• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@daphney jo to mi manža říká pořád, ale já si taky myslím, že postýlka se tam prostě nemůže vejít, takhle ona se vejde, ale bud se nedostaneme k oknu, nebo ke dveřím :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 09:33  • Odpověz
@cuddle to je dobře :grinning: já jdu na UZ 23.8 a doufám, že mi daji povel, začít stymulovat :grinning:
12. srp 2011 v 09:35  • Odpověz
@cuddle jen vítej.... já původně měla být taky srpnová :grinning:
12. srp 2011 v 09:36  • Odpověz
@cuddle hele když to ti chlapi říkají, bude to asi pravda a budeme doufat, že ty naši budoucí bobísci budou mít kde chrupkat :grinning:
@cuddle asi příště razantně řeknu ať mi na tu sliznici něco dá a bude!!!
12. srp 2011 v 09:48  • Odpověz
@mufinka26 hele když to ti chlapi říkají, bude to asi pravda a budeme doufat, že ty naši budoucí bobísci budou mít kde chrupkat
12. srp 2011 v 09:48  • Odpověz
Ahuj,přeji dobré ráno...Já jse si dnes ale přispala.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 10:31  • Odpověz
@caricia1 dobrééé ránko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 10:32  • Odpověz
@mufinka26 Představ si že jsem vztávala až ted..To jsem ale ostuda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ponocovala jsem,nemohla jsem spát..Nu a co ty??Co to zobeš jak jsem zahlídla? :wink: :wink:
12. srp 2011 v 10:34  • Odpověz
@caricia1 ted zobu proveru, abych to příští týden dostala :grinning: a pak mohla začít zase stymulovat :grinning: a tentokrát ten KET prostě bude :grinning: :grinning: :grinning: a co ty? to já zase šla spát už v devět večer, zato ráno sem byla vzhůru už v sedum :grinning:
12. srp 2011 v 10:37  • Odpověz
@mufinka26 Nu já nic,čekám na první den ms v září ,zavolam tam,objednam se na uz a KET...Mělo by mi to vycházet na druhou polovinu září :grinning: Hele,na tu sliznici,proč nepiješ kontryhelový čaj?
12. srp 2011 v 10:42  • Odpověz
@caricia1 mě sliznice roste v pořádku :slight_smile: mám jí vždycky vysokou :slight_smile: akorád ted se mu nelíbyla, že to vypadalo, jako bych se při ms pořádně nevyčistila od staré sliznice... udělalo mi neplechu to biochemický těhu :angry: ale ted už to bude určo ok :slight_smile: taky mě KET čeká v září a ty nebudeš muset nějak stymulovat? před KET?
12. srp 2011 v 10:46  • Odpověz
@caricia1 teda to se nekdo ma, ja vstavala prvne v 5.30 nase kocici miminko co mame 2hy den doma se rozhodlo, ze se koukne jak ji to po ranu slusi do zrcadla a docela jsem se bavila co vyvadela, ale pak jsem ji teda prekecala, ze se jeste lehni, ale stejne 6.30 jsme vstavala kvuli ultrazvuku
12. srp 2011 v 10:51  • Odpověz
ahoj holky, jestli to nebude vadit, ráda se přidám :slight_smile: jdeme v září na třetí IVF,tak snad to bude do třetice všeho dobrého :slight_smile:
12. srp 2011 v 10:52  • Odpověz
@mufinka26 No to já nevim,mě nikdo nic neřikal...Mam zavolat první DC v září..Víc nevim. :angry:
12. srp 2011 v 10:54  • Odpověz
@cuddle jo vidíš ,už to tady čtu..Tak to je super! :wink: :wink: :wink: :wink: Hezký datumy to jsou :wink:
12. srp 2011 v 10:55  • Odpověz
@caricia1 aha.. tak to mě rovnou řekly, že budu muset brát ten estrofem, protože u mě nedochází k ovulaci, ale kdyby docházelo, tak stymulovat nemusím
@irinka Ahoj a vítej :wink:
@irinka ahojky, vítám tě u nás :grinning: :grinning: tak do třetice to určitě vyjde :grinning: :grinning: musííí :grinning:
12. srp 2011 v 10:56  • Odpověz
@mufinka26 Tak to jo...Já ovuluju normálně(ťuk,ťuk,ťuk) tak asi proto mi nic neřekli. :wink: Těšíš se?? :grinning:
12. srp 2011 v 10:56  • Odpověz
@caricia1 strašně moc :grinning: :grinning: :grinning: já už sem se těšila tedko, ale už abych ty svoje zlatíčka měla v bříšku :grinning: ted bude tělo lépe připravené a určitě nám to do třetice vyjde :grinning: :grinning: no a když ne tak 2.IVF to jistí :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 10:58  • Odpověz
@mufinka26 No já doufám že už na 2.IVF nedojdeme :wink: :wink: :wink: :wink: Nebuj,máme to skoro nastejno,to klapne :wink:
12. srp 2011 v 11:01  • Odpověz
Ahoj. Tak jsem se právě vrátila z hematologie. Výsledky budou 9.9. :confounded: Ach jo, zase se bude všechno posouvat. Stále a stále... :frowning2: A ani dnes nepřišla MS, která chodila pravidelně. Tak nevím... Očekávám, že mi nasadí ATK pro seřízení cyklu, prý se to tak dělá :unamused: Nevíte někdo, jestli se musí ta ATK brát jen měsíc nebo všechny tři? Já jen....jak dlouho ještě budu čekat :frowning2:
12. srp 2011 v 11:02  • Odpověz
@caricia1 v to v koutku duše doufám :grinning: :grinning: bude to už 3.ET tak snad :grinning: dneska budu zase dávat nové fotečky do alba, máme zase nějaké nové věcičky, pro štěstí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2011 v 11:03  • Odpověz
@sal80 klidne ti muzou dat na menstruaci i utrogestan, nasadis na 10 dnu a pak prijde, nebo proveru nebo cokoliv jineho, nemusi to byt vylozene antikoncepce, ale zase mozna, ze ti ji daji, zklidni tim vajecniky a pry pak lepe reaguji na stimulaci, ale zase je to asi individualni pohled, me ji v jednom caru nasadili a pak jsem sla na konzultaci do druheho a ti mi rekli, at to vysadim, ze mi daji prave proveru, ze to bude lepsi
12. srp 2011 v 11:05  • Odpověz
Ahojky :grinning:

@sal80 může se brát i měsíc,já to mám akorát teď měsíc a týden zhruba,jen kvůli oddálení ms a jistotě že přijde

@mufinka26 jsem zvědavá jaké máte nové věcičky :wink:
12. srp 2011 v 11:06  • Odpověz
@mufinka26 my mame toto pro stesti
12. srp 2011 v 11:07  • Odpověz
@cuddle kráásnáááá :grinning:
12. srp 2011 v 11:08  • Odpověz
@irinka vítám tě, je se klidně přidej :slight_smile:

@sal80 to čekání je na tom všem nejhorší, já jdu teprv 6/9 na imunologii :frowning2: s antiko na srovníná zkušenosti nemám, ale dr. ví, že mám nepravidelné cylky a nic o tom neříkala :confounded:
12. srp 2011 v 11:14  • Odpověz
@cuddle je úžasná, takovej malej plyšáček :slight_smile:
12. srp 2011 v 11:14  • Odpověz
@marca22 ahojky tak už sem je hodila do alba :slight_smile:
12. srp 2011 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.