• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@daphney hoj kočeno :slight_smile: být tebou tak bych na ten kontrolní ultrazvuk zašla, nikdy nevíš co se povede a co se semele :stuck_out_tongue_closed_eyes: právě když to člověk nejmíň čeká, tak to většinou klapne :wink: a to by jste měli krásný dárek na dovču!!!! já jsem dnes při pátku taky ok, vzala jsem si půl dne dovču a po obědě jedeme s příťou a naším hafanem na víkend do Jeseníků, těším se :dizzy_face:
12. srp 2011 v 08:36  •  snaží se  • Odpověz
@mufinka26 hoj mufi.. budou mrazáčky a to dopadne :wink: kolik si jich budeš dávat, už víš?
12. srp 2011 v 08:37  •  snaží se  • Odpověz
@daphney nějak sem neměla sílu jít na MK, docela nás to srazilo, o to hůř, že podle krve je všechno v pořádku a KET být mohl. No už sem to hodila za hlavu a ted se budu připravovat na září :grinning:
12. srp 2011 v 08:38  • Odpověz
@maky30 ahojky, máme dva poslední, tak je necháme rozmrazit oba a uvidíme, když to oba zvládnou (to rozmrazení) tak neváháme a půjdou k mamině oba :grinning:
12. srp 2011 v 08:39  • Odpověz
@maky30 máš recht, zajdu tam a uvidím, tím se nic pokazit nedá :grinning: jůůůůů to se máte, naštěstí mě také čeká celkem akční víkend, takže už se těším :slight_smile:
12. srp 2011 v 08:40  • Odpověz
@mufinka26 jasněěěěěě ber oba :sweat_smile: pěkně do břiška, zavrtat se a 9 měsíců si tam hovět :wink: a na kdy to máš naplánované? myslím ten KET.. já jsem ho ještě nikdy neměla, tak ani nevím kdy se ten transfer dělá
12. srp 2011 v 08:40  •  snaží se  • Odpověz
@daphney třeba ani nebudete potřebovat IVF a zadaří se přirozeně :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 08:41  • Odpověz
@daphney nic nepokazíš, maximálně si pomůžeš :wink: a co budeš akčního vyvádět? :stuck_out_tongue_closed_eyes: my poleze na Praděd, tam zdechnu :grinning:
12. srp 2011 v 08:41  •  snaží se  • Odpověz
@mufinka26 jasně, nic jiného než hodit to za hlavu se stejně nedá a září bude úspěšné, uvidíš :slight_smile: jůůůůů takže budou dvojčátka, no když jsem včera viděla tu moji vřískající neteřinku a představila jsem si to 2x noooo bylo by doma asi veselo :grinning: ale taky bych do toho šla, lešpí dvě než nic!
12. srp 2011 v 08:43  • Odpověz
@maky30 původně měl být příští pondělí, ale pan doktor to stopnul, protože se mu nelíbyla sliznice :angry: byla sice dost vyrostlá, ale prý blbý kvality :angry: takže se uvidí a předpokládáme že KET bude kolem 5.září. ted mám ještě na pět dní proveru, abych to dostala..
12. srp 2011 v 08:44  • Odpověz
@daphney přesně jak říkáš :grinning: :grinning: manžel by je bral všema deseti :grinning: :grinning: ale když se uchytí alespon jedno tak budeme vděčnýa snad se dáme na modlení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 08:45  • Odpověz
@maky30 no dneska jdu s kamarídkou na kolo a asi to zakončíme někde v hospůdce :sunglasses: zítra grilovačka u kamarádů a v neděli oslava narozenin naší neteřinky, bude mít třetí, takže velká párty :grinning: no to teda bude vejšlap, taky bych něco takového potřebovala, moje fyzička je na nule :confounded:
12. srp 2011 v 08:45  • Odpověz
@daphney
@maky30 teda holky, vy ste akční, já se budu válet doma, jelikož mě moje pani doktorka nechává na neschopence, sem chtěla uschopnit a ona si klidně odjela na dovču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak budu vyvádět doma... přemýšlím, že přestavím ložnici :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 08:47  • Odpověz
@mufinka26 přestavět ložnici? no to bude mít manžílek radost :grinning: :grinning: :grinning: chlapi tyhle změny přímo milujou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 08:59  • Odpověz
@daphney jemu to nevadí :grinning: v tomhle sme úplně stejní, taky rád přestavuje, ale já to udělám sama, manžu mám o víkendu v práci :grinning:
12. srp 2011 v 09:00  • Odpověz
@mufinka26 tak to ti závidím, můj chlap tohle bojkotuje :grinning: naštěstí máme 2kk a tam se toho moc přestavovat nedá... občas přehodím ložnici a zařádím v šatně a mám vystaráno
12. srp 2011 v 09:02  • Odpověz
@daphney :grinning: :grinning: mi máme malinkatou ložničku, máme tam jenom postel a malou knihovničku... tak sme přemýšlely, jak to přestavět, aby se nám tam pak vešla i postýlka :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 09:05  • Odpověz
holky tak pry mi ten KET udelaji ve ctvrtek 18.8 - sliznice dnes 6mm a jestě pokracuju v tabletkach a ode dneska k tomu utrogestan 2-0-2 , ve ctvrtek v 8.30 si mam zavolat jak to vypada a KET by mohl byt kolem 11-13 hodiny, tak doufam, ze ty 8 budou stastne, testovani by vychazelo na 28.8 - tak snad :slight_smile:
12. srp 2011 v 09:10  • Odpověz
@cuddle jé to je super :grinning: :grinning: tak hlavně at se bojovníček pak pěkně zavrtá :grinning:
12. srp 2011 v 09:11  • Odpověz
@mufinka26 super, tak to budeš první kdo bude hlásit výsledky :wink: budeme držet pěstičky :dizzy_face:
12. srp 2011 v 09:21  •  snaží se  • Odpověz
@daphney já taky ráda jezdím na kole, ale spíše s příťou to jsou lepší trasy a vzdálenosti :grinning: no a grilovačka.. něco dobrýho mňam, to mám taky ráda, my budeme grilovat příští týden, přijede ségra i s prďochem se těším :dizzy_face:
12. srp 2011 v 09:22  •  snaží se  • Odpověz
@maky30 to dřív bude hlásit cuddle :grinning:
12. srp 2011 v 09:22  • Odpověz
@cuddle super zprávička :slight_smile: takže budeme mít brzo první těhulku :slight_smile: a kam chodíte do centra? máš krásnou sliznici, já v době ovulace tak 5 max 6 mm nikdy ne víc a už jsem to několikrát připomínala primářce a nějak to neřeší :unamused: přijde mi, že je to děsně málo :confounded:
12. srp 2011 v 09:24  • Odpověz
@mufinka26 a to jsi ještě neviděla naší mini ložničku, mám obavu, že se postýlka nevejde, ale přítel to má údajně pod kontrolou :grinning:
12. srp 2011 v 09:25  • Odpověz
@maky30 já už se chystám na nějakou delší trasu celý rok, ale vždycky do toho něco přišlo, jezdím spíš s kamarádkou, s příťou jen ty krátké
12. srp 2011 v 09:29  • Odpověz
@daphney ja chodim do Brna do Heliosu - prave ja mela vzdy problem ,tak jsem hlasila hned na zacatku, ze teda jako neco chci, co mi to podpori, pac ovulku sama nemam, ms nechodi a sliznice roste pomalu, tak jsem dostala a zobu to 14 dnu, tak doufam, ze to pomohlo teda, jeste jsem pila kotvicnikovy caj
oni rikaji ze tech 6mm by melo stacit, ale samo kdyz je tam 8-9mm tak je to asi lepsi, nevim :unamused:
12. srp 2011 v 09:29  • Odpověz
@mufinka26 no ja doufam, ze se pekne rozmrazi a chytne...
12. srp 2011 v 09:30  • Odpověz
@mufinka26 no vlastne nepatrim teda do zari , rijna - ale porad do srpna, myslela jsem ze nam to taky odlozi, tak jsem koukla i sem :wink:
12. srp 2011 v 09:30  • Odpověz
@cuddle neboj, musíš tomu bojovníčkovi staršně moc věřit :grinning:
12. srp 2011 v 09:32  • Odpověz
@mufinka26 ja mu verim, vsak jsem tomu embryologovi, co mi daval papiry k souhlasu a rikal co a jak, rikala, at mi ho pekne rozmrazi ..... :grinning:
12. srp 2011 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.