Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

teruberi
13. říj 2011

@daphney Ty mas zitra OPU?Hodne stestiii a hodne vajuuuch! 🙂

teruberi
13. říj 2011

@hotaska Tak teda v listopadu to uz proste musi vyjit!!!Moc Ti to preju!

teruberi
13. říj 2011

Jsem tu zase trapne sama...dobrou noc 😅

pet.s
13. říj 2011

@gambrinuska no gratulka.-)))tak držím palce.-)))

pet.s
13. říj 2011

@katka1311 přesně, kdo neprošel nepochopí, zpětně to vidím jaká to byla hrůza i pro ty kolem mě...kdo měl pořád na ty moje slzy koukat? Všichni kolem mě rodili jak si naplánovali, můj muž měl z předchozího manželství 4 děti, takže pro ně žádný průser, ale pro mě životní katastrofa, když to nevychzelo 😢
@daphney to ona dělá..holky dnesk hlídal odpoledne tatínek, ajá dostala propustku na dvě hodinky ke knížce...ještě večer o ní básnil, jak je skvělá a úžasná a roztomilá a šikovná...no prostě samá superlativa.-)))))))))

hotaska
14. říj 2011

@teruberi děkuji moc, určitě ano! 😀 Teď už se moc těším na tvoje // nesmíme Heliosu přidávat tolik neúspěchů 😉 stačila jsem já!

gambrinuska
14. říj 2011

@pet.s ráda tě vidim, doufam že se taky jednou dočkáme 😔 ty jsi takový moje světýko že se to jednoupovede 😉 😔

gambrinuska
14. říj 2011

Jinak dobré ráno holčičky 😉 držim palečky všem, které dnes něco čeká a šup holky kdo má // testy at se hodí bacily 😀

caricia1
14. říj 2011

Dobré ráno !! 😀

katka1311
14. říj 2011

Ahoj děvčátka 🙂
@caricia1 Tak jak těhulko?
Holky pořebuji poradit.Mám vlastně dva neúspěchy za sebou,myslíte než půjdu do třetího pokusu (snad),tak bych měla vyzkoušet laparoskopii???Co myslíte? 😕

mufinka26
14. říj 2011

dobré ránko všem 😀
@daphney moc na tebe myslím, jak ti dopadla OPU 😉 určitě krásná úrodička 😉 🙂

gambrinuska
14. říj 2011

@katka1311 já mam taky za sebou 1MA po spontáním těhu a 2 biochemka po IVF, opravdu mě dotlačili do laparky, nic tam sice neobjevili, ale aspon mam jistotu, že jsem zdravá a mám průchodné vejcovody 😅 je to taková kontrola, rekonvalescence byla asi týden a mastila jsem do práce dalo se to přežít 😉 dyžtak se ptej 😉

gambrinuska
14. říj 2011

@caricia1 jak je těhulko, kdy máš tu kontrolu? 😉 kdo tě dával Embrouše? mně pokaždá Švábek, je skvělej
@daphney taky držim palce na úrodu 😉

caricia1
14. říj 2011

@gambrinuska docela dobře 😉 Poprvé mi je dával Bouše a ted Rokyta-toho mam snad nejradši 😉 Kontrolu mam ve čtvrtek 😉 A jak je tobe??

gambrinuska
14. říj 2011

@caricia1 tak budu na tebe myslet a držet palce, Všichni 3 jsou tam fajn ,vlastně celkově kromě sestřičky na recepci 🙄

gambrinuska
14. říj 2011

@gambrinuska u nás dobrý nějak to neřešim, naštěstí test je daleko tak užívam klidu 😉

caricia1
14. říj 2011

@gambrinuska jo to je pravda asi jen dvakrát se mi stalo že byla milá jinak vůbec..Je mrzutá neustále 😀 😀 😀 😀

pet.s
14. říj 2011

@gambrinuska to je jasný, MUSÍ!!!! když to vyšlo mě!Tak jen testěte berušky, testěte.-)držím palečky

sal80
14. říj 2011

Ahoj holky. Tak jsem tu 🙂 Včera jsem si dala první Menopur, jsem šikulka, píchla jsem si ho sama, jen mi Tomáš držel špíček 😀 Chtěla jsem, aby mi jí píchl on, ale když jsem viděla, jak drží tu stříkačku, našla jsem v sobě tolik síly, že jsem si to píchla raději sama. Asi pud sebezáchovy, či co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
14. říj 2011

@sal80 Nazdárek beruno,tak to je bezva🙂 Na jak dlouho to máš? 😉

sal80
14. říj 2011

@caricia1 Ten Menopur? Do 18.10., kdy jdu na UZ. Tam mi poví jak a co dál. Jak se cítíš? 🙂

caricia1
14. říj 2011

@sal80 Tak to už se ti to taky blíží🙂 Já se cítim dobře jen už jsem zase unavená.Občas bolí břicho ale spím i za chuze..Jdu se na hodinku natahnout pak se tu zase ukážu 😀

sal80
14. říj 2011

@caricia1 Tak utíkej 🙂 Budu se na Tebe těšit 🙂

daphney
14. říj 2011

ahoj holky, máme 14 vajuch, jdu dospat narkozu, odpoldne písnu. mějte se krásně a děkuji za palečky,jste zlatíčka 🙂

pitrisek26
14. říj 2011

@daphney paráda, to je nádhera, večer mi napiš jak to probíhalo, já už mám nervy jak špagáty 🙂

vanule
14. říj 2011

Zdravím a přeju hezký pátek

@daphney opět úroda jako podzimní slizeň, super!!

sal80
14. říj 2011

@daphney To je skvělé. Teď jsi odpočiň ;.)

gambrinuska
14. říj 2011

@daphney hezká úrodička tak at se pořádně dělí 😉
@sal80 za chvilku budem přebornice v píchání 😉 já mam denně 2-3injekce ale ten Agolutin do zadečku mi musí píchat maka tam si nedošáhnu 😀
@caricia1 to uspávání děláš ten Utroš Agolutin mi to ale nedělá sice ty injekce nic moc ale taky ze mě nic nevytéká 😅

caricia1
14. říj 2011

Tak jsem tu zlatíčka

caricia1
14. říj 2011

@gambrinuska jo to je pravda...Bez slipovky nedam ani ránu je to fakt hrůza 😀