Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
30. říj 2011

@janinous celkem 3 dětičky to je až dost 😀

cuddle
30. říj 2011

@sal80 vis co a clovek si rika co je jim do toho, my nikomu nerikali, ze se snazime o dite, proste jsme ty jejich narazky prechazeli, kdyz nevyslo IUI, ani ET tak jsme si poridili kočičku a to jste nevideli ten nasup, ze jako misto abychom uvazovali o diteti, ze uz nato mame roku vic nez je zdravo, tak si poridime smradlavou kocku, a ze jestli nevime co uz s penezma, no myslela jsem ze tchyni roznesu v zubech.....taky jsem ji napsala, ze to neni jeji vec a i kdybych si poridila domu tchore, tak ze ona to neovlivni, no svete div, se uz mi neodepsala....a nakonec milostive uznala, ze Belinka je krasna a dokonce ji pozvala k nim - no bez komentare - kdybychom ji asi rekli, ze uz 2 roky litame po doktorech, kolik nas to stalo, ze jsem potratila atd. tak asi by milostive byla solidarni a nemela kecy, no aspon vime co si mysli - narozdil od mych rodicu, kteri info o Belci okomentovali krasna, kdy nam ji dovezete ukazat, podotykam info maji vsichni stejne ...

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Ano, také lednová...čtvrtý den 🙂

sal80
30. říj 2011

@cuddle Na špízky se nás může sejít klidně víc než jen jeden manžel 😀

sal80
30. říj 2011

@daphney Ano, jsou to názory, že by jeden brečel. Ale co, projekují se do těch názorů bolesti a strachy těch, kteří je vypouštějí. Lidé to tak dělají...když nemůžou unést vlastní bolest, neschopnost, zlobu a hloupost.

sajab
30. říj 2011

@sal80 děkuji, mě se také líbí. No lepší by bylo chlubit se vlastním ale i tak se dá 😉

sal80
30. říj 2011

@sajab Vydrž, prťka, vydrž 😀 😀 😀

janinous
30. říj 2011

@sal80 mame dva mrazacky.. Bala jsem se, ze uz nebude zadny.. Hned je to lepsi, kdyz je nejaka rezervicka 🙂

sajab
30. říj 2011

@sal80 No jo já vydržím, ale nevím jestli moje nervi také, díky manželovi začínám stresovat. Už se mě dnes asi po 100 ptal, jestli už něco cítím jestli už mám nějaké příznaky. 😠

sajab
30. říj 2011

@janinous My nemáme žádné ☹ ☹ ☹ Takže to prostě musí vyjít.

sal80
30. říj 2011

@janinous Přemýšlím, zda nemám také zavolat do CARu, kolik jich tam ještě máme. Ale bojím se, tak raději ne 😒 Však oni se ozvu sami, ne?

cuddle
30. říj 2011

@sal80 no klidne prijed, ale obavam se , ze manzel by s tvym nazorem nesouhlasil, on je pazravec a kdyz zjisti, ze jsem jich udelala 5 ( obed dnes a zitra a jeden je navic, tak se obavam, ze ho zkonfiskuje driv, nez se o nej bude moci hlasovat 😀 😀 😀 😀

cuddle
30. říj 2011

@sal80 u nas se vola, vzdy v danou hodinu , k provereni embryjek je to 8 hodina rano vsedni den a nebo 10 o vikendu - vzdy to maji tak, ze je zkontroluji a zapisi do karty a kdyz volas kuknou a reknou , ale nektere cary volaji samy, to je fakt - my dostali presne instrukce po OPU, volat 2, 3, 5 ty den - tak jsem volala

janinous
30. říj 2011

@sal80 no prestoze jsme volat nemeli, tak tam Kubik v nedeli volal..donutila jsem ho 😉 No ale stejne nic.. Dovolali jsme se jen na tu nonstop linku a sestricka nam rekla, ze embryologove uz tam nejsou, ale ze pokud nevolali, tak to urcite vypada dobre 😉 Ty sestricky u nas jsou fakt andele!!! Aspon dve, Ty proste zboznuju 😉

janinous
30. říj 2011

@sajab neboj, ve vasem pripade na ty dve bublinky dohlizeji dva mali krasni andilci!!!!!!! 🙂

janinous
30. říj 2011

@cuddle k te Tve tchyni opravdu neni co dodat 😢 To me mrzi... Asi mam tentokrat na tchany stesti, kdyz minule to moc nevyslo.. Ale ono to jaksi nevyslo komplet, tak je to fuk 😉

sal80
30. říj 2011

@cuddle Mně nikdo nic neřekl. MUDr. mi zavolal druhý den po OPU s tím, že se podařilo oplodnit 10 vajíček. Pak říkal, že by se mi měly ozvat sestřičky, aby mi řekly, kdy mám přijít na ET. A prý, kdyby zapomněly, mám volat sama v pondělí. Jenže...teď je tu ještě Tomáš, který večer odjíždí a uvidíme se až 11.11. ☹

janinous
30. říj 2011

@sal80 Mne rekla embryolozka uz pri tom, kdyz jsem si volala, kolik se oplodnilo, kdy mam prijit na ET ... Tak to zkuste..navic kdyz Ti odjizdi 😉 To neustale cekani je sileneeeeeeee!!!!!

sal80
30. říj 2011

@janinous Mají hlasovou schránku. Nikdo tam tedy není 😒

janinous
30. říj 2011

@sal80 kurniksopa!!! no nam se primo do laboratore taky nepodarilo tehdy dovolat.. Ona vlastne nebyla nedele, ale patek - statni svatek.. Tak jsme zkusili tu nonstop linku, jenomze tam stejne nic nevi..

sal80
30. říj 2011

@janinous Já mám jen jedno číslo a to je napojené na ten záznamník.

janinous
30. říj 2011

@sal80 Ajo.. Tak budeme věřit!!!!!!!!!!!!

sal80
30. říj 2011

@janinous 🙂

cuddle
30. říj 2011

@sal80 no oni tam vetsinou jsou rano, kontrola embryjek, jak se jim dari a pak zase jdou , u nas se myslim ET ani v nedeli nedela, nevim presne
tak zavolas zitra, a uvidis co ti reknou a priteli napises smsku nebo zavolas jak se deti maji k svetu 😉

sal80
30. říj 2011

@cuddle To bude asi jediné řešení, zavolat zítra. A Tomášovi nic neřeknu, má tu být se mnou!!! 😠

gambrinuska
30. říj 2011

@cuddle koukam že máme hodně podobné příbuzné 😠 😠 😠 , taky jsme si pořídily kočičku a manžřelovo bratr mě napadl, že jsem tupá a přemýšlim kočkou. Já mam na rozdíl od něj VŠ Koupil mi jí manžel po posledním IVF a biochemku,, máme bílou perskou činčilu
@sal80 taky jsm vždycky naštvaná když to Mary nemůže řešit se mnou a někam nutně musí 😝

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Může si vzít dovolenu přece. Ale to ne, páč by bez něj spadla stavba, či co 😠

gambrinuska
30. říj 2011

@sal80 u nás bez něj padá taky zaměstnavatel 😠 koukam všude stejný 😝

sal80
30. říj 2011

@gambrinuska Asi je t všude opravdu nastejno. Ale co...miminka budeme mít v bříšku jen my 😀 Oni si budou muset počkat 😝 😉 Jen aby jeden nestavěl elektrárnu a druhý kuchyň až budeme rodit se slovy, že to stejně není naposled 😒

cuddle
30. říj 2011

@sal80
@gambrinuska holky u nas to same v blede modrem....vzdy rikam jdes se mnou a vidim ten zdeseny vyraz....no nekdy jde a jindy ne, no a ted mu rikam bude OPU a ze mi to vychazi asi na sobotu a ze uvidim snad blizsi info v pondeli, a on ze co kdyz bude v praci, ze to musim prehodit, pac on ma smeny na 5 dnu dopredu - no a ja uz zurim, pac jsem se to snazila vysvetlit minule, ze OPU musi byt dle toho co se deje uvnitr a kdy to musi jit ven a ne dle toho kdy se mu to hodi, holt kdyz bude mit na ten den smenu, tak pujde za nadrizenym a rekne, holt zena je na zakroku a musim po ni po narkoze jet a potrebuju volno, basta fidli....ostatni se s tim taky neparou , proste toto pochopi, ze se neco nepredvidatelneho taky muze stat, to abych tam pak nekoho premlouvala, at nam da vzorek, aby to bylo cim oplodnit, pac manzel musel do prace... 😠