• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@sal80 :grinning: koukam fakt všude stejný
@cuddle po OPU mě vyzvadávala ségra, opět byla nutná kuchyn, naštěstí mě tam ráno odvez a avzorek dal
ted mi slíbil, že toho 10 půjde se mnou na UTZ, tak jsem zvědavá co bude zas nutnějšího :rolling_eyes:
30. říj 2011 ve 13:00  • Odpověz
@cuddle To znám, ach jo. Také se mě ptal, zda by OPU nešlo později a ne hned ráno. Ale dorazil, takže ještě že tak :sweat_smile:
30. říj 2011 ve 13:11  • Odpověz
@gambrinuska Určitě půjde, když to slíbil :wink: Věřím mu!!! :grinning:
30. říj 2011 ve 13:12  • Odpověz
Tak vidim, ze bych si toho mela vic vazit, ze je Kubik vzdycky se mnou :wink:
30. říj 2011 ve 13:31  • Odpověz
@janinous To jo :wink: Zasypávej ho nejen polibky, ale i zlatem a solí a klidně ho na rukou nos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2011 ve 13:48  • Odpověz
@sal80 No musi stacit ty polibky:wink: Na rukou ho ted radeji nosit nebudu :wink:
30. říj 2011 ve 13:52  • Odpověz
@janinous Jistě Ti to promine :grinning:
30. říj 2011 ve 13:54  • Odpověz
@sal80 myslim ze jo :slight_smile: To je des, clovek si chce na chvilku zdrimnout a nema sanci, s tim behanim na WC kazdych pet minut :wink:
30. říj 2011 ve 14:01  • Odpověz
@janinous Já půjdu teď ven s Kačenkou (labrador). Tomáš půjde taky. Ale nic rmantického v tom nehledejme, jdeme vybrat...až budu v úterý platit v CARu :unamused:
30. říj 2011 ve 14:03  • Odpověz
@janinous Jaňulko, bude to i horší :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. říj 2011 ve 14:04  • Odpověz
@sal80 no tak vzdyt i to je romanticke, jdete vybrat penize za miminko :slight_smile: upekli jsme te u bankomatu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to my platime kartou :wink:
30. říj 2011 ve 14:09  • Odpověz
@sal80 Dyt v tom je taky kus romantiky, vybirat penizky na miminko!!! :slight_smile: Tak peknou prochazku :slight_smile:
30. říj 2011 ve 14:09  • Odpověz
@sajab Ale to tehotenske curani by mi tak nevadilo.. Tohle je porad hyperstimulacni a boli boli... A jak me doktor "uklidnil", tak pokud se miminko uhnizdi, tak hned tak lip nebude..spis naopak :cry: Takze tak jak nekdo ma pocit, ze citi hnizdeni, to u mne opravdu nehrozi... :wink:
30. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz
@cuddle Jsme to te Salince napsaly skoro stejne :wink:
30. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz
Už jsme doma :slight_smile: Zajisté jsem vám moc chyběla a myslely jste jen a pouze na mě :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2011 ve 14:48  • Odpověz
holky ja ted prisla nato, ze vzhledem k tomu posunu casu musim asi teda pichat o hodinu driv :grinning:
30. říj 2011 v 15:06  • Odpověz
@cuddle Jj, také už mám dnes připraveno píchat v šest a ne až v sedm :slight_smile:
30. říj 2011 v 15:09  • Odpověz
@sal80 co si porad jeste pichas, ja uz po OPU mela jen tabletky
30. říj 2011 v 15:10  • Odpověz
Ahojky holky, tak mám po OPU, a mám toho dost.... Psychicky jsem na dně, po měsící píchání všech hormonálních injekcí, jsme měli osm vajíček, z toho je jich pět zralých.... Přístup naprosto šílenej, snad jedině paní embryoložka byla v pohodě.... Na PK se nedostaneme, takže budeme mít ICSI a AH, zítra mám volat, jak naši broučkové pokračují.... Miláčkové, bojujte....
To že jsem ty dvě hoďky na pokoji prořvala snad ani psát nemusím...
30. říj 2011 v 15:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Ještě by mě zajímalo, v kolik si mám píchat Fragmín? Mám to píchat, ve dvacet nula nula jako ty hormonální?
30. říj 2011 v 15:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
@hello_kyttinka Tak to me mrzi, ale nevzdavej se a hlavicku vzhuru..staci jeden jediny bojovnicek!!!!!!! A ten v tech peti urcite bude..minimalne jeden!!!! Drz se!!!!! :slight_smile:
30. říj 2011 v 15:26  • Odpověz
@cuddle Píchám si Fraxiparin na ředění krve (mám mutaci genu MTHFR) a Aglutin. Ten se dává jako prevence v případě hrozícího potratu (http://www.lekarna.cz/agolutin-inj-5x2ml-60mg/ )
30. říj 2011 v 15:28  • Odpověz
@hello_kyttinka Nesmutni, je to krásný výsledek :slight_smile: Jsi šikulka naše :wink:
Injekce si píchej klidně stejně jako ty předešlé. Není důležité, kdy je začneš píchat, ale abys je píchala pravidelně. myslím na Tebe.
30. říj 2011 v 15:30  • Odpověz
@sal80 Taky jsem dostala Fraxiparin, kvuli tomu hyperstimulaku.. To se musi pichat ve stejnou hodinu kazdy den??? A ten Agolutin Ti dali automaticky nebo sis o neho rekla???
30. říj 2011 v 15:32  • Odpověz
@hello_kyttinka Proč nemáš PK? Já mám ICSI, PK i AH....
30. říj 2011 v 15:32  • Odpověz
@sal80 - nic moc výsledek to není, ale mohlo to být horší.... Budu se modlit, aby vydrželi.... PK není, protože v našem centru se dělá jen když je jich víc jak šest, což je taky postavený na hlavu....
Když jdeš pro bobíky ty?
30. říj 2011 v 15:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
@janinous - děkuju, musí tam být, prostě musí,.... Věřím jim, i když jsem to obrečela...
30. říj 2011 v 15:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
@janinous O nic jsem si neříkala. Dali mi je automaticky.
Píchej ho také ve stejný čas, je to tak lepší :slight_smile: Zabraňuje tvorbě sraženin :slight_smile: Neměj ho ale v lednici. Sice by se s ním nic nestalo, ale při aplikaci by mohl být bolestivý :slight_smile: (ale já ho v lednici mám :slight_smile: )
30. říj 2011 v 15:37  • Odpověz
@hello_kyttinka To tedy je :frowning2: Ale co, hlavní je, že nějaké miminka jsou a budou :wink: Já si jdu pro ty mé v úterý. Také nevím, kolik jich tam je a bude-li co šoupnout do mrazáku....
30. říj 2011 v 15:39  • Odpověz
@hello_kyttinka Pláč je ulevující, tak klidně plakej. Ale něco Ti povím - NIKDO NEČTĚTE!!!! - za pár dní budeš těhotná. Ale pšt :wink: :zipper_mouth:
30. říj 2011 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.