud to alespoň trochu jde...Ten můj zase mlčí, místo aby se se mnou bavil o tom co mě trápí, tak mlčí 😠

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 chystám se zaplnit celej mrazák 😀 😀 😀 😀 😀 nealka??? sakra, já se těšila jak si proleju bříško burčákem 😀 😀 😀 a co ty mamino, jak je??? 😉

mufinka26
12. říj 2011

@daphney 😀 😀 😀 😀 celej mrazák super plán 😀 😀 😀 😀 já dobrý akorád mě nějak divně pobolívá podbřišek, už od večera, ale snad to bude třeba z toho zahnízdování 😀 😀 😀 😀

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 to bude ono, jak se mimouš prokusuje obalem a zakusuje do peřinky 😀 tak hezky odpočívej a šoupni mu do bříška nějakou dobrůtku, ať má sílu 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney joo dobrůtku už dostal 😉 manžel my včera udělal domácí šopák, tak sem ho zdlábla a na to, aby to nebylo moc zdraví, sem si dala kinder maxi king 😀 co tu nechala Danielka 😀 😀 😀 😀 to sem ale mamina, sežeru všechno 😅

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 neboj Danielka se určitě ráda s bráškou rozdělí o dobrůtku 😀 😀 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney 😀 😀 😀 😀 to ona zase jooo 😀 Až do pátku je u babičky, má to blíž do školy, abych mohla odpočívat, manžel totiž je v práci od šesti do šesti

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 tak tomu říkám klídeček 😀 já ještě dneska a zítra v práci, v pátek OPU a pak asi taky neschopenka, chtěla jsem chodit ještě do práce co to půjde, ale nač to hrotit, alespoň si odpočinu a budu v klídku, práce není zajíc, ta neuteče 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney tak správně práce nikam neuteče, já sem chodila minulý KET do práce a nic dobrého to nepřineslo, akorád jenom stres 😠 budeš pěkně odpočívat v klídečku a pěkně zahnízdovat 😀 tak jako já 😀 😀 😀

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 moje řeč 😀 dneska je tu celkem klídek, tak zase sondulu na netu co by se dalo koupit a zjistila jsem, že ještě nemám žádné oblečky ve vel. 50 myslíš, že má cenu kupovat něco tak malinkatého?

mufinka26
12. říj 2011

@daphney já myslím, že ne, bude záležet na tom jestly budete čekat dvojčátka nebo jedno, ale já na malou a to měla při narození 48cm tak sme používaly 56 a stejně z ní vyrostla během měsíce 😉 50 je spíš pro nedonošený miminka 😉 já sem taky psala, že máme všechno, že nám chybí jenom pár věcí a nakonec nám toho chybí stejně pořád strašně moc 😅 kočárek, vanička postýlka, lehátko, hrací deka, kolotoč nad postýlku atd... 😅 😕

pitrisek26
12. říj 2011

@daphney já už jsem taky zpátky, mám 17 folílů, opu bude v sobotu v 10 hod.

mufinka26
12. říj 2011

@daphney jdu se na chvíly natáhnout, nějak mě píchá v podbřišku.. tak já se tu zas za chvíly stavím 😀 😀 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney 😀 😀 😀 😀 tak sem si dala notase do pelechu 😀 😀 😀 😀 ach ta lenost 😀 😀 😀

daphney
12. říj 2011

@pitrisek26 ahooooj no super, já ani nevím kolik, ale jich prý dost, dr. byla spokojená, já jdu už v pátek,dnes už Golan píchat nemám, večer mám píchnout Ovitrile a v pátek do akce, tak nám oboum držím palečky 😀 a jak se cítíš?

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 to je v pořádku mamino, jen tak dál... já mám doma taky jen notas a zásadně v pelechu 😀 jdu na chvilinku něco dělat a pak ti pošlu odkaz na tu soupravičku do které jsem se zamilovala a nutně ji potřebuju 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney už se těšííím 😀

pitrisek26
12. říj 2011

@daphney cítím se dobře, už se těším a zároveň bojím, ale hlavně se těším 😀 snad všechno klapne jak má, já ještě píchám do zítra puregon i ten ovitrile a zítra večer pregnyl, jak se máš ty? tlačí tě to?

daphney
12. říj 2011

@pitrisek26 já taky celkem dobrý, ale už dost cítím vaječníky, naštěstí nic co by se nedalo vydržet. Už to chci mít za sebou a mít mimíska v bříšku... kolik si necháte zavést kousků?

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 dopracováno, poslala jsem ti to IP

pitrisek26
12. říj 2011

@daphney určitě 2 a ty?

daphney
12. říj 2011

@pitrisek26 asi spíš jen jedno,doktorka říkala pokud je to naše první ať necháme zavést jen jedno, ale asi ještě počkáme co nám řekne embriolog, jaké budou kvality a kolik jich bude... ráda bych měla něco na PK a něco nechala hned zamrazit

mufinka26
12. říj 2011

@daphney jé ta je moc pěkná, já ted budu dávat do alba další věci co budeme nutně potřebovat 😀

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 tak šupky ať se nechám inspirovat 😉 jinak kolotoč už máme také 😀 😀 😀 byl za super cenu, někdy minulý rok, tak jsem neodolala a navíc se nám barevně hodil do ložnice 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney tak fotečky jsou tam 😀 no asi budeme pak zase pomalinku nakupovat, ale pšt... 😅

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 krásné fotečky, máme hodně podobný vkus 🙂 taky si asi dneska udělám radost, psychika je přeci půl úspěchu a když mě to potěší, tak proč ne, že, 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney správný přístup 😀 😀 😀

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 tak jsem našla náš kolotoč, taky ho hodím do albíčka 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney super at se můžu pokochat taky 😀 😀 😀 😀

mufinka26
12. říj 2011

@daphney teda ten je úžasnej 😀 😀 😀 moc se my líbí 😀