• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@maky30 je pravda, že my to máme zase naopak, bojíme se, abysme náhodou neotěhotněli přirozeně a IVF je pro nás bohužel jediná možnost...
11. srp 2011 v 15:03  • Odpověz
@teruberi a pročpak to nejde u vás, jestli se můžu zeptat?
11. srp 2011 v 15:03  • Odpověz
@asimetria a kam chodíte do centra?
11. srp 2011 v 15:04  •  snaží se  • Odpověz
@asimetria to je taky na pytel... když by to šlo přirozeně, ale zase genetika vás brzdí...
11. srp 2011 v 15:04  • Odpověz
daphney to my prave nevim, ja jsem uplne O.K., uvidime, co to vysetreni manzela
11. srp 2011 v 15:06  • Odpověz
@asimetria to chápu, musíte to mít plánované.. to my se modlíme kdyby se stal zázrak a v mezidobí mezi stimalacema jsme otěhotněli :dizzy_face: teď v záží nás čeká tady první IVF, zatím jsme byli jen na IUI (inseminacíh) a zatím se nezadařilo....
11. srp 2011 v 15:06  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 my chodíme do Repromedy tady v Brně, na úterý máme domluvenou konzultaci s genetičkou dr. Grochovou, která bude mít asi hlavní slovo jak to vše proběhne

a vy?
11. srp 2011 v 15:06  • Odpověz
@teruberi tak snad bude manža taky v poho, ale je fakt že někdy se na příčinu nepřijde :unamused: což je snad ještě hotší než kdyby nějaká byla...u nás spermio trochu pokulhává, jinak já endometrioza a celiakie + nepravidelné cykly a ovulka jak kdy :angry:
11. srp 2011 v 15:08  • Odpověz
znami to meli podobne jako asimetria,akorat trochu jiny duvod...dopadlo to dobre...
11. srp 2011 v 15:09  • Odpověz
@maky30 příroda je prostě krutá, my jsme začli s plozením rok po vysoké "kdyby náhodou byl nějaký problém" ... a vážili jsme si toho, co máme... a teď tohle
moc všem držím pěstičky aby se to povedlo... kamaradce se zadařilo IVF az napotřetí, když už šli jen pro klid duše a na nic se netěšili... a hurá, mají dvojčátka
11. srp 2011 v 15:10  • Odpověz
berušky tak já frčím domů, musím ještě nakoupit a asi se stavíme s příťou u švagrovky potahat ty naše berušky :slight_smile: přeji vám krásné odpoledne a zítra zase písnu
papa :slight_smile:
11. srp 2011 v 15:19  • Odpověz
papa ja pádím za malou, pomalu se budí
11. srp 2011 v 15:28  • Odpověz
je,tady uz nikdo neni?
11. srp 2011 v 15:40  • Odpověz
já taky utíkám, musím ještě něco v práci udělat, ahoj kočky :wink:
11. srp 2011 v 15:41  •  snaží se  • Odpověz
@daphney teda vam se toho nastradalo...ale dneska uz jsou schopni vyresit lecos...mas pravdu,nekdy je lepsi aspon vedet proc.Tak my uvidime,jak dopadneme...
11. srp 2011 v 15:42  • Odpověz
zdravim vsechny, ja mela IVF v červenci , bohuzel neuspesne a ted cekam na info jestli budeme moci podstoupit KET, doufam, ze se zitra na ultrazvuku ukaze , ze ano, mame jen 1 mrazacka, tak verim, ze to vyjde!
11. srp 2011 v 17:44  • Odpověz
Zdravím všechny :wink:
11. srp 2011 v 18:10  • Odpověz
@cuddle Samozřejmně že to vyjde,to je přece jasný :wink: :wink: :wink:
11. srp 2011 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem zde, je tu ještě někdo?
Sluníčko jsem pozdravovala,energii načerpala,jen nevím kde ji teď vybiji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2011 ve 20:49  • Odpověz
@caricia1 no tak ja v to pevne verim, protoze jinak vim presne co to znamena, pul roku pauza, odpocinek, vycisteni mozku, zmena vseho co pujde a setreni na dalsi IVF .... :unamused:
11. srp 2011 ve 20:51  • Odpověz
@cuddle proč půl roku?? :unamused:
11. srp 2011 ve 20:59  • Odpověz
Holky mohly byste mi prosím objasnit jak je to s hrazením KET? :grinning:
11. srp 2011 ve 20:59  • Odpověz
@cuddle na zítřek ti držím palce úplně všechny!!!!
11. srp 2011 ve 21:01  • Odpověz
@caricia1 nevim presne to je odhad, nez neco dosetrime a predpokladam, ze si tim nebudu chtit komplikovat vanoce atd. tak radeji pocitam az po novem roce

jinak hrazeni KET - u nas je to myslim 2000,- a pokud potrebujes pred tim nejake leky , jinak snad nic, zalezi kolik maji u vas v caru za to rozmrazeni embryjka, pripravu, pripadne transfer soupravu k vykonu
11. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Vůbec nemám štěstí dostat se sem v pracovní době. Ne, že by to bylo normálně nemožné, ale poslední dobou toho mám tolik, že nestíhám :unamused:
Ke všemu jsem ještě na pěst...přecitlivělá až běda. Mám pocit absolutní nemilovanosti :frowning2: Mívám to, když mám MS, ale ta ne a ne dorazit. Mívám jí pravidelnou a teď už týden zpoždění. A testy jsou negativní. I po těch letech neustálého neuspěchu stále doufám v zázrak.... Ach jo, jsem fakt divná :frowning2:
11. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz
@cuddle Hodně štěstí zítra. Držím palce :slight_smile:
11. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj berušky, tak jak se máte při pátku? Já mám nezvykle dobrou náladu, včera jsem byla u švagrovky potahat tu naší berušku a je táááááák moc slaďoučká, že jsem ji nechtěla ani dát z ruky :slight_smile:
Já už se tak těším na víkend... Včera jsem ještě mluvila se svou gyndařkou a říkala jsem jí jak jsem dopadla v gennetu a lanařila mě ať přijdu dneska na UZ jestli se třeba ovulka nerozmyslela, že nakonec přijde... tak o tom pořád přemýšlím, jestli mám nebo nemám jít... na IUI bych už stejně nešla, spíš mám doma ještě nějaký pregnyl od minule, takže domácí načasované snaženíčko... i když šance tomuhle žádné nedávám :unamused:
12. srp 2011 v 08:08  • Odpověz
Ahojky holky, tak sem tady :slight_smile: třtetím dnem dlabu tu spropadenou proveru, už jenom osm dní a dorazí mrcha :wink: No a doufám, že ten UZ dopadne v pořádkua konečně nám povolí te KET, abysme pak mohly tedy v říjnu začít s tou stymulací na 2.IVF :grinning: Snažila sem se vás dočíst, ale za ty dva dny se to tu pěkně rozjelo :grinning:
12. srp 2011 v 08:20  • Odpověz
@mufinka26 ahoooj, už jsem si říkala, kdepak jsi :slight_smile: já myslím, že u tebe nebude ani 2 IVF potřeba, dostaneš nanučky do bříška a bude to :slight_smile:
12. srp 2011 v 08:32  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
12. srp 2011 v 08:34  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.