Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

maky30
12. srp 2011

@daphney hoj kočeno 🙂 být tebou tak bych na ten kontrolní ultrazvuk zašla, nikdy nevíš co se povede a co se semele 😝 právě když to člověk nejmíň čeká, tak to většinou klapne 😉 a to by jste měli krásný dárek na dovču!!!! já jsem dnes při pátku taky ok, vzala jsem si půl dne dovču a po obědě jedeme s příťou a naším hafanem na víkend do Jeseníků, těším se 😵

maky30
12. srp 2011

@mufinka26 hoj mufi.. budou mrazáčky a to dopadne 😉 kolik si jich budeš dávat, už víš?

mufinka26
12. srp 2011

@daphney nějak sem neměla sílu jít na MK, docela nás to srazilo, o to hůř, že podle krve je všechno v pořádku a KET být mohl. No už sem to hodila za hlavu a ted se budu připravovat na září 😀

mufinka26
12. srp 2011

@maky30 ahojky, máme dva poslední, tak je necháme rozmrazit oba a uvidíme, když to oba zvládnou (to rozmrazení) tak neváháme a půjdou k mamině oba 😀

daphney
12. srp 2011

@maky30 máš recht, zajdu tam a uvidím, tím se nic pokazit nedá 😀 jůůůůů to se máte, naštěstí mě také čeká celkem akční víkend, takže už se těším 🙂

maky30
12. srp 2011

@mufinka26 jasněěěěěě ber oba 😅 pěkně do břiška, zavrtat se a 9 měsíců si tam hovět 😉 a na kdy to máš naplánované? myslím ten KET.. já jsem ho ještě nikdy neměla, tak ani nevím kdy se ten transfer dělá

mufinka26
12. srp 2011

@daphney třeba ani nebudete potřebovat IVF a zadaří se přirozeně 😀 😀

maky30
12. srp 2011

@daphney nic nepokazíš, maximálně si pomůžeš 😉 a co budeš akčního vyvádět? 😝 my poleze na Praděd, tam zdechnu 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 jasně, nic jiného než hodit to za hlavu se stejně nedá a září bude úspěšné, uvidíš 🙂 jůůůůů takže budou dvojčátka, no když jsem včera viděla tu moji vřískající neteřinku a představila jsem si to 2x noooo bylo by doma asi veselo 😀 ale taky bych do toho šla, lešpí dvě než nic!

mufinka26
12. srp 2011

@maky30 původně měl být příští pondělí, ale pan doktor to stopnul, protože se mu nelíbyla sliznice 😠 byla sice dost vyrostlá, ale prý blbý kvality 😠 takže se uvidí a předpokládáme že KET bude kolem 5.září. ted mám ještě na pět dní proveru, abych to dostala..

mufinka26
12. srp 2011

@daphney přesně jak říkáš 😀 😀 manžel by je bral všema deseti 😀 😀 ale když se uchytí alespon jedno tak budeme vděčnýa snad se dáme na modlení 😀 😀 😀 😀

daphney
12. srp 2011

@maky30 no dneska jdu s kamarídkou na kolo a asi to zakončíme někde v hospůdce 😎 zítra grilovačka u kamarádů a v neděli oslava narozenin naší neteřinky, bude mít třetí, takže velká párty 😀 no to teda bude vejšlap, taky bych něco takového potřebovala, moje fyzička je na nule 😖

mufinka26
12. srp 2011

@daphney
@maky30 teda holky, vy ste akční, já se budu válet doma, jelikož mě moje pani doktorka nechává na neschopence, sem chtěla uschopnit a ona si klidně odjela na dovču 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak budu vyvádět doma... přemýšlím, že přestavím ložnici 😀 😀 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 přestavět ložnici? no to bude mít manžílek radost 😀 😀 😀 chlapi tyhle změny přímo milujou 😀 😀 😀 😀

mufinka26
12. srp 2011

@daphney jemu to nevadí 😀 v tomhle sme úplně stejní, taky rád přestavuje, ale já to udělám sama, manžu mám o víkendu v práci 😀

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 tak to ti závidím, můj chlap tohle bojkotuje 😀 naštěstí máme 2kk a tam se toho moc přestavovat nedá... občas přehodím ložnici a zařádím v šatně a mám vystaráno

mufinka26
12. srp 2011

@daphney 😀 😀 mi máme malinkatou ložničku, máme tam jenom postel a malou knihovničku... tak sme přemýšlely, jak to přestavět, aby se nám tam pak vešla i postýlka 😀 😀

cuddle
12. srp 2011

holky tak pry mi ten KET udelaji ve ctvrtek 18.8 - sliznice dnes 6mm a jestě pokracuju v tabletkach a ode dneska k tomu utrogestan 2-0-2 , ve ctvrtek v 8.30 si mam zavolat jak to vypada a KET by mohl byt kolem 11-13 hodiny, tak doufam, ze ty 8 budou stastne, testovani by vychazelo na 28.8 - tak snad 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@cuddle jé to je super 😀 😀 tak hlavně at se bojovníček pak pěkně zavrtá 😀

maky30
12. srp 2011

@mufinka26 super, tak to budeš první kdo bude hlásit výsledky 😉 budeme držet pěstičky 😵

maky30
12. srp 2011

@daphney já taky ráda jezdím na kole, ale spíše s příťou to jsou lepší trasy a vzdálenosti 😀 no a grilovačka.. něco dobrýho mňam, to mám taky ráda, my budeme grilovat příští týden, přijede ségra i s prďochem se těším 😵

mufinka26
12. srp 2011

@maky30 to dřív bude hlásit cuddle 😀

daphney
12. srp 2011

@cuddle super zprávička 🙂 takže budeme mít brzo první těhulku 🙂 a kam chodíte do centra? máš krásnou sliznici, já v době ovulace tak 5 max 6 mm nikdy ne víc a už jsem to několikrát připomínala primářce a nějak to neřeší 😒 přijde mi, že je to děsně málo 😖

daphney
12. srp 2011

@mufinka26 a to jsi ještě neviděla naší mini ložničku, mám obavu, že se postýlka nevejde, ale přítel to má údajně pod kontrolou 😀

daphney
12. srp 2011

@maky30 já už se chystám na nějakou delší trasu celý rok, ale vždycky do toho něco přišlo, jezdím spíš s kamarádkou, s příťou jen ty krátké

cuddle
12. srp 2011

@daphney ja chodim do Brna do Heliosu - prave ja mela vzdy problem ,tak jsem hlasila hned na zacatku, ze teda jako neco chci, co mi to podpori, pac ovulku sama nemam, ms nechodi a sliznice roste pomalu, tak jsem dostala a zobu to 14 dnu, tak doufam, ze to pomohlo teda, jeste jsem pila kotvicnikovy caj
oni rikaji ze tech 6mm by melo stacit, ale samo kdyz je tam 8-9mm tak je to asi lepsi, nevim 😒

cuddle
12. srp 2011

@mufinka26 no ja doufam, ze se pekne rozmrazi a chytne...

cuddle
12. srp 2011

@mufinka26 no vlastne nepatrim teda do zari , rijna - ale porad do srpna, myslela jsem ze nam to taky odlozi, tak jsem koukla i sem 😉

mufinka26
12. srp 2011

@cuddle neboj, musíš tomu bojovníčkovi staršně moc věřit 😀

cuddle
12. srp 2011

@mufinka26 ja mu verim, vsak jsem tomu embryologovi, co mi daval papiry k souhlasu a rikal co a jak, rikala, at mi ho pekne rozmrazi ..... 😀