Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
12. říj 2011

@mufinka26 děkuji 😀

daphney
12. říj 2011

jste tu někdo???

caricia1
12. říj 2011

Ahoj miláčkové 😉
Tak jsem zpět od doktora..HCG 374!!!!Prý je to velice uspokojivá hodnota🙂 Zatím to vypadá nejspíš na jednoho mímouše ale ještě se prý uvidí..Příští čtvrtek mám ultrazkuk a znova hcg..Snad to bude dobrý...Dr říkal že nejrizikovější je to do 8.týdne..Embryjka byla pomalá takže je tu riziko že se zastaví vývoj..Ale snad ne. 😉

caricia1
12. říj 2011

jo a začela jsem brát Femibion 800...Holky píšou 1 tbl denně..Nevíte jestli nevadí když budu brát dvě denně???Protože bych to chtěla ,,dohnat,,Ale to je asi blbost co? 😀

daphney
12. říj 2011

@caricia1 beruško tak to velkáááááááááááááá gratulace, dokážu si představit jakou máš radost 😀 tfuj tfuj tfuj ať jde vše tak jak má 😉 😉 😉 s femibionem zkušenosti nemám, já beru obyč.listovku 😒 no a jak se cítíš jako ofiko těhule? 🙂

mufinka26
12. říj 2011

@caricia1 to jsou nádherný hodnoty 😀 to je skvělííí 😀 😀 gratulace největšííí 😀

mufinka26
12. říj 2011

@caricia1 ten femibion ber jenom jednu tabletu, z dvojitých dávek to nedoženeš 😉 ba naopak, by se ti mohlo udělat pěkně blbě

katka1311
12. říj 2011

@caricia1 moc velká gratulace k HCG 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak hezký den holky.

mufinka26
12. říj 2011

@katka1311 tobě taky hezký den 😀 jak se máš?

daphney
12. říj 2011

@katka1311 tobě taky 🙂

drndapetka
12. říj 2011

Ahoj holky, jsem dnes 8.den po ET a test mám stále sněhobílý ☹ Už ani nevěřím tomu, že // naleznu. Jsem z toho hodně zklamaná 😔

daphney
12. říj 2011

@drndapetka beruško, to mě moc mrzí ☹ nevím jestli se to může ještě změnit, s tím nemám zkušenosti, já ještě nikdy // nenašla 😖 a není tam ani nějakej pidi dušík???

mufinka26
12. říj 2011

@drndapetka holka ještě to nevzdávej, jsi teprve osmý den, to je sakra málo, vím, že si měla PK, ale vem si, že některý ženský, který otěhotní přirozeně, tak na testu se jim to oběví třeba až po týdnu po vynechání, takže to je po třech týdnech od oplození 😉

drndapetka
12. říj 2011

@mufinka26 já vím, že naděje je vždycky, ale nějak v to nedoufám, navíc od včerejška od rána do večera bulím a hrozně se trápím, prostě jsem to už úplně zabalila a kdyby tam to miminko bylo, tak by stejně ten můj psychickej nápor nevydrželo, tak už je to stejně fuk ☹

mufinka26
12. říj 2011

@drndapetka to je my moc líto ☹ tenhle stav sem měla v září, když sem byla na KETu ☹ vím jak se cítíš. Ale ještě to opravdu nevzdávej

sal80
12. říj 2011

@marca22 Ahoj. Vím, jaké máš pocity, ale neboj. Prostě věř tomu, co Ti říká...že nechce zvedat telefony po sedmé večer. Víc to neřeš 🙂 Popravdě...i já včera měla plakavou. Tomáš na mě koukal a mě objal s tím, že je tu zase ten týden, kdy je to u nás jak v slzavém údolí. Také jsem se ho ptala, jestli někoho nemá, protože jsem teď tlustá a tak. Řekl, že ne, že nikoho jako já už by nenašel. Mám své nálady pokaždé, když mám MS. A Ty proto, že jsi těhotná 😀 Bojím se napsat, že bude ještě hůř 😀 😵 🤐

sal80
12. říj 2011

@caricia1 Ahoj princezno 🙂 Gratulovat nebudu, jen strašně držet palce a sem tam Tě poplivu 😀 😉

sal80
12. říj 2011

@caricia1 Femibion 800 ber jen jeden. Stačí to, tak zase nesysli 😀

sal80
12. říj 2011

@drndapetka Moc na Tebe myslím. Nemám zkušenost, ale ještě bych věřila ve //. Zkus to taky, hm? 🙂

sal80
12. říj 2011

@mufinka26 Čau mufčo 😀

katka1311
12. říj 2011

No holky nemám se zrovna nejlépe.Včera jsem se psychicky zhroutila,doslova jsem omdlela,chudák manža. 😒
Včera jsem volala na embryjka a domluvit kdy bude ET.No a oni mi řekli že se nám ani jedno vajíčko neoplodnilo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .
Tak nevím kde byl problém.Měli jsme i ICSI.Tak si dokážete představit jak mi je a srdíčko bolí a bolí.

vanule
12. říj 2011

Ahoj děvčata, čekatelky, těhule i ty ostatní 🙂
@caricia1 super, jen tak dál ať můžeš nám ostatním předávat bacily. Femibion jsem brala 3měsíce před IVF a stačí 1tableta.

vanule
12. říj 2011

@katka1311 to je mi velice líto 😔

caricia1
12. říj 2011

@daphney
@mufinka26
@sal80
Moc děkuju zlatíčka,ale nechci ještě moc předbíhat...Snad to bude v pořádku,jinak se cítim dobře-....Stále jakoby se nechumelilo🙂 Jen malinko bolí prsa 😉

sal80
12. říj 2011

@katka1311 Zlatíčko moje, to je mi líto. Vyplač se 😢

sal80
12. říj 2011

@caricia1 S tebou je to fakt zábava...Ty už bys chtěla mít snad porodní bolesti. Počkej, chvilku, kam ten kvalt? :-O

caricia1
12. říj 2011

@sal80 no to je právě dobře že se cítim jakoby nic. 😀

vanule
12. říj 2011

@caricia1 jen ať se ještě nechumelí, to je myslím lepší 🙂

sal80
12. říj 2011

@caricia1 🙂
Měla jsi u ETu (či KETu) manžela?

vanule
12. říj 2011

Byla jsem dnes ve městě a ona ta lékarna se doslova nabízela 😀 takže testy jsou doma, ještě najít to odhodlání....