Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
26. říj 2011

@katka.gzd Sakra, sakra...i u mě mají strach z HSS ☹ No, snad to ustojím a vše bude dobré 🙂

janinous
26. říj 2011

@katka.gzd Díky! Přesně tak...uklidnilo mě to, když vlastně vidím, že i s mrazáčky se můžou dostavit úspěchy 🙂 Akorát že nám je mají mrazit až ve stádiu blastocysty, tak snad do té doby ti naši bojovníčci vydrží 😉

sal80
26. říj 2011

@janinous Hmm....super vyhlídky. Také vím o vaječnících, ale nic strašného... Ještě toho drobet, abych měla HSS ☹ Ach jo 😖

janinous
26. říj 2011

@sal80 u mne strach z HSS vůbec neměli, i po OPU mi řekli, že by to mělo být v pořádku... Ale přesto jsem z doktorky vytáhla název té bílkoviny, co je potřeba baštit...piju jak duha a stejně to přišlo..je to pech!!

sal80
26. říj 2011

@janinous A kde jsi tu bílkovinu sehnala?

janinous
26. říj 2011

@sal80 ale víš co, každý může reagovat jinak.. Kamarádka měla HSS při 13 odebraných vajíčkách... Naopak druhá po 22 v pohodě... To prostě nevíš...

janinous
26. říj 2011

@sal80 no to byl celkem oříšek.. Objížděli jsme s manželem lékárny po celém Zlíně a měli ji až ve čtvrté.. Takže doporučuji si ji posichrovat dřív a mít ji doma... 🙂

sal80
26. říj 2011

@janinous Chtěla jsem jít do lékárny, ale napadlo mě, že stejnou službu udělá i syrovátka, to je jedna ohromná bílkovina, ne? 🙂

gambrinuska
26. říj 2011

@sal80 mně jako bílkoviny doporučily, syrečky a romadur+vajíčka, a je fakt že jsem to ustála 😉 hlavně hlídej at chodíš čůrat

sal80
26. říj 2011

@gambrinuska A kolik jsi měla vajec? 😀 ....myslím vlastních 😀 😀 😀

janinous
26. říj 2011

@sal80 no to je asi fakt, syrovátka mě ani nenapadly... Ani ten romadur.. Ten miluju, tak asi začnu baštit i ten 🙂

sal80
26. říj 2011

@janinous Teď jsem se koukala na stránky. Syrovátka obsahuje ve 100g hmotnosti 12g bílkoviny. Protifar 90 obsahuje ve 2,5g hmotnosti 2,2g bílkoviny. To je celkem hukot, ne? 🙂

janinous
26. říj 2011

@sal80 no to je 🙂 je to skoro čistá bílkovina.... 🙂 Můj stůl vypadá teď zajímavě...džbán s vodou, džus s Protifarem a k tomu Camembert 🙂 Ještě chybí vajíčka 🙂 Právě jsem prostudovala tabulku, kolik bílkovin které jídlo obsahuje a vypadá to, že budou roštěnky 😉

gambrinuska
26. říj 2011

@sal80 19 😀
@janinous doporučil mi to sám DR, tolik romaduru jsem nesnědla za celej život jako pp OPU 😉

janinous
26. říj 2011

@gambrinuska ale teď jsem se dočetla, že v hermelínu je ještě o něco víc bílkovin než v romaduru..a ještě víc v Eidamu a syrečkách 🙂 Tak jdu zaútočit na supermarket 🙂

mufinka26
26. říj 2011

@janinous já sem taky po KET 😀

sal80
26. říj 2011

Jím ruské vejce...jistě je tam mnoho bílkoviny 😀 😀 😀 😀

mufinka26
26. říj 2011

@sal80 jéé to bych si dala.. Mívám ted vždycky chut na to co doma zrovna neni 😅 😅 takže radši pak stejně skončim u suchý housky 😀 jak se máš? už se ti to krááátí vid?

katka.gzd
26. říj 2011

@janinous presne ako pises, pit pit pit...a tej volnej tekutiny mne nepovedali kolko bolo ale ukazal mi na sone ze to mam vsade az za maternicou... 😒 a teda tych 5 litrov bol rozkaz co mi dal tak som si to normalne merala aby som do seba tych 5 litrov priebezne aj dostala lebo tiez sa neda vypit liter vody na ex...a tiez ako pises ma vsetko v zaludku tlacilo a bolo mi tazko...aj ta voda...takze to nebolo ze narazovo do seba nalievat pol litrove pohare vody ale stale mat flasku s vodou v ruke a upijat....nonstop...a da sa to....
@sal80 ked mas predpoklad tak pi vela uz dneska....ale zajtra tesne po OPU pozor...poobede po OPU som aj pol pohara vody bohuzial vyvracala do zachodu..to jednoducho neslo...takze opatrne....to z narkozy....ale na dalsi den uz do seba lej co to da....drzim paste aby sa ti to vyhlo

sal80
26. říj 2011

@mufinka26 Ano, krátí. Zítra v tuhle dobu už budu doma a budu vědět, jak schopná nosnička jsem 😀

sal80
26. říj 2011

@katka.gzd Děkuju 🙂

janinous
26. říj 2011

@mufinka26 no právě díky vám jsem se, holky, trochu uklidnila... Fakt jsem si myslela, že když nebude v sobotu ET, tak je to konec světa 🙂 Naštěstí tu mám živé důkazy, že to tak není 🙂

@sal80 no na Tebe budu moc myslet...ať se Ti ta mrcha (HSS) vyhne obloukem!!!! 🙂 A ať máš apoň plato!!! 🙂

mufinka26
26. říj 2011

@sal80 neboj kvočna budeš zdatná 😀 😀 😀 😉 😉 budu na tebe zítra moc myslet 🙂

sal80
26. říj 2011

Ženy moje 🙂 Děkuju za podporu 🙂

vannilie
26. říj 2011

🙂

vannilie
26. říj 2011

ahojky vsem

vannilie
26. říj 2011

@janinous ahojky jani

sajab
26. říj 2011

@vannilie Ahojky Vanilko, to jsem ráda, že jsi tu 🙂 Dlouho jsem tě neviděla, jak se daří? Já musím poctivě ležet. ještěže manža je na hodinku fuk jinak bych se sem nedostala 😀
@sal80 také na tebe budu myslet,taková snůška se jen tak nevidí 😝

vannilie
26. říj 2011

@sajab ahojky sajabinko.pred chvili jsem se vratila z prahy.mrcha úrisla drive ajs musim na kliniku pro hormony

vannilie
26. říj 2011

@janinous tak co sehnala si.ja sjme byla v praze.nebyla sem u pocitace