• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@vannilie No o tom mi něco povídej, také přišla nečekaně. Byla jsem z toho pěkně rozčarovaná.Přišla v sobotu,a já plánovaně čekala v úterý :angry: Takže jsem se v pondělí zbalila a valila si pro homonky,naštěstí to šlo až překvapivě rychle a teď už jen 14 dní a dovím se zda se nám štěstíčko(a) vrátí. :sweat_smile:
26. říj 2011 v 15:57  • Odpověz
@vannilie ahojky, vzhledem k tomu, že se dostavil celkem slusný hyperstimulák a trpím jak pes, tak jsem kromě CARu nikde nebyla :cry: Snad zítra bude líp.....
26. říj 2011 v 15:58  • Odpověz
@janinous jejda to vubec bevadi.hlavni je at je ti lepe.myslim na tebe
26. říj 2011 v 16:00  • Odpověz
@sajab jo prisla o tyden drive.musela jsme se vratit z prahy.vysazovali jsme tam zaharadu.zitra jedu za doktorem pro hormony :wink:
26. říj 2011 v 16:01  • Odpověz
@vannilie Tak vidíš, nakonec to přece jen stihneš v říjnu, aspoň stimulovat teda :wink: Budu ti držet pěstičky.
26. říj 2011 v 16:03  • Odpověz
@sajab jo aspo stimulace.to je fakt.a ty jak jsi an tom
@vannilie Já byla v pondělí na ET a teď čekám zázraky :sweat_smile: Doufám, že se dostaví plné míře,nechali jsme si znova zavést dvě,stejně jen dvě byly 100% tak co.
26. říj 2011 v 16:05  • Odpověz
@vannilie Děkuji! Tak pokud zítra jedeš pro hormony, tak to nejspíš zvládneš i sama ten Čepkov, ne? :slight_smile: Jak na to ta kamarádka spěchá???? Jestli by jako stačil třeba až příští týden nebo tak :slight_smile: Je to na prd, když vůbec netuším, jak bude zítra.... Nevím ani, jak bude za hodinu...celkem mazec :frowning2:
26. říj 2011 v 16:05  • Odpověz
@janinous jo zajedu na ten cepkov.hlavni je at je ti lepe
26. říj 2011 v 16:07  • Odpověz
@sajab to bude super uvidis.ja verim ze jo.jak dlouho jsi stimulovala
26. říj 2011 v 16:07  • Odpověz
@vannilie necelých 14 dní.Měla jsem krátký protokol,Milouš mi ho nastavil, protože jsem na něj v únoru dobře reágovala,dokonce mi řekl, že jsem měla náběh na HSS ale jen první stupeň,a teď jsme byli rádi, že nám dozrály 3 vajíčka a dvě 100%
26. říj 2011 v 16:09  • Odpověz
26. říj 2011 v 16:17  • Odpověz
@sajab tak to jo.ja jsme zvedava co me zitra rekne pan doktor
26. říj 2011 v 16:17  • Odpověz
26. říj 2011 v 16:38  • Odpověz
Ahojky holky, já se dozvím zítra, kdy bude OPU buď sobota nebo neděle, uvidíme, jak folíčci povyrostli.... Už mám ale dost strach...
26. říj 2011 v 16:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
ahoj holky chtela jsem vas dnes pozdravit, narocny den plny zacpane D1, tak jsem jela 120km usek pomalu 3 hodiny tam a 3 zpatky, to je efektivita prace.....no tak a ted nohy nahoru, manzel uvari kavicku a uz se ani nehnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jesteze je v patek ten svatek a je kratsi tyden , hned je to veselejsi
26. říj 2011 v 16:55  • Odpověz
Tak už jsem tu..Byla jsem na drbu :wink: Představte si že nám odešel kotel a netopí a ani neohřívá vodu..Opravář prý může dorazit nejdříve v sobotu a to prej ještě ani neví :grinning: To je teda fajn žejo? :grinning:
26. říj 2011 v 17:18  • Odpověz
@caricia1 no to je teda dobrý tak se hlavně pořádně oblíkni at mimísek neprochladne :wink: :slight_smile:
26. říj 2011 v 17:28  • Odpověz
@mufinka26 Nu tak zatím tu taková zima neni.Je tu zatim 22 stupnu což je fajn.Horší je to s tou vodou :grinning: :grinning:
26. říj 2011 v 17:32  • Odpověz
@caricia1 :grinning: :grinning: :grinning: taková studená koupel je taky zdravá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2011 v 17:39  • Odpověz
@mufinka26 no zas tak zdravá být nemusim :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2011 v 17:42  • Odpověz
@caricia1 to jsme meli loni na zacatku zari, ale to byla uz pekna zima, tak jsme tu par dnu taky ohrivali vodu - tak snad to brzo spravi, teplicko je holt teplicko :wink:
26. říj 2011 v 17:53  • Odpověz
@cuddle To jo je to hrůza...Doufám že mu alespon ta sobota vyjde :grinning:
26. říj 2011 v 18:01  • Odpověz
Ahoj princezny. Tak jsem ještě tady :slight_smile: Tomáš přijede v devět z práce, tak mu uvařím špenátovou polévku :slight_smile:
Dnes jsem se zeptala kolegyň, jak si představují ideální večer s partnerem, ale bez sexu. To, co jsem se dověděl mě dostalo na kolena.... Jedna mi odpověděla, aby jsme si zahráli scrabble a druhá navrhla, abychom si malovali mandaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nic proti, ale to by se mnou Tomáš asi vyběhl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2011 v 18:21  • Odpověz
caricia1 Stav se u nás, horké vody habakuk :grinning: A dostaneš i čaj :slight_smile: (nebo špenátovou polévku? :grinning: )
26. říj 2011 v 18:24  • Odpověz
@sal80 nááááhodou scrabble je super volba :wink: To hráváme celkem často...a ještě navíc v angličtině, ať trochu víc namáháme mozečky :wink: Zrovna včera jsme dali partičku...ale v těch bolestech jsem to po pár tazích vzdala :wink:
26. říj 2011 v 18:24  • Odpověz
@janinous Nemám nic proti němu, naopak. Ale neviděli jsme se od neděle a tak by to chtělo něco jiného... A pak...musela bych jít scrabble koupit, páč je doma nemáme :grinning: A to nemůžu...máme jiný, velmi důkladný, odvod našich úspor.... :grinning:
26. říj 2011 v 18:29  • Odpověz
@sal80 Špenátovou polévku?Nééé,čajík bych si dala a sprchu :grinning:
26. říj 2011 v 18:44  • Odpověz
@sal80 Hele,ideální večer bez sexu si představuju následovně: koupel,večeře,káva,masááááááž,dezert a chrnět :grinning: :grinning:
26. říj 2011 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.